Jump to content

AloneAndVanished

Üyeler
  • İçerik sayısı

30
  • Son ziyareti

AloneAndVanished hakkında

• Doğum günü 29 Mart

Profil Bilgileri

Kişisel Bilgiler

Son profil ziyaretçileri

481 profil görütülenme

AloneAndVanished üyemizin başarıları

1. @Amygirltmm öğrendim az çok spoiler butonunu, alt alt a ileti derken de galiba alt alta olan mesaj- lardan (spam) dan bahsediyosunuz. Aklıma düzenleden mesajı oraya yazmak gelmedi bilgi için teşekkürler. Düzenleme:Bloğunda çok güzel. Kokoro Connect Lapis Re:LiGHTs Maji d watashi ni koi shinasai! Hataage! Kemono michi Kannagi Elfen Lied Vampire Knight Soredemo Sekai wa Utsukushii Gakuen Alice Naruto shippuuden artık boruto be knk geçmişi yendim değiştirmemişim Mahouka koukou no rettouse Grisaia Rokka nu yuusha 5. Maou Gakuin no Futekigousha: Shijou Saikyou no Maou no Shiso, Tensei shite Shison-tachi no Gakkou e dhg Mondaiji-tachi ga Isekai kara Kuru Sou Desu yo? B4 Black Clover B134 Hataraku Maou-sama Slam Dunk Barakamon Grand Blue Hinamatsuri B2 Konosuba Mitsuboshi Colors Isekai Maō to Shōkan Shōjo no Dorei Majutsu Shouko no Altair Kingdom Arslan Senki Zero no Tsukaima 3-gatsu no lio az kaldı made in abyss mushishi vinland saga gurren lagann violet evergarden rainbow samurai champloo baccano houseki no kuni dr. stone psycho pass katanagatari Soul Eater Noragami Ao no exorcist Classroom of the Elite. akashic records of bastard magic instructor Densetsu no Yuusha no Densetsu Trinity Seven Mahouka koukou no rettousei Tensei shitara Slime Datta Ken Grancrest Senki Nejimaki Seirei Senki Densetsu no yuusha no Densetsu kamisama no inai nichiyoubi Yakusoku no Neverland Kaguya-sama wa Kokurasetai: Tensai-tachi no Renai Zunousen charlotte, kyoukai no kanata,kasuka,Irozuku Sekai no Ashita kara Spirited Away s ee Boku no Hero Academia 4 Somali to Mori no Kamisama bde g Room Cam ? Love is Like a Cocktail ? Joshi Kausei ? Piacevole ? Gakuen Handsome ? Wakakozake ? Tokyo Ghoul bk iak No Game No Life bde g Nisekoi 2 eh Sorcerous Stabber Orphen 3 Kenja no Mago esab
  2. @Amygirlsennin stalker ın oldum galiba paylaşımlarını beğendim teker teker hepsine tepki verdım bide böyle bir yer yaptığın için tşk baya işe yarıyo
  3. @Amygirl açıçası helal olsun hem blog hem adminlik 5 yıldır anime izlemek elinden geldiğince zaman ayırmak helal olsun baya iyi bi adminsin ve benim tam tersimsin bu baya iyi çalışkan biri olduğun anlamına gelir neyse benim listem karışık bazıları yok bazıları seri olarak yok aradada çıtırlık animeler var vs bide esab felan yazdım takılmayın kendi aramda şifreleme hangi harfse o kelime işte normalde en sevdiğim anime naruto dur narutoyu izlediğimde kenja no moga daki esab ı kaldırmak istedim ama üşendim bide en iy naruto serisi Naruto shippuden dir hem çizimleri hemde narutoyu büyümüş haliyle görmek hoşuma gitmişti şimdi spoiler yazıp sevme nedenlerimden birini anlatıcam yani. izleyenler spoiler a baka bilir Hataage! Kemono michi Kannagi Elfen Lied Vampire Knight Soredemo Sekai wa Utsukushii Gakuen Alice Naruto shippuuden artık boruto be knk geçmişi yendim değiştirmemişim Mahouka koukou no rettouse Grisaia Rokka nu yuusha 5. Maou Gakuin no Futekigousha: Shijou Saikyou no Maou no Shiso, Tensei shite Shison-tachi no Gakkou e dhg Mondaiji-tachi ga Isekai kara Kuru Sou Desu yo? B4 Black Clover B134 Hataraku Maou-sama Slam Dunk Barakamon Grand Blue Hinamatsuri B2 Konosuba Mitsuboshi Colors Shouko no Altair Kingdom Arslan Senki Zero no Tsukaima 3-gatsu no lio az kaldı made in abyss mushishi vinland saga gurren lagann violet evergarden rainbow samurai champloo baccano houseki no kuni dr. stone psycho pass katanagatari Soul Eater Noragami Ao no exorcist Classroom of the Elite. akashic records of bastard magic instructor Densetsu no Yuusha no Densetsu Trinity Seven Mahouka koukou no rettousei Tensei shitara Slime Datta Ken Grancrest Senki Nejimaki Seirei Senki Densetsu no yuusha no Densetsu kamisama no inai nichiyoubi Yakusoku no Neverland Kaguya-sama wa Kokurasetai: Tensai-tachi no Renai Zunousen charlotte, kyoukai no kanata,kasuka,Irozuku Sekai no Ashita kara Spirited Away s ee Boku no Hero Academia 4 Somali to Mori no Kamisama bde g Room Cam ? Love is Like a Cocktail ? Joshi Kausei ? Piacevole ? Gakuen Handsome ? Wakakozake ? Tokyo Ghoul bk iak No Game No Life bde g Nisekoi 2 eh Sorcerous Stabber Orphen 3 Kenja no Mago esab
  4. Hazır sohbet kanalı açmışken bide aklıama hepimizin anime listelerinii paylaşabileceğii bir yer açmak geldi Not:Bazı serileri almadım ve izlediğim serilerin bazılarını almayı unutum bide ablam gitti üzülüyom komedi animesi lazım benimki bitti ha bided liste karışık ayrıca esab felan yazdım onları atın onlar benim bulduğum bir şifreleme
  5. AloneAndVanished

En sevdiğiniz anime müzikleri

Fairy tail ın neredeyse bütün dış ve iç müzikleri bide aot un 2. sezon 2. part a kadar bütün müzikleri
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.