Jump to content

Vigilante

Üyeler
  • İçerik sayısı

15
  • Son ziyareti

Vigilante hakkında

• Doğum günü 03/19/1994

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

2049 profil görütülenme

Vigilante üyemizin başarıları

1. Vigilante

One Punch Man Blast güç teorim.

Blast ile Saitama'nın tanışıklığı vardır kesin(idman yaptığı dönemlerde veya öncesinde). Nedense eski hocası gibi bir şey çıkacak diye düşünüyorum -_-
  2. Vigilante

Fullmetal Alchemist Neden Beğeniliyor?

9 bölümden sonra, bitirdiğin veya güncel olduğun serilerle kıyaslaman bence hiç etik olmamış. Eğer seriye fırsat verirsen şu anki düşüncelerini değiştireceğine inanıyorum. Hem ilerleyen bölümlerdeki vs'leri de kaçırmamalısın :) 64 bölümü izleyip fikrini tekrardan yaz.
  3. Vigilante

( 24 / 24 ) Hinomaruzumou

Elinize sağlık. Başta biraz şüpheci yaklaşmıştım seriye ama ilk bölümden içim ısındı. Teşekkür ederim güzel seriyi bize kattığınız için :)
  4. Fruits Basket :D Kral'ın Avatarı
  5. Vigilante

( 13 / 13 ) Kami no Tou

Baya uzun bir seri seçmişsiniz sevindim. :D şu anki bölümler ve devamı için şimdiden elinize emeğinize sağlık.
  6. Katsura Hoshino, gönder gelsin artık şu yeni bölümü :calm-down-crazy-rabbit-emoticon:

7. Gece imzamı koyduğumu sanıyordum ama meğerse siteye mesaj olarak göndermişim. :onion_gomen_by_7anime7drawer7:Omedeto! 

8. D.Gray-man'da yine kanser olmalık bölümlere geldim çok şükür:head-crazy-rabbit-emoticon:

9. İznimin bitmesine iki hafta kala gelen novel yazma isteği...:depressed2-onion-head-emoticon:

10. Vigilante

Manga İstek ve Öneri Bölümü

Biraz konuyu hortlatmak gibi olacak ama Solo Leveling gerek çizimleri gerek konusu, ana karakteri olsun sağlam bir manga. Geçenlerde 110.bölümde sezon finali verdi. Tür olarak aksiyon, fantastik, macera, shounen. Ek olarak fantastik, shounen veya psikolojik, seinen, gerilim manga önerisi olan varsa şu karantina günlerinde çok makbule geçer.
  11. Narotu'da çılgın reaksiyon verdiğim ilk hali ve güncel hali :admire-onion-head-emoticon:

Spoiler

kdnrtoo.png.0e4de4f92d67f5124cd62b5c52879220.png

Spoiler

brt26.jpg.9e19e65d739fce5ef3da60b848aed348.jpg

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Gallardo

Gallardo

Aslında güzel olmasa asi ve güçlü olması bu kadar etki yapmazdı. Evet Naruto serisindeki en çarpıcı kadın karakter bile olabilir :)

3. Vigilante

Vigilante

Daha asi, güzel ve güçlüsünü göremeyeceğiz herhalde o yüzden görebildiğimiz kadar görelim :)

4. Gallardo

Gallardo

Kesinikle! ;)

12. Merhaba arkadaşlar. İsmim Onur ve 26 yaşındayım. İlk anime ile tanışmam 2007'de Naruto ile oldu. Son 1.5 senedir mangalardan daha çok haz almaya başladım ve manga ağırlıklı olmak üzere bazı serileri takipteyim. Çağdışı düşüncelere karşı gelerek de devam edeceğim. :) Aranıza katıldığım için son derece mutluyum. Umarım güzel vakit geçiririz. Sevgi ve saygılarımla :)
  13. Asta-Venom benzerliğinin giderek artması...

14. Rise of Skywalker sw serisine hakarettir ya. Hala ara sıra rüyama giriyor kabustan farkı yok.

15. Vigilante

My Hero Academia-Heroes Rising

https://filmizlex.com/my-hero-academia-the-movie-2-the-heroes-rising-9291 burada ingilizce dublaj mevcut ama camrip maalesef :/ yabancı sitelerde de iyi kaliteli hali henüz mevcut değil.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.