Jump to content

DaiSahir

Üyeler
  • İçerik sayısı

16
  • Son ziyareti

DaiSahir hakkında

• Doğum günü 08/05/1998

Kişisel Bilgiler

Profil Bilgileri

• İlgi Alanları
    Anime , Manga , Novel

Son profil ziyaretçileri

677 profil görütülenme

DaiSahir üyemizin başarıları

1. İzleyeli bayağı bir süre oldu ama animesi bayağı keyifliydi şahsen i izlemeni tavsiye ederim.
  2. İlk sezonu indirip beklettim birazdan yeniden izleyeceğim :) , şimdiden ellerine sağlık.
  3. Evet bende de aynı sorun var bir kaç gündür , geçen hafta böyle sorun yoktu yeni olmuş olmalı tarayıcı kaynaklı değil bir kaç şey denedim çözemedim, site ile alakalı bir durum sanırım.
  4. Sanırım sitede bir sorun yok , bir kaç hafta önce bende de aynı sorun vardı , site çerezlerini temizlersen sorun çözülür , sorunun çerezlerde olduğunu anlamak için başka bir tarayıcıdan girerek test edebilirsin örn: ben opera kullanıyorum chrome ile girebiliyorken operada giremiyordum site çerezlerini temizledikten sonra sorun çözüldü , siz de deneyip paylaşırsanız aynı sorunu yaşayan arkadaşlarda sorununu çözebilir.
  5. DaiSahir

Spor Animesi Önerileri

Basket : Slam dunk , Kuroko no basket , Haikyuu. Boks : Hajime no ippo. Futbol : Eyeshield 21 (Amerikan Futbolu) , İnazuma eleven. Salon Dansı : Ballroom e youkoso. Güreş: Hinomaruzumou. Aklımda kalan seriler , bunlar ile başlanabilir.
  6. DaiSahir

İlk İzlediğiniz Anime?

Pek sanmıyorum , animeler ile tanıştıktan sonra aralıksız 6-7 yıldır izliyorum şuanda 2-3 tür hariç yıl yıl geriye dönüp izlemişliğim var :) , animeler konusunda doygunluğa ulaştım ama eserin kalitesinden ziyade kişiye hissettirdikleri onu (unutulmaz) değerli yapıyor sanırım, izlediğim en iyi anime ' Akame gaa kill ' değil benim için özel olan seri o , bu kadar zamandan sonra değişeceğini sanmıyorum ama söylediğiniz çok doğru izlemediğimiz henüz ulaşmadığımız çok muhteşem seri var.
  7. DaiSahir

( 13 / 13 ) Kami no Tou

Uzun zamandır weebtoon u ve sanırım Manwhasını duyuyordum ama başlangıcını sevmediğim için devam etmemiştim inanılmaz seveni olan bir seri , büyük ihtimal ile uzun soluklu olacaktır. Şimdiden yaptığınız ve yapacağınız çeviri ve upload için teşekkürler,ellerinize sağlık.
  8. DaiSahir

İlk İzlediğiniz Anime?

Bilinçsiz bir şekilde sanırım ilk Beyblade veyahut Pokemon ama beni bağlayan bu dünyaya çeken sanırım Akame gaa kill olmuştu feci şekilde yabancı dizi izlediğim dönemde Akame beni inanılmaz etkilemişti (o zamanki yaşımın da etkisi büyüktür) :)
  9. Sorunun cevabını bilmiyorum ama kendimce bir öneride bulunabilirim , ben yıllardır bu durumlar için Türkanime.Tv nin kendi takip listesini kullanıyorum mevcut sezonda yüklenen animeleri takip listene 'İzleme listen' ör: İzlemeyi sürdürdüklerim atarsan 2-3 hafta sonra geldiğinde o listeden izlediğin serileri bularak yeni bölümlerine ulaşabilirsin , izlediğin bölümü işaretleyip en son izlediğini unutursan dahi karıştırmasın 'Mal' de kullanabilirsin tabi , ama sitedeki yöntem gayet pratik ve kolay.
  10. DaiSahir

Fullmetal Alchemist Neden Beğeniliyor?

Kimse belirli yapımları kayıtsız şartsız sevmek zorunda değil tabi ki düşünce farklılıkları ve beklentiler her kişide farklılık gösterir , ama Fma yı anlamak biraz zor olabilir , Ezoterizm ve din ilişkisi , Sembolizm ve Okült ilimlerin insan hayatına direkt etkisi , Mitsizim ile harmanlanmış hikaye olgusu anlat babam anlatabilirsen bunlar ağır konular ve bu konuları anlamadan hikayenin arka metnini anlayamazsın , kardeş ilişkisi , muhteşem sad Soundtrackları yıllar oldu izlediğim openingini hala hatırlıyorum. Yani kısacası anime sana hitap etmemiş olabilir ama bundaki en büyük etken sanırım ön yargı büyük beklenti ile izlemiş olabilirsin , seriyi tam anlamıyla bitirip öyle yargıya varman gerekir sonrasında beğenmezsen senin tercihin ama ben bir kaç kez daha aralıklarla izlemeni tavsiye ederim. :)
  11. DaiSahir

Türk Anime Karanlık Tema Güncellemesi

Ellerinize sağlık , gözü yormayan başarılı bir çalışma olmuş .
  12. DaiSahir

YENİ GECE MODU

Bence bu hali ile de gayet güzel şahsen ben gece modunu pek tercih etmem gözlerimi yorar ama bu gece modunun aşırı koyu olmaması çok iyi logo yapımından anlayan , boş vakti olan arkadaşlar , iyi bir logo yapabilirlerse site yetkilileri gerekeni yapar sanırım.
  13. DaiSahir

Yanlış Puanlama

Kesinlikle haklısın çoğu kişinin puanlama sistemine senin kadar hassas baktığını sanmıyorum ben uzun zamandır puanlama sistemine hiç bakmıyorum çünkü genellikle ecchi veyahut isekai serilere inanılmaz puanlar veriliyor seninki haklı bir serzeniş olsa da düzeleceğini sanmıyorum.
  14. Merhaba . Ben Yusuf 22 yaşındayım 2013-14 den bu yana aktif bir şekilde buralardayım kaç adet seri izledim hiç bilmiyorum , dram hariç her türde anime izlerim , son bir kaç aydır novelllere kapılmış olsam da anime ve mangalara olan ilgim hiç azalmadı , liseden web tasarımı bölümü ile mezun oldum üniversite de Dış ticaret mezunu olarak hayata atılmış bulunmaktayım :) , formda yeniyim bilmeden yanlış bir şey yapar veyahut söylersem şimdiden özür dilerim . Tanıştığıma memnun oldum . Herkese iyi seyirler , İyi okumalar
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.