Jump to content

Fukase

Kayıtlı Üye
  • Content Count

44
  • Last visited

1 Follower

About Fukase

• Rank
    Level 1
  • Birthday 04/18/2005

İletişim Yöntemi

• AIM
    Sadece herhangibir anime fanı.

Profil Bilgileri

• İlgi :
    Vocaloid dinlemek, MMD yapmak, yazı yazmak, resim çizmek, League of Legends, tarihi öğrenmek.

Recent Profile Visitors

287 profile views
  1. Hoşgeldin, inşallah burada iyi vakit geçirirsin.
  2. Netflixte anime sayısı çok az zaten ama güzel olan da var. Violet Evergarden, Toradora, Your Lie In April, Death Note, Ao No Exorcist, Charlotte, One Punch Man, Little Witch Academia, Full Metal Alchemist Brotherhood, Code Geass, Madoka Magica, Angel Beats... Bana kalırsa o kadar da çok ecchi tipi yok. Zaten animelerde fanservice olmaz ise o animeyi izleyen sayısı direk düşer çünkü bazı izleyici sırf onun için izler. Animenin doğası gereği zaten biraz fanservice olmak zorunda. Tabi ne kadar olduğu animeden animeye değişir. Tabi bazı izleyiciler de ecchiden nefret eder. İnternetten hiç ecchi ol
  3. Hoşgeldin, inşallah iyi vakit geçirirsin.
  4. Şimdi ben buraya izleyeceklerim ve izlediklerim listesini atıyorum. Listem kabarık olsun, seçip seçip izleyeyim isteyenlerdenim ben. Bana öneri atarsanız sevinirim, onun dışında izleyeceklerim listesinde "bu çok boş bir anime, sakın izleme vaktini kaybetme" dediğiniz var ise söylerseniz sevinirim. Slice of life pek hoşuma gitmez nadiren izlerim. Romantizim olmasına gerek yok pek aramam ben. Yaoi yuri fark etmez izlerim. Ecchi çok hoşuma gitmez nadiren izlerim ama. Isekai fantastik çok hoşuma gider. Sci-fi pek sevmem. Film de önerebilirsiniz
  5. Nichijou Devil is a part-timer! Gintama Aggretsuko Maid-sama! Saiki K Beelzebub Konosuba Cells at work Sakamoto desu ka Gekkan Shoujo Nozaki-Kun Umarım yardımcı olur, iyi seyirler!
  6. Fikrin için teşekkür ederim hiç alışık değilim o yüzden biraz olmadı valla, şuanda deney yapıyorum valla boyalarla tekniklerle belki bir gün dediğin gibi ciddi ciddi uğraşıp bişiler yaparım.
  7. Teşekkür ederim fikrin için bir dahakine ona biraz daha dikkat ederim :)
  8. İlk defa tuval çizmeye çalıştım umarım çok batırmamışımdır, en zor kısmı adını japon alfabesi ile yazmak ve elini çizmekti. Zaten fark etmişsinizdir kitabın üzerindelini yazamayıp bıraktım. Normalde daha iyi çizerim ama tuval olduğu için zorlandım doğrusu zormuş yapması unutmuşum en son 5. sınıfta Nyo!APH Prusyanın tuvalini yapmıştım. Bu gece rüyama girdi Dazai bişiler dedi ama ne dediğini hatırlamıyorum ama herhalde çifte intihar falan filan saçmalamıştır Dazai bu sonuçta... :D Fikirlerinizi belirtirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler!
  9. Yaparsan haber ver izleyelim merak ettim valla isimler çok güzel seninki çok daha detaylı olmuş sevdim gerçi kafam basmıyor benim pek çaktırma Valla iki günde toplam 8 saat uyudum kafam gitti iyice reinai circulation'u loopa koydum yerde yatıp foruma bakıyorum işsiz işsiz biraz saçmalamış olabilirim zaten bu fikir aklıma yeni geldi daha çoook değiştiririm son halini görünce tanıyamazsınız hiç kimseyi bir de karakter öldürme huyum var benim 4 sezon dedim ama 1 de hepsi geberedebilir :P İsim koyma yeteneğim hiç yok valla, latince bir sözlük aldım beğendiğim kelimeleri ko
  10. Zaten anime yapma şeyim hiç yok yapsam yapsam en fazla kısa hikaye olur bundan öyle oturup uzun uzun anime olsa böyle olurdu ama, ben biraz klişe severim yani roman olarak yazsam dediklerimin hepsi olmaz anime olsun biraz anime havası olsun diye böyle bir iki bişeyi araya atıverdim beğenmene sevindim ama belki devam ederim daha uzun uzun yazdığım var da üşendim şimdi gece gece yazmaya bunu yapıştırdım direk (Bu arada sunt dediklerim direk şekil değiştiren varlıklar knk kedi kız fln değil onu yazmamışım şimdi fark ettim)
  11. Senin hikayen hakkında görüşüm Hafif karmaşık... Ama potensiyeli var gibi. Şahsen ana karakterin kötü olduğu yeterince anime yok, böyle ciddi deli, toplumdan uzaklaşmış bir ana karakter cidden çok ilgimi çekti. Ben ciddi ciddi oturup izlerim bunu. Tek problem şu bence arka planda olan biten biraz fazla kabarık. Yani gerçekten anime olsa bu biraz uzun bir seri olur ve ya Naruto gibi belli noktalarda geçmişe dönüş ile anlatılması gerekir (ki bu daha iyi bir seçenek bence çünkü izleyici bu noktaya nasıl geldi görmek ister ana karakter) ya da başında her şeyi açıklamak gerekir (bu problem ola
  12. https://melsnura.blogspot.com/p/killing-stalking.html Mangayı hiç görmedim ama bu galiba.
  13. Code Geass(Efsane bir seri, çizimler ilk başta garip gelebilir), Otome Game no Hametsu Flag(Çerezlik, eğlenceli, güncel), Kami No Tou(Yeni çıkan güncel bir seri), Danganronpa, Re-life, Amagi Brilliant Park(ilk animeye başladığımda izlemiştim, pek hatırlamıyorum doğrusu ama sevmiştim), No Game No life, Steins Gate, Violet Evergarden, Ao no exorcist, Devil is a part timer!, Fate series(başlamadan önce bu serinin izleme sırasına bak derim, Overlord, Konosuba, Saga of Tanya the Evil, That time I got reincarnated as slime, Shirayuki hime, Fruits basket. Daha kafanı şişirmeyim, inşallah
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.