Jump to content

Fukase

Üyeler
  • İçerik sayısı

49
  • Son ziyareti

İtibar Etkinliği

1. Harika
    Fukase reacted to Pseudohomophylus in Anime İstek ve Önerileri   
    Rica ederim
  2. Beğen
    Fukase reacted to pegasusejder in Doğum Günü Kutlama Bölümü   
    @Fukase doğum günün kutlu olsun, nice mutlu, sağlıklı, başarılı senelere inşallah. :)) 
  3. Beğen
    Fukase reacted to Pseudohomophylus in Doğum Günü Kutlama Bölümü   
    @Ryosuke Emreciğim buraya 'Ryosuke-kun iyi ki hayal edilip anime evrenine katıldın' yazıyorum ama görürsen bunu konuyu daha önce konuştuğumuzu muhtemelen hatırlarsın. Bu arada asıl sana ayıB... 
    @Gallardo  @Sleeping_Zenitsu @1456ha
     @wednesday @canatan @Fukase @guwug @Davsan @Panzehir @Viole
    Gecikmeli de olsa geçmiş doğum günlerinizi kutlamak isterim.
    Nice sağlıklı ve huzurlu senelere forumdaşlar iyi ki doğmuşsunuz
  4. Beğen
    Fukase reacted to Amygirl in TürkAnimeTv Genel İzleyici Anket Sonuçları!   
    Merhaba arkadaşlar,

Sonuçları duyurmadan önce katkı sağlayan ve destek veren herkese teşekkür ederiz. 
    İşte sizlere site izleyicilerinin genel profili:

Ankete toplamda katılan sayısı: 5829

En çok tercih edilen 3 tür:

3) Slice of Life (%30,5)

2) Seinen (%42,0)

1) Shounen (%82,1)

En çok tercih edilen 3 içerik:

3) Komedi (%45,9)

2) Doğaüstü (%56,0)

1) Aksiyon (58,8)

En çok sevilen 10 anime:

10) Yakusoku no Neverland (%26,1)

9) Re:Zero Kara Hajimeru Isekai Seikatsu (%28,9)

8) Code Geass (%30,1)

7) Haikyuu!! (%33,5)

6) Full Metal Alchemist Brotherhood (%42,6)

5) HunterxHunter (%44,8)

4) Death Note (%48,6)

3) One Punch Man (%49,2)

2) Kimetsu no Yaiba (%50,3)

1) Shingeki no Kyojin (%63,6)

En çok sevilen 10 erkek karakter:

10)Kaneki Ken / Tokyo Ghoul (%24,9)

9) Lawliet L / Death Note (%26,1)

8) Monkey D. Luffy / One Piece (%26,3)

7) Zoldyck Killua / HunterxHunter (%28,0)

6) Uzumaki Naruto / Naruto (%29,4)

5) Hatake Kakashi / Naruto (% 31,9)

4) Saitama / One Punch Man (%33,4)

3) Yeager Eren / Shingeki no Kyojin (%33,8)

2) Uchiha Itachi / Naruto (%37,1)

1) Levi /Shingeki no Kyojin (%45,8)

En çok sevilen 10 kadın karakter:

10) Nico Robin / One Piece (%21,7)

9) Evergarden Violet / Violet Evergarden (%23,8)

8) Shiro / No Game No Life (%24,1)

7) Gremory Rias / High School DxD (%24,5)

6) Scarlet Erza / Fairy Tail (%25,4)

5) Rem / Re:Zero Kara Hajimeru Isekai Seikatsu (%26,1)

4) Yuuki Asuna / Sword Art Online (%30,3)

3) Zero Two / Darling in The FranXX (%32,8)

2) Hyuuga Hinata / Naruto (%34,4)

1) Ackerman Mikasa (%55,7)

Bazılarının öngördüğü bazılarının beklemediği bazılarının da beğenmediği bir liste çıkmış olabilir
    Peki ya sizce nasıl bir profil oluşmuş? Görüşlerinizi bekleriz 

Planımız başka anketler de düzenlemek.
    Şimdilik hoşça kalın!!

5. Beğen
    Fukase reacted to utkudrgn in Yeni Başlayanlar İçin Yeni Başlayan Birinden Anime Önerileri   
    önerdiğin animeler şahsen pek kaliteli değil :D iyi animeler fakat müthiş te denemez bana kalırsa başlangıç için en iyisi her zaman death note ile başlayıp bleach naruto one piece gibi animelere yönelinmesidir çünkü kültürü daha iyi tanırlar daha iyi alışırlar
  6. Beğen
    Fukase reacted to Champion in Yeni Başlayanlar İçin Yeni Başlayan Birinden Anime Önerileri   
    Valla ellerine sağlık , amma da uzun yazmışsın.  Bende bi kaç yıl oldu başlayalı, ama açıkçası daha iyi anime önerileride olabilirdi gibime geldi ^_^  Tabi bende daha yeniyim diğerlerine göre , bu konuyu diğer üstadlara bırakmak gerekiyo anime önerisi olarak :D Yinede illaki bi çok kişinin işine yarar listen, sağolasın ☜(⌒▽⌒)☞ 
  7. Beğen
    Fukase reacted to Real-Men-Frrranky in Yeni Başlayanlar İçin Yeni Başlayan Birinden Anime Önerileri   
    insanların genelde death note ile başlamaları anime kültürünü tanımak için elverişli olması. Anime değil de animasyonlaştırılmış amerikan filmi havası verdiği için öneriliyor genelde. Yani alışması kolay oluyor. Bence önerdiğin animeler de güzel olsa da çok daha iyileri var.
  8. Beğen
    Fukase reacted to sShoguNn in Yeni Başlayanlar İçin Yeni Başlayan Birinden Anime Önerileri   
    klasik olacak ama death note ile başlayıp benzerleri ile devam etmek her zaman en iyisidir bence. yani myanimelistte death note'un recommendations (önerileri-benzerler) kısmına girsen zaten tonlarca anime var.  oradan başlayıp sona kadar izlesen hemen hemen anime dünyasını kabaca dolaşmış olursun mesela.
  9. Beğen
    Fukase reacted to Caprihorn in Yeni Başlayanlar İçin Yeni Başlayan Birinden Anime Önerileri   
    Öncelikle ellerine sağlık @spike.Mekanda demiştin uzun yazı yazmaktan üşenmem diye,o yüzden bu uzun yazı karşısında pek şaşırmadım.(yazma ödevim falan olursa sana getiririm haberin olsun :D)
            Ben 6.sınıfta başladım anime izlemeye.İlk izlediğim anime de Naruto idi.İnternet de falan görmedim,ilgimi çekti nedense ve başladım.Ne yalan söyleyeyim ilk animem olmasına rağmen hiç sıkıntı çekmedim,hatta ondan sonra Bleach'i de izledim. :D Tabi insandan insana farklılık gösteriyor bu durum.
            Bugüne kadar hiç bir arkadaşım benden anime tavsiyesi istemedi ama isteselerdi çok zorlanırdım,çünkü o önerdiğim anime onu etkilemeli ki anime izlemeye devam etsin.Eğer sevmeyeceği bir anime önerir isem bir daha anime izlemeyi düşünmeyebilir.
    Dram türü olarak Koe no katachi eklenebilir. ( hem film olduğu için tek oturuşta bitirir)
    Yazı için sağ ol.

10. Beğen
    Fukase reacted to tolgafiko in Yeni Başlayanlar İçin Yeni Başlayan Birinden Anime Önerileri   
    İçlerinde 2-3 tane güzel anime var ama başlangıç için çok uygun sayılmazlar bence biraz sıkıcı gelebilir bazıları
  11. Beğen
    Fukase reacted to T-BAG in Mirai Nikki'deki Eksikler hakkında [spoiler]   
    animelerde mantık aranmaz kardeş kafa yorma bu işlere 
  12. Beğen
    Fukase got a reaction from Faviann4 in Hepinize selaaaam <3   
    Hoşgeldin, inşallah burada iyi vakit geçirirsin.
  13. Beğen
    Fukase got a reaction from hogohcoho in Netflix animeleri kötü   
    Netflixte anime sayısı çok az zaten ama güzel olan da var. Violet Evergarden, Toradora, Your Lie In April, Death Note, Ao No Exorcist, Charlotte, One Punch Man, Little Witch Academia, Full Metal Alchemist Brotherhood, Code Geass, Madoka Magica, Angel Beats... Bana kalırsa o kadar da çok ecchi tipi yok. Zaten animelerde fanservice olmaz ise o animeyi izleyen sayısı direk düşer çünkü bazı izleyici sırf onun için izler. Animenin doğası gereği zaten biraz fanservice olmak zorunda. Tabi ne kadar olduğu animeden animeye değişir. Tabi bazı izleyiciler de ecchiden nefret eder. İnternetten hiç ecchi olmayan animeleri araşatırabilirsin ama çoğu popüler ve "iyi" anime hafif bile olsa ecchilidir. Dediğim gibi animenin doğası gereği böyle. Yine de ben sana bir kaç tane az (ya da sıfır) ecchili anime öneriyim.

Az (ya da hiç) fanservice olan animeler: 
    Promised Neverland Vinland Saga When they cry Erased Mob Psycho 100 Violet Evergarden Shiki Steins; Gate Trigun A Silent Voice Cell's at work Anohana A Place Further Than The Universe Chihayafuru The Great Passage
  14. Beğen
    Fukase got a reaction from Judgment in Netflix animeleri kötü   
    Netflixte anime sayısı çok az zaten ama güzel olan da var. Violet Evergarden, Toradora, Your Lie In April, Death Note, Ao No Exorcist, Charlotte, One Punch Man, Little Witch Academia, Full Metal Alchemist Brotherhood, Code Geass, Madoka Magica, Angel Beats... Bana kalırsa o kadar da çok ecchi tipi yok. Zaten animelerde fanservice olmaz ise o animeyi izleyen sayısı direk düşer çünkü bazı izleyici sırf onun için izler. Animenin doğası gereği zaten biraz fanservice olmak zorunda. Tabi ne kadar olduğu animeden animeye değişir. Tabi bazı izleyiciler de ecchiden nefret eder. İnternetten hiç ecchi olmayan animeleri araşatırabilirsin ama çoğu popüler ve "iyi" anime hafif bile olsa ecchilidir. Dediğim gibi animenin doğası gereği böyle. Yine de ben sana bir kaç tane az (ya da sıfır) ecchili anime öneriyim.

Az (ya da hiç) fanservice olan animeler: 
    Promised Neverland Vinland Saga When they cry Erased Mob Psycho 100 Violet Evergarden Shiki Steins; Gate Trigun A Silent Voice Cell's at work Anohana A Place Further Than The Universe Chihayafuru The Great Passage
  15. Teşekkür
    Fukase got a reaction from becboi in Selam. Ben becboi.   
    Hoşgeldin, inşallah iyi vakit geçirirsin.
  16. Beğen
    Fukase got a reaction from SoredemoDodo in komedi anime önerisi   
    Nichijou Devil is a part-timer!  Gintama Aggretsuko Maid-sama! Saiki K Beelzebub Konosuba Cells at work Sakamoto desu ka Gekkan Shoujo Nozaki-Kun
    Umarım yardımcı olur, iyi seyirler!
  17. Beğen
    Fukase got a reaction from auloralixirr in komedi anime önerisi   
    Nichijou Devil is a part-timer!  Gintama Aggretsuko Maid-sama! Saiki K Beelzebub Konosuba Cells at work Sakamoto desu ka Gekkan Shoujo Nozaki-Kun
    Umarım yardımcı olur, iyi seyirler!
  18. Beğen
    Fukase got a reaction from sensenibilsensei in Tuval denemesi - BSD // Dazai Osamu   
    İlk defa tuval çizmeye çalıştım umarım çok batırmamışımdır, en zor kısmı adını japon alfabesi ile yazmak ve elini çizmekti. Zaten fark etmişsinizdir kitabın üzerindelini yazamayıp bıraktım. Normalde daha iyi çizerim ama tuval olduğu için zorlandım doğrusu zormuş yapması unutmuşum en son 5. sınıfta Nyo!APH Prusyanın tuvalini yapmıştım. Bu gece rüyama girdi Dazai bişiler dedi ama ne dediğini hatırlamıyorum ama herhalde çifte intihar falan filan saçmalamıştır Dazai bu sonuçta... :D

Fikirlerinizi belirtirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler!

19. Beğen
    Fukase got a reaction from Amygirl in Tuval denemesi - BSD // Dazai Osamu   
    İlk defa tuval çizmeye çalıştım umarım çok batırmamışımdır, en zor kısmı adını japon alfabesi ile yazmak ve elini çizmekti. Zaten fark etmişsinizdir kitabın üzerindelini yazamayıp bıraktım. Normalde daha iyi çizerim ama tuval olduğu için zorlandım doğrusu zormuş yapması unutmuşum en son 5. sınıfta Nyo!APH Prusyanın tuvalini yapmıştım. Bu gece rüyama girdi Dazai bişiler dedi ama ne dediğini hatırlamıyorum ama herhalde çifte intihar falan filan saçmalamıştır Dazai bu sonuçta... :D

20. Beğen
    Fukase got a reaction from Rubyyy in Tuval denemesi - BSD // Dazai Osamu   

21. Beğen
    Fukase reacted to BURUN in Tuval denemesi - BSD // Dazai Osamu   
    Bence gözlerin birbirine yakın durması dışında bir sorun yok.
    Oda o kadar önemli değil sonuçta adı üstünde deneme.
    Ellerine sağlık.
  22. Beğen
    Fukase got a reaction from BURUN in Tuval denemesi - BSD // Dazai Osamu   
    Teşekkür ederim fikrin için bir dahakine ona biraz daha dikkat ederim :)
  23. Beğen
    Fukase got a reaction from BURUN in Tuval denemesi - BSD // Dazai Osamu   

24. Beğen
    Fukase got a reaction from Mutaika in Tuval denemesi - BSD // Dazai Osamu   

25. Beğen
    Fukase got a reaction from BURUN in Yapacağınız bir anime   
    Yaparsan haber ver izleyelim merak ettim valla isimler çok güzel seninki çok daha detaylı olmuş sevdim gerçi kafam basmıyor benim pek çaktırma

Valla iki günde toplam 8 saat uyudum kafam gitti iyice reinai circulation'u loopa koydum yerde yatıp foruma bakıyorum işsiz işsiz biraz saçmalamış olabilirim zaten bu fikir aklıma yeni geldi daha çoook değiştiririm son halini görünce tanıyamazsınız hiç kimseyi bir de karakter öldürme huyum var benim 4 sezon dedim ama 1 de hepsi geberedebilir  :P

İsim koyma yeteneğim hiç yok valla, latince bir sözlük aldım beğendiğim kelimeleri koydum anlamlarına bakaraktan yani kralın adını çevirince resmen değersiz oluyor sadasvfgdhgsag
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.