Jump to content

Piscesink

Üyeler
  • İçerik sayısı

16
  • Son ziyareti

Piscesink kullanıcısının paylaşımları

1. Piscesink

3-gatsu lion 3.sezon gelecek mi?

2. sezonun son sahnesinde tekrar görüşürüz diyorlar yüksek bir ihtimal gelir ama biraz bekletecekler gibi
  2. Lelouch'un sıralamaya girememesi üzdü.
  3. Les Miserable. Sefillerin anime versiyonu bence hoş bir örnek :))
  4. Sword Art Online anime dünyasının en overrated animesi olabilir. Ciddi ciddi başyapıt diyenleri gördüm. Evet görüşlerine saygı duyarım ama o kadar keşfedilmemiş daha güzel animeler varken saonun bu kadar yükselmesi can sıkıcı. Sao seyirciye güzel bir zaman geçirme fırsatı sunuyor ama düşünüldüğü kadar çok iyi/mükemmel değil. Ayrıca Attack On Titan gibi bir derinliğe sahip değil. Bu arada dediğin gibi o videoyu birkaç ay önce bende izledim. Çok değişik verilen yanıtlar vardı. Kızlar dragon ball, naruto, code geass falan derken erkekler magic girl love live sao türü animelerden bahsediyorlardı :D
  5. Normalde telden siteye giriş yapıp okuyorum ama duyduğuma göre mobil uygulamaları varmış eğer bildiğiniz varsa söylerseniz çok iyi olur ben bulamadım çünkü
  6. Piscesink

Anime Nasıl İndirebilirim?

Hepinize teşekkür ederim çok yardımcı oldunuz :)
  7. Piscesink

Anime Nasıl İndirebilirim?

Teşekkür ederim yardımcı olmaya çalıştığın için dediğine bakacağım :D
  8. Daha önce buradan anime indirme arşiv sitesi bulmuştum fakat şuan hangi site olduğunu hatırlamıyorum bilen varsa pcye anime indirebileceğim site önerebilir mi??
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.