Jump to content

SelimTheMartian

Çevirmen
  • İçerik sayısı

0
  • Son ziyareti

Durum güncellemeleri bölümüne SelimTheMartian kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Bilgisayarımda yaşanan küçük bir çökme vakasından dolayı çevirmekte olduğum bölümü kaybettim. O yüzden baştan çevirmek zorunda olduğum için bölüm biraz daha gecikecek. Gecikme için özür diler ve anlayışınız için teşekkür ederim. Şimdiden iyi seyirler. :magic-left-crazy-rabbit-emoticon:

1. 1456ha

1456ha

Geçmiş olsun, aegisub kullanıyorsanız auto-save özelliği vardır. Bir dahaki sefer ondan faydalanabilirsiniz belki. Kolay gelsin.

2. Pseudohomophylus

Pseudohomophylus

Canın sağ olsun:serenade-onion-head-emoticon:

2. Maou Gakuin no Futekigousha: Shijou Saikyou no Maou no Shiso, Tensei shite Shison-tachi no Gakkou e'nin 4. bölümü üniversite sınav sonuçlarımın açıklanışından dolayı birkaç günlük gecikmeli olarak gelecek. Elimden geldiğince hızlı ve kaliteli bir şekilde yetiştirmeye çalışacağım. Özür diler ve anlayışınız için şimdiden teşekkür ederim.

1. Eolo-sama

Eolo-sama

Anime adı mı dua mı hocam

2. Nones

Nones

Doğru söyle kopyala yapıştır bu değil mi? sdfsdfsdgsdg

3. SelimTheMartian

SelimTheMartian

Olur mu ya? Ne copy-paste'i :dunno-crazy-rabbit-emoticon:

(Birazcık geç görmüş olabilirim lkjslkdjslk)

3. Kaguya-sama wa Kokurasetai! Tensai-tachi no Renai Zunousen 2. sezonun izleyicilerinden en içten özürlerimi iletiyorum. Final bölümün yayınlandığı günlerde üniversite sınavım olduğundan ve ardından da düzgün bir çeviri verebilmek için vakit ihtiyacım olduğundan dolayı bölümü geciktirmek durumunda kaldım. En geç 1 gün içerinsinde yayınlanmış olacağına inanıyorum. Şimdiden iyi seyirler.

1. Gallardo

Gallardo

Çeviri müsait zaman işi öncelik daima kendi hayatın.

2. Singularity

Singularity

Senin canın sağolsun kardeşim 

4. Çevirdiğim bölümleri izleyen kişiler bu postun altına eleştiri ve düşüncelerini aktarırsa çok mutlu olurum. Elimden geldiğince kendimi geliştirmek ve ortaya koyduğum ürüne dair geri bildirim almak istiyorum. Şimdiden teşekkür ederim. 

5. Umarım Erai-Raws yakın zamanda yeni bölümü yayınlar. Pff...

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.