Jump to content

nin2ja

Üyeler
  • İçerik sayısı

6
  • Son ziyareti

nin2ja kullanıcısının paylaşımları

1. yok kız bir maskeyle dönüşebiliyor sadece ve dönüştüğü kedinin rengi beyaz
  2. bide şey vardı anime mi emin değilim ama ilk okuldayken hoca bi tane film izletmişti filme dair hatırladığım çok az şey var ama sanırım şöyleydi bi tane kıvırcık kafalı çocuk var bu bir gün ormanda kayboluyor sonra baya bi dolandıktan sonra bayılıyor ondan sonra uyanınca yanında değişik varlıklarla dolu rengarenk ağaçlarla dolu bi ormanda uyanıyor sonra bu en başta korkuyor gitmek istiyor fln bunu bırakmıyorlar ama zaman ilerledikçe hepsi arkadaş oluyor sonra buna gitme izni veriyorlar ailesinin fln yanına dönmek için sonra bu gidiyor bunun bi arkadaşımı herneyse işte nerde olduğunu fln soruyor bu salak buna her şeyi anlatıyor bu inanmıyor sonra bu bunu ormana götürüyor ve bunun arkadaşı bütün ormanı kesiyor filmin sonunu bilmiyorum buraya kadar fhglkfklf(PARMAKLARIM AĞRIDIĞĞĞ ne diye bu kadar uzun yazdıysam neyse arkadaşlar sonuç olarak filmin en belirgin özelliği rengarenk ağaçlar heheh o kadar çok zaman oldu ki belkide bir rüyaydı bilemiyorum ehehehe^^)
  3. ehem ehem bi tane kız vardı maske takınca kedi oluyordu sonra sevdiği çocuğun kedisi mi ne oluyordu hatta çok eski değil 2020 de çıkmıştı sanırım emin değilim bulabilirseniz sevinirim ^^(çok açıklayıcı oldu biliyorum ^.^)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.