Jump to content

Rubyyy

Üyeler
  • İçerik sayısı

87
  • Son ziyareti

Rubyyy hakkında

• Doğum günü 03/23/2000

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

659 profil görütülenme

Rubyyy üyemizin başarıları

1. Rubyyy

Anime İstek ve Önerileri

önemli değil :)
  2. Rubyyy

Anime İstek ve Önerileri

My anime list ve AniList'te ki top animelere bakarsan bulabilirsin ama ben sana yine de çok sevdiğim serileri önereyim. MyAnimeList: https://myanimelist.net/topanime.php?limit=0 AniList: https://anilist.co/search/anime/top-100 Benim önerilerim; (Herhangi bir şeye göre değil. Sadece izlemen gerektiğini düşündüklerim.) Gintama (bleache yakın bölümü vardır ama çoğu komedi bölümü ben komedi animelerini sevmediğim için [güldürmüyorlar çünkü] çoğu komedi bölümünü atladım. Ama yine de mükemmel bir seridir. Gintama 2015 en mükemmel sezonudur.) Cowboy Bebop (Eski olmasına rağmen çizimleri kötü değil ve dövüşler çok güzel gözüküyor. Ansatsu Kyoushitsu (1. Sezonu 2. sezonu kadar iyi olmasa da güzeldir. 1. Sezon, sırf 2. sezon için bile izlenir. Böyle diyorumda 1. sezon kötü değil gayet eğlenceli sadece 2. sezona göre biraz daha kötü) Bungou Stray Dogs Steins; Gate Hunter x Hunter (2011) Nanatsu no Taizai Shingeki no Kyojin Noragami JoJo no Kimyou na Bouken (part 4 ve 5 en güzelleridir. ilk 3 partta güzel ama diğer ikisinin yanında sönük kalıyor. Benim favori partım 4tür) Vinland Saga Yakusoku no Neverland Kimetsu no Yaiba Kami no Tou
  3. Rubyyy

Anime İstek ve Önerileri

Bence öyle bir maceraya başladıysan devam etmelisin. Ben izlemedim ve izleyeceğimi de düşünmüyorum anca biterse (tabii bitebilirse) 100 küsürlük bir özet serisi çıkarsa izlerim. İzlemememin başka bir sebebi ise "abi o seri 200. bölümden sonra güzelleşiyor" gibi muhabbetler. Abi ben o 200 bölümü boşuna mı izleyeceğim? Sen başlamışsın bile geçmiş olsun bence izle çünkü gerçekten sağlammış. En büyük sıkıntısı 1 bölüm kalıcakları yeri 5-6 bölüm boyunca anlatmaları. Bu sebeple gereksiz uzun oluyor. Tabii istiyorsan bırak ona bir şey diyemeyiz.
  4. Rubyyy

Anime İstek ve Önerileri

Cowboy Bebop Death Note Vinland Saga Steins Gate Shingeki no Kyojin Psycho-Pass Kaguya-sama wa Kokurasetai: Tensai-tachi no Renai Zunousen (pek emin değilim)
  5. Rubyyy

Anime İstek ve Önerileri

Gurren Lgann hariç hepsini izledim. Gurren Lagannı da yarıda bırakmıştım
  6. Rubyyy

Anime İstek ve Önerileri

özür dilerim :(
  7. Rubyyy

Anime İstek ve Önerileri

Paprikayı görmüştüm galiba ama ilgimi çekmemişti tekrar bakıcam. Violet Evergarden'a bir ara başladım ama sonra bıraktım niye hatırlamıyorum. Teşekkürler
  8. Rubyyy

Anime İstek ve Önerileri

Anime önerir misiniz türü fark etmez. İzlemeye değer olsun yeter.
  9. Rubyyy

Anime Seçerken Neye Dikkat Edersiniz?

Popüler ve güvendiğim sitelerden puanların ortalamasını çıkarırım. Ne olur, ne olmaz kitlesine bakmaya çalışırım. Bölüm sayısına bakarım. Taglarına bakarım.
  10. Rubyyy

Anime İstek ve Önerileri

91 Days: Aksiyon/Dram/Tarihi Ansatsu Kyoushitsu: Aksiyon/Komedi/Okul/Shounen Boku dake ga Inai Machi: Gizem/Psikolojik/Doğaüstü/Seinen Bungou Stray Dogs: Aksiyon/Komedi/Gizem/Seinen/Süper Güç/ Doğaüstü Cowboy Bebop: Aksiyon/Macera/Komedi/Dram/Bilim Kurgu/Uzay Dr. Stone: Macera/Bilim Kurgu/Shounen Fullmetal Alchemist: Brotherhood: Aksiyon/Askeri/Macera/Komedi/Dram/Büyü/Fantezi/Shounen Highschool of the Dead: Aksiyon/Korku/Doğaüstü/Ecchi/Shounen JoJo's Bizarre Adventure (Biraz uzun 26/24/24/39/39) Aksiyon/Macera/Komedi/Doğaüstü/Dram/Shounen Kaguya-sama wa Kokurasetai?: Tensai-tachi no Renai Zunousen: Komedi/Psikolojik/Romantik/Okul/Seinen Kami no Tou- Aksiyon/Macera/Gizem/Dram/Fantezi Kimetsu no Yaiba- Aksiyon/Şeytanlar/Tarihi/Shounen/Doğaüstü Samurai Champloo: Aksiyon/Macera/Komedi/Tarihi/Samuray/Shounen Tate no Yuusha no Nariagari: Aksiyon/Macera/Dram/Fantezi Vinland Saga: Aksiyon/Macera/Dram/Tarihi/Seinen Yakusoku no Neverland: Bilim Kurgu/Gizem/Korku/Psikolojik/Gerilim/Shounen
  11. Rubyyy

Anime İstek ve Önerileri

Black Clover her şeyden azar azar içeriyor zaten.
  12. Rubyyy

Anime İstek ve Önerileri

Özgün tarzda: Death Parade Etiketler: Oyun/Gizem/Psikolojik/Dram/Gerilim Dr. Stone Etiketler: Macera/Bilim Kurgu/Shounen Gleipnir(emin değilim pek ama) Etiketler: Aksiyon/Gizem/Doğaüstü/Ecchi/Seinen JoJo's Bizarre Adventure (ilk 3 part sıkabilir son 2 part güzel part 4 benim favorim) Etiketler: Aksiyon/Macera/Komedi/Doğaüstü/Dram/Shounen Kami no Tou Etiketler: Aksiyon/Macera/Gizem/Dram/Fantezi Psycho-Pass(ben bu tip gelecekte geçen polisiye görmedim özgünden saydım o sebepten) Etiketler: Aksiyon/Bilim Kurgu/Polisiye/Psikolojik
  13. Rubyyy

Nerden Anime Bulabilirim?

Tamam bir dahakine orada yaparım teşekkürler uyarın için.
  14. Rubyyy

Teşekkürler, zaten öyle yapıyordum ama bulamıyordum. Teşekkürler, artık öyle yapmaya başladım zaten :) Teşekkürler. Popülariteye göre izlemeyi doğru bulmuyorum. Zaten o siteden puana göre bakıyordum. Teşekkürler
  15. Rubyyy

Eeee... Açtığım konu mizahi veya herhangi bir animeyle karakterle olan düşünceyle de alakalı değildi o yüzden açmamıştım
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.