Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Real-Men-Frrranky

Kayıtlı Üye
  • Content Count

273
  • Last visited

6 Followers

About Real-Men-Frrranky

• Rank
    Level 2

Profil Bilgileri

Recent Profile Visitors

1,113 profile views
  1. Selamlar, @heymely de demiş zaten burada yaş ayrımcılığı yok şahsen benden de büyük olan birsürü insan var kimseyle şu ana kadar problemim olmadı. İyi forumlar.
  2. gerçekten çok uzun yazmak isterdim ama özet geçmem gerekirse, anime uzun ve bazı yerlerde 1 chapter 1 bölüm yapılmış ilk olarak bu gibi şeylere takılmaman lazım. Animenin bitmesine daha seneler var o yüzden güncele gelince bölüm de bekleyeceğinin bilincinde olman lazım. Son olarak yapılan en büyük hata güncele geleyim diye kendini zorlamaman ve keyif almaya bakman lazım. Eğer bunları başarabilirsen en sağlam kötü karakterlerin olduğu, en geniş, en detaylı ve iyi işlenmiş evren olan one piece den gayet güzel keyif alırsın. Fantastik ve çok güzel bir evreni var, mangaka karakter tasarlarken her milletten birşeyler katıyor, birsürü mitolojiye değiniyor hatta one piece de teori oluştururken antik mısır tanrılarının dıdısının dıdısına kadar iniyorlar ipucu bulabilmek için. Yani kurgusu,işlenişi,karakterleri mükemmel bir anime. Ana karakter çocuksu eğer o tarz sevmiyorsan direkt başlama derim kendisi fightlarda çok ciddileşiyor ama öyle çok havalı vs bir karakter değil en basitinden yeteneği lastik yani. Olurda kafana koyup izliycem dersen en büyük ve net tavsiyem yorumlara bakmaman olur hem spoiler hem boş beleş dünya kadar hakaret içerikli veya 3 iq yorum herşeyden var yani kim başlasa yorumlardan spoiler almadan gidemiyor o yüzden hiç bakmamanı tavsiye ederim. Şimdiden iyi eğlenceler!
  3. izledim ya:/ savaş içerikli bişeyler var mı elinde
  4. arkadaşlar çok net olacak ama kaliteli anime arıyorum attack on titan,vinland saga tarzı olabilir ama iliklerime kadar heyecanı hissedeyim böyle birşey varsa yollayın lütfen
  5. bence anime izlemeden önce yapılan en büyük hata yorumlara bakmak. O yüzden genelde başlamadan önce hiç yorumlara bakmadan bahtıma güvenip izliyorum bence sende kimin övdüğüne veya kimin gömdüğüne bakmadan direkt izle sonuçta çok bilinen bir seri en sonunda sen kendi yorumunu yaparsın. Şahsen ben ne zaman bir animeye çok büyük beklentiyle başlasam tatmin etmiyor genelde beklentisiz başladığım animelerden keyif alıyorum o yüzden izle gitsin ilk 100 bölümü falan izle en azından evrene bak hikayeye bak karakterleri incele eğer seveceğin tarzda ilerleyebileceğini düşünüyorsan devam edersin edit:uzun olması hikayenin kapsamlı olmasından kaynaklanıyor ayrıca filler çok var internetten filler listesine bakıp hikayeye dahil olmayan bölümleri atlayabilirsin
  6. Hoşgeldin ibrahim, forum güzeldir. İyi eğlenceler.
  7. @Amygirl gayet kapsamlı olmuş teşekkürler. Ayrıca animeraws adında bir site var oradan da ister ingilizce altyazılı ister altyazısız anime indirebilirsiniz amv yapanlar bir göz atsın derim eğer ingilizceniz varsa direkt orayı da kullanabilirsiniz
  8. buraya değil üye site tanıtımları kısmına açılıyor diye biliyorum
  • Create New...