Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Real-Men-Frrranky

Kayıtlı Üye
  • Content Count

52
  • Last visited

About Real-Men-Frrranky

• Rank
    Level 1

Profil Bilgileri

Recent Profile Visitors

70 profile views
  1. ya aksiyon tarzı animelerde bu çok zor ama normal okul romantizm vs lerde olabilir dicem de ondada illa güçsüz diye belirtmeye gerek yok bence re zero uyar ama ana karakter power up alıcak onda o kesin 2.sezonda alır yani danmachi var ama ondada çocuk sonradan güçleniyor yani zor
  2. izlemediysen hataraku maou sama izle bence ana karakter şeytan kral ama mc donals da çalışıyor 2 3 kere fight oluyor falan güzel azıcık rahatlayıp ara vermek iyi bir seri yanında generalleri de var alucard ev işi yapıyo lucifer de homeless takılıyo pc de
  3. umarım doğru yere açmışımdır sormak istediğim ao no exorcistin kuro no lede adlı bir ova sı var ayrıca 10 tane special bölüm var bunları izlesem bana ne katar izlemezsem benden ne eksilir ve hikayeye bağlımı bunlar cevaplarsanız sevinirim.
  4. charlotte(ana karakter gibi) danmachi re zero(ana karaktere yakın) hunter x hunter
  5. yok kanka kendi arkadaşlarım adına konuştum:D sinirlenmedim
  6. aynen ben şu an bana önerilen dizileri izleyince çok yetersiz geliyor diyorum ki siz şimdi buna gizem mi diyorsunuz?hiç death note veya aot izlememişsiniz belli.hani çok basit geliyor şaşırtmıyor hiçbir sahne
  7. beyler/bayanlar eyvallah önerdim birkaç tane sevdiğini izlicekmiş ama ciddi serileri izlemicek büyük ihtimal ah netflix kalitesiz dizi yapıyorsun millet kaliteli şeyleri izlemiyo:/(elite hayranı kendisi)
  8. aga başlamıyor yav death note önerdim attack on titan önerdim olmuyor sizin anlayacağınız komedi olsun abazalık olsun ama fight ta olsun aynı zamanda kendine bağlasın o tarz bişey lazım sao belki olur
  9. ansatsu kyoushitsu olabilir aslında akame ga kill de olur saol fikir için
  10. arkadaşlar bende bi arkadaşımı animeye başlatıcam ve izlemeye niyeti yok o yüzden öyle bi anime izlemeli ki sarsın ve devam etsin bana kalsa efsanelerden öneririm direk ama genelde netflix izliyo elite falan o tarz yakın bi anime önerirmisiniz içinde komedi olsun ecchi olabilir çok abartı olmadan aşırıya kaçmasın yani güzel fight da olsun içinde aslında böyle anime çok biliyorum da hiçbiri böyle bir kere izlettirdi mi animeye bağlayacak türden değil sadece güzel anime diyip geçilecek türden sizin bu konuda öneriniz var mı ne izlettireyim 1 hakkım var ona göre
  11. nanatsu no taizai one piece fairy tail(mangası tavsiye) attack on titan boku no hero academia owari no seraph şimdi de 2 3 kişilik ekiplerin savaştığı parasyte fmab danmachi noragami
  12. danmachi diyebilirim belki hani ondada olay şu bi tane tanrı var o bizim çocuğa kız dikizlemeyi falan öğretiyo vs hoşuna gider belki
  • Create New...