Jump to content

Real-Men-Frrranky

Üyeler
  • İçerik sayısı

312
  • Son ziyareti

Real-Men-Frrranky kullanıcısının paylaşımları

1. Real-Men-Frrranky

En çok hangi anime eşyasını istersiniz

kesinlikle katana katanaları çok seviyorum katana candır eğer seçebilme şansım olsaydı mutlaka katana derdim şu an olsa gidip ağaç falan kesmeyi denerdim:D
  2. Real-Men-Frrranky

WEPTOON önerebilir misiniz?

Burası genellikle forumdaki hatalar veya istenen geliştirmeler için kullanılıyor istek kısmı başka yerde
  3. ya arkadaşlar galiba benim istediğim seri yok varsa lütfen yazsın biri bakın aradığım özellikler:fantastik bir evrende geçsin ama fantastik evren kastım isekai sonrasında harem falan değil ciddi anlamda fantastik evren o evrene ait antik kılıçlar veya silahlar,aranan adamlarla vs harmanlanmış kaliteli bir anime istiyorum one piece en büyük örneğidir bunun ayrıca nanatsu no taizai de dediklerimi karşılıyor bu şekilde kendine özgü evreni farklı nadirlikte kılıçlar,silahlar barındıran ana karakter suçlu ve aranan adam olabilir ama çok önemli bir detay değil bu LÜTFEN VARSA ÖNERİN BU TARZ BİRŞEY
  4. Real-Men-Frrranky

Merhaba Tekrardan

hoşgeldiniz tekrardan eğer size sıkıntı çıkarmayacaksa çizgi film kanalının adı neydi veya youtube kanalı linki varsa destek vermek isteriz elimizden geldiğincebenim de uyku düzenimde bazı sıkıntılar var bu aralar aynı derdi paylaşıyoruz
  5. Real-Men-Frrranky

Dragon Ball Kısa Tanıtım

dragon ball manganın bir partı z ise 2.partının uyarlanmış hali yani ilk önce dragon ball sonra z yi izlemen gerekiyor istersen z yerine kai de izleyebilirsin kai de aynı kısmı konu alıyor sadece daha kısa ve daha yeni yapım fakat kişiden kişiye göre değişiyor hangisinin daha iyi olduğu
  6. ao no exorcist
  7. Real-Men-Frrranky

One Piece hakkında

şunun bilincinde olmanı isterim:luffy nin bundan sonra karşılaşacağı insanlar yeni dünya da yıllarca hüküm sürmüş denizin en güçlü korsanları yani yıllar boyu kendini ve şeytan meyvelerini,haki seviyelerini muazzam derece de geliştirmiş insanlar.
  8. Real-Men-Frrranky

istanbulda bazı kafeler

üsküdar da bir tane bulmuştum o tarz güzeldi orası çay 1 lira ama dediğin gibi kafe ortamı yok öyle açık alan zaten :( ya bizim mahallede var aslında tanıdık abilerin yerleri falan ama benim bahsettiğim olay arkadaşlarla arada dışarı çıkınca bakırköy olsun kadıköy olsun karaköy vs bakıcam usta saolasın
  9. selamlar buraya gerçekten son zamanlar da çok karşılaştığım bi konu hakkında yazıyorum istanbul da samimi ortam olan oturduğunda en ufak içeceğe 15 20 lira vermediğin arkadaşlarınla gidip oturup sohbet edip takılabileceğin çayını içebileceğin güzel bi kafe varmı cidden merak ediyorum ve varsa gideceğim genelde bir yere gittiğimde ortam çok yapmacık oluyor fiyatlar pahalı oluyor garson sürekli tepenizde bekliyor yani bunları aşmış bir kafe varmı varsa lüttfen önerin
  10. Real-Men-Frrranky

Manga okuma için

aot yok ama mangaship e de bakabilirsiniz
  11. bu konu da direk aklıma hataraku maou sama geliyor satan mc donalsta çalışıyor lucifer pc bağımlısı diğer general de ev işi yapıyor ufak tefek eğlenceli fightlar var tam çerezlik yormayan güzel seri
  12. Real-Men-Frrranky

İtiraf Köşesi

çok büyük bir itiraf değil ama sınıfta yaşadığımız şeylerden birini anlatayım:birisi kitabını unutuyor ve başkasının dolabından kitabını araklıyor sonra bu döngüye girip herkes kitap çalıyo falan benimde kitabımı aldıklarında arkadaşım başka birini arkaya bişey söylemeye çağırıyodu bende fırlayıp çağırdığı çocuğun kitabını alıyodum sonra hiçbişey olmamış gibi devam ediyoduk hatta kitapları çalıp yedekleyenler falan vardı merdivenaltı kitap kaçırma işi yapılıyodu
  13. işine yararmı bilmiyorum ama ben geçmişten bakıyorum genelde en son hangi bölümünü izlemişim diye
  14. Real-Men-Frrranky

Top 10 Animeler Kanalım

sao dan sırf para için belirli bi kitleye oynamaya çalıştıklarından beri nefret ediyorum onun dışında liste güzel ayrıca intro yu değiştir bence hazır intro olduğu için herkes aynısını kullanıyor ben bile kullandım bi ara
  15. ben suzakuyu çağırırım görünce dayanamayıp kendileri gider zaten
  16. buranın iletilerini kapatsalar keşke noragami
  17. elfen lied
  18. o da fazla iyi değil zaten ama popüler seriler arasında fena değil yine de
  19. onlar karakter gelişimi değil gırtlak gücü karakter ne kadar iyi bağırırsa o kadar power up alıyor:D karakter gelişimi için hunter x hunter bence gayet iyi her ne kadar sondaki power up tartışmaya yol açsa da bence gayet iyi gitti seri boyunca ayrıca boku no hero academia da yine karakter çok power up alsa da bunlar vücuduna çok zarar verdi ve aşama aşama iyi bi şekilde gitti danmachi de fena değildi kısa bir seri olmasına rağmen farklı farklı eğitim alarak ilerledi fakat bu listede başları alabilecek şekilde değil fakat güzel yinede
  20. devil bence olabilir çünkü seride geçen şeytanın oğlusun sen,işte tanrıların en büyük düşmanı gibisinden sözler bunu destekliyor şeytan meyvesi değilde şeytanın soyu tarzı bişey olabilir şeytan meyvelerinin bununla bağlantısı şu olabilir şeytan meyvelerini ilk kullananlar d. soyu olabilir
  21. lovely complex
  22. tamamen katılıyorum sürekli olmadıkça arada sırada böyle şeyler eğlenceli olabiliyor
  23. psycho pass
  24. manga siteleri telifden dolayı çok fazla zarar görüyor bundan 5 sene önce daha az insan anime/manga yı tanıyordu ve kendi çapında istediği serileri çevirebiliyorlardı siteler.sonrasında manga tr den başladı sırayla çoğu siteye geldi en son da mangadenizi kapandı işte.bunun olayı da şu ki mangaları basan şirketler japon şirketlerden yayın haklarını satın alıyor ve türkçe mangaları basıyor manga çeviri sitelerine de biz para verip yayın haklarını alıyoruz siz kafanıza göre çeviriyosunuz diyorlar ve telif atıyorlar ama sıkıntı şurda ki mangaları basan şirketlerin çoğu bastıkları mangayı yarım bırakıyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.