Jump to content

Real-Men-Frrranky

Üyeler
  • İçerik sayısı

312
  • Son ziyareti

Durum yanıtları bölümüne Real-Men-Frrranky kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Merhaba arkadaşlar. Şuana kadar 5.sini yaptığımız birlikte anime izleme etkinliğine devam ediyoruz. 

Kısaca bahsetmek gerekirse; 

Herkes izlemek istediği bir animenin adını yazıyor. Daha sonra kura yöntemi ile aralarından birini seçiyoruz. 13 bölümlük animeler 1 hafta, 24+ bölümlü animeler  ise 2 hafta süre ile izleniyor. Anime tanıtım ve inceleme bölümüne açılan konuyla katılan herkes incelemelerini yazıyor.

Unutmayın, söylenilen animeler tek sezonluk olmalı ve 30-35 bölümü geçmemeli.

Konuyla alakalı soru sormak isteyenler muhabbet mekanında sorularını sorabilir.

Kendi seçtiğim anime ise: Higashi no Eden

1. Real-Men-Frrranky

Real-Men-Frrranky

ben bu sefer bi değişiklik yapıp herkeste büyük etki bırakacağını düşündüğüm ve değişik bir tecrübe olması açısından hametsu no mars diyorum. (dost kayaoğlu sağolsun). Çıkarsa fazla sövmeyin

2. (See 11 other replies to this status update)

2. Merhaba arkadaşlar. Şuana kadar 4.sünü yaptığımız birlikte anime izleme etkinliğine devam ediyoruz. Bu etkinlikle ilgili bilgisi olmayan arkadaşlarımız @DieNase'nin güncellemelerini kontrol edebilir.

Herkes izlemek istediği bir animenin adını yazıyor. Daha sonra kura yöntemi ile aralarından birini seçiyoruz. 13 bölümlük animeler 1 hafta, 24+ bölümlü animeler  ise 2 hafta süre ile izleniyor. Anime tanıtım ve inceleme bölümüne açılan konuyla katılan herkes incelemelerini yazıyor.

1. Real-Men-Frrranky

Real-Men-Frrranky

hayırlı olsun izlemiştim tekrar izleyip sonra da mangasına geçerim iyi oldu

2. (See 15 other replies to this status update)

3. Merhaba arkadaşlar. Şuana kadar 4.sünü yaptığımız birlikte anime izleme etkinliğine devam ediyoruz. Bu etkinlikle ilgili bilgisi olmayan arkadaşlarımız @DieNase'nin güncellemelerini kontrol edebilir.

4. Merhaba arkadaşlar. Şuana kadar 4.sünü yaptığımız birlikte anime izleme etkinliğine devam ediyoruz. Bu etkinlikle ilgili bilgisi olmayan arkadaşlarımız @DieNase'nin güncellemelerini kontrol edebilir.

1. Real-Men-Frrranky

Real-Men-Frrranky

inuyashiki izlendimi eğer izlendiyse erased diyorum

2. (See 15 other replies to this status update)

5. Merhaba arkadaşlar. Şuana kadar 4.sünü yaptığımız birlikte anime izleme etkinliğine devam ediyoruz. Bu etkinlikle ilgili bilgisi olmayan arkadaşlarımız @DieNase'nin güncellemelerini kontrol edebilir.

6. En sevdiğim dolandırıcı karakter 

Spoiler

308364.jpg

7. En sevdiğim şapkalı karakterlerden biri :D

Spoiler

avatars-000031601379-axen09-t500x500.jpg

1. Real-Men-Frrranky

Real-Men-Frrranky

abi müthiş ya valla tsubasa da adamım bu çok seviyom bunun kaleciliğini her zaman yanındaydım şansa topal oldu yapacak bişey yok

2. (See 2 other replies to this status update)

8. Çok neşeli ama ciddi olunca da tüyleri diken diken eden karakter, Monkey D. Luffy

Spoiler

ecce90e72d084194a08204abde7b2d845d23771e

9. Bu bir değer hatırlatmasıdır. :)

Burada tanıştığım ve konuştuğum her kişiye değer veriyorum iyi ki varsınız, iyi ki sizinle muhabbet etme imkanım olmuş :)

Buraya yazmayı unuttuğum varsa affola, ben unutkan bir insanımdır aklıma geldikçe yazmaya çalıştım bu size değer vermediğimden değil sadece benim unutkanlığımdan hani daha sonrasında vay be bende mi demeyin maalesef unutuyorum.

Yazdığım ve yazmadığım burada benimle konuşan herkesi çok seviyorum ve teşekkür ediyorum :muajajaja__how_funny__onion_by_elcerbero:

Spoiler

Hepinizi sevdiğimi söylemiş miydim? :onion_yep_by_7anime7drawer7:

Not: Siz kendinize değer vermesenizde sizin ne kadar değerli olduğunuzu bilen insanlar var, merak etmeyin sizi seven birileri hep vardır, o yüzden sizde kendiniz haksızlık etmeyin :good-job-onion-head-emoticon:

10. Bugün de One Pieceden spoiler yedim.

1. Real-Men-Frrranky

Real-Men-Frrranky

@AntiNewEra bana bölüm beklemek çok fazla koymuyor açıkçası yani daha sık gelse mutlu olurum ama gelmese de çok fazla birşey kaybetmem dressrosa olayı da baya eskiden güncel olan tanıdıklarım var manganın her bölümü 1 anime bölümü yapıldığı için çok sıkıcı diyolardı

2. (See 23 other replies to this status update)

11. Bugün de One Pieceden spoiler yedim.

1. Real-Men-Frrranky

Real-Men-Frrranky

@AntiNewEra reis sen baya eski toprak çıktın dressrosa da bölüm beklemek nasıldı

2. (See 23 other replies to this status update)

12. arkadaşlar bir müziği bulamıyorum hareketli bir şarkı,büyük ihtimal rock. Girişini hatırlıyorum sadece ve girişi şu şekilde:whoo oo o oo*bi vuruşluk ara* whoo oo o oo sonra 2 vuruş daha geliyor. Erkek sanatçı,ingilizce şarkı. Şarkının girişi direkt bu şekilde başlıyor,hatta gördüğüm amv de her oo dediğinde kılıç çekme sahnesi koyuyolardı ritme göre. Sold out değil fakat ritimleri benzer. Toplandık 40 fedai bulmaya çalışıyoruz aklında bu tarz bir müzik olan varsa bunun altına atabilirse çok çok çok çok sevinirim

1. Real-Men-Frrranky

Real-Men-Frrranky

@MuraTika ban yemekten korkuyorum ya:D birde amv hakkında detay hatırlamadığım için müzik detayı vericem yasaksa sıkıntı olabilir

2. (See 21 other replies to this status update)

13. arkadaşlar bir müziği bulamıyorum hareketli bir şarkı,büyük ihtimal rock. Girişini hatırlıyorum sadece ve girişi şu şekilde:whoo oo o oo*bi vuruşluk ara* whoo oo o oo sonra 2 vuruş daha geliyor. Erkek sanatçı,ingilizce şarkı. Şarkının girişi direkt bu şekilde başlıyor,hatta gördüğüm amv de her oo dediğinde kılıç çekme sahnesi koyuyolardı ritme göre. Sold out değil fakat ritimleri benzer. Toplandık 40 fedai bulmaya çalışıyoruz aklında bu tarz bir müzik olan varsa bunun altına atabilirse çok çok çok çok sevinirim

1. Real-Men-Frrranky

Real-Men-Frrranky

@Ferrisumarım.. teşekkür ederim valla baya uğraştınız

14. Spoiler

bu da değil galibamsi

1. Real-Men-Frrranky

Real-Men-Frrranky

maalesef daha fazla birşey gelmedi aklıma bu kadar bilgiyle buraya kadar gelmek de başarı teşekkür ederim 

2. (See 8 other replies to this status update)

15. arkadaşlar bir müziği bulamıyorum hareketli bir şarkı,büyük ihtimal rock. Girişini hatırlıyorum sadece ve girişi şu şekilde:whoo oo o oo*bi vuruşluk ara* whoo oo o oo sonra 2 vuruş daha geliyor. Erkek sanatçı,ingilizce şarkı. Şarkının girişi direkt bu şekilde başlıyor,hatta gördüğüm amv de her oo dediğinde kılıç çekme sahnesi koyuyolardı ritme göre. Sold out değil fakat ritimleri benzer. Toplandık 40 fedai bulmaya çalışıyoruz aklında bu tarz bir müzik olan varsa bunun altına atabilirse çok çok çok çok sevinirim

1. Real-Men-Frrranky

Real-Men-Frrranky

@Ferris bununla alakası yok kanka

@AntiNewEra anime şarkısı değil normal ingilizce şarkı amv de denk geldim

16. Spoiler

bu da değil galibamsi

1. Real-Men-Frrranky

Real-Men-Frrranky

en çok sen yaklaştın ama tebrik ederim teşekkürler 

17. arkadaşlar bir müziği bulamıyorum hareketli bir şarkı,büyük ihtimal rock. Girişini hatırlıyorum sadece ve girişi şu şekilde:whoo oo o oo*bi vuruşluk ara* whoo oo o oo sonra 2 vuruş daha geliyor. Erkek sanatçı,ingilizce şarkı. Şarkının girişi direkt bu şekilde başlıyor,hatta gördüğüm amv de her oo dediğinde kılıç çekme sahnesi koyuyolardı ritme göre. Sold out değil fakat ritimleri benzer. Toplandık 40 fedai bulmaya çalışıyoruz aklında bu tarz bir müzik olan varsa bunun altına atabilirse çok çok çok çok sevinirim

1. Real-Men-Frrranky

Real-Men-Frrranky

yok yok bu tarz birşey değil üstteki attığım örneğe çok yakın bi girişi var 

18. Spoiler

bu da değil galibamsi

1. Real-Men-Frrranky

Real-Men-Frrranky

yok bu da değil direkt oo lar başlıyor benim dediğimde

19. Spoiler

bu da değil galibamsi

1. Real-Men-Frrranky

Real-Men-Frrranky

yok bu değil bak girişi ilk attığınla çok benziyor 

20. arkadaşlar bir müziği bulamıyorum hareketli bir şarkı,büyük ihtimal rock. Girişini hatırlıyorum sadece ve girişi şu şekilde:whoo oo o oo*bi vuruşluk ara* whoo oo o oo sonra 2 vuruş daha geliyor. Erkek sanatçı,ingilizce şarkı. Şarkının girişi direkt bu şekilde başlıyor,hatta gördüğüm amv de her oo dediğinde kılıç çekme sahnesi koyuyolardı ritme göre. Sold out değil fakat ritimleri benzer. Toplandık 40 fedai bulmaya çalışıyoruz aklında bu tarz bir müzik olan varsa bunun altına atabilirse çok çok çok çok sevinirim

1. Real-Men-Frrranky

Real-Men-Frrranky

@Ferrisolabilir valla 

buna baya yakın bişey bunu baz alabilirsiniz

21. arkadaşlar bir müziği bulamıyorum hareketli bir şarkı,büyük ihtimal rock. Girişini hatırlıyorum sadece ve girişi şu şekilde:whoo oo o oo*bi vuruşluk ara* whoo oo o oo sonra 2 vuruş daha geliyor. Erkek sanatçı,ingilizce şarkı. Şarkının girişi direkt bu şekilde başlıyor,hatta gördüğüm amv de her oo dediğinde kılıç çekme sahnesi koyuyolardı ritme göre. Sold out değil fakat ritimleri benzer. Toplandık 40 fedai bulmaya çalışıyoruz aklında bu tarz bir müzik olan varsa bunun altına atabilirse çok çok çok çok sevinirim

22. arkadaşlar bir müziği bulamıyorum hareketli bir şarkı,büyük ihtimal rock. Girişini hatırlıyorum sadece ve girişi şu şekilde:whoo oo o oo*bi vuruşluk ara* whoo oo o oo sonra 2 vuruş daha geliyor. Erkek sanatçı,ingilizce şarkı. Şarkının girişi direkt bu şekilde başlıyor,hatta gördüğüm amv de her oo dediğinde kılıç çekme sahnesi koyuyolardı ritme göre. Sold out değil fakat ritimleri benzer. Toplandık 40 fedai bulmaya çalışıyoruz aklında bu tarz bir müzik olan varsa bunun altına atabilirse çok çok çok çok sevinirim

1. Real-Men-Frrranky

Real-Men-Frrranky

@ChYRoN maalesef bu da değil benim dediğim oo lu kısımdan önce başka birşey yok direkt şarkı onunla başlıyor whoo oo o oo diye giriyor devam ediyor sonra verse geliyor

23. arkadaşlar bir müziği bulamıyorum hareketli bir şarkı,büyük ihtimal rock. Girişini hatırlıyorum sadece ve girişi şu şekilde:whoo oo o oo*bi vuruşluk ara* whoo oo o oo sonra 2 vuruş daha geliyor. Erkek sanatçı,ingilizce şarkı. Şarkının girişi direkt bu şekilde başlıyor,hatta gördüğüm amv de her oo dediğinde kılıç çekme sahnesi koyuyolardı ritme göre. Sold out değil fakat ritimleri benzer. Toplandık 40 fedai bulmaya çalışıyoruz aklında bu tarz bir müzik olan varsa bunun altına atabilirse çok çok çok çok sevinirim

1. Real-Men-Frrranky

Real-Men-Frrranky

@Ferris

bu değil hatta hiç benzemiyor başında whoo oo o oo diye ritim var her o derken batari veya el çırpması benzeri bir ritim de geliyor arkadan

24. arkadaşlar bir müziği bulamıyorum hareketli bir şarkı,büyük ihtimal rock. Girişini hatırlıyorum sadece ve girişi şu şekilde:whoo oo o oo*bi vuruşluk ara* whoo oo o oo sonra 2 vuruş daha geliyor. Erkek sanatçı,ingilizce şarkı. Şarkının girişi direkt bu şekilde başlıyor,hatta gördüğüm amv de her oo dediğinde kılıç çekme sahnesi koyuyolardı ritme göre. Sold out değil fakat ritimleri benzer. Toplandık 40 fedai bulmaya çalışıyoruz aklında bu tarz bir müzik olan varsa bunun altına atabilirse çok çok çok çok sevinirim

1. Real-Men-Frrranky

Real-Men-Frrranky

arkadaşlar gördüğüm amv hakkında pek birşey hatırlamıyorum fakat demon slayer amv si diye hatırlıyorum hatta kılıç çekme sahneleri falan koyulmuştu her ritim değiştiğinde. Fakat siz yine de müzik ipucu üzerinden giderseniz daha başarılı olursunuz diye düşünüyorum valla bulan dile benden ne dilersen

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.