Jump to content

kayokyoku

Üyeler
  • İçerik sayısı

10
  • Son ziyareti

kayokyoku hakkında

• Doğum günü 02/25/1994

Kişisel Bilgiler

Profil Bilgileri

• İlgi Alanları
    Oyun, anime, manga, webtoon

Son profil ziyaretçileri

Son ziyaretçiler bloğu devre dışı bırakıldı ve diğer kullanıcılara gösterilmiyor.

kayokyoku üyemizin başarıları

1. kayokyoku

Türkçe RPG maker mv oyunu ?

Baya bi aradan sonra geri dönüş yapıyorum :D eğer hala konuyla ilgilenen varsa. Salgın dolayısıyla ve işten dolayı ilgilenemedim bu süreçte pcyide değiştirdim en kısa sürede toparlamaya çalışacam
  2. kayokyoku

update v0.02 geldi geri dönüş yapalım lütfen :D
  3. kayokyoku

yapım kısmında sıkıntı yokta sıkıntı harita boş kalıyor npc isimleri skil isimleri sıkıntıda bırakıyor beni :D test için isimleri savaşçı 1 2 3 diye sıralayabilirim ismini sonra düşünürüz aslında. yarın büyük güncelleme gelecek. bakalım skilleri isimsiz mi atacam :D bide daha item skill tanıtımları var :D
  4. kayokyoku

sen bi benim yaptığım oyunu indir istersen :D oyunu nasıl yapacağımla ilgili yardım istemiyorum
  5. kayokyoku

Beni yanlış anlamışsın :) Oyun olarak taslak koyabiliyorum ve eventlere gelince ileri düzey event yapabilirim sıkıntı hikaye ve harita kısmında her yeni npcnin ismi konuşması görevi vs zahmetli ve bazen gereksiz dolayısıyla aynı şeyleri tekrar eden bi oyun yapmak istemem şahsen. Bu arada oyunu beta bile olmayan skill eklentisi yapmadan uploadladım yeni linki atıcam birazdan deneyip geri dönüş yaparsanız sevinirim. Bu arada karakter skilleri için isim lazım -classlar wizard>ateş, su,rüzgar,toprak,yıldırım min orta lv uygun isimler -warrior> stun,taunt, rage,self regen, defup buff, enemy def debuff yine aynı şekil skill içeriğine benzer isimler -rogue> hiç skill düşünmedim :D her türlü öneriye açığım özel klasslar var henüz hiç dokunmadım ilerde şehirlerdeki ustalardan öğrenilecek. yetenek satan npcler eklenecek aslında bi yapılacak listesidemi eklesem neye ihtiyacım olduğu daha kolay anlaşılır
  6. kayokyoku

çoğu konuda beginner sayılırım o yüzden hem bug bulacak adam lazım hemde hikaye karakter oluşumunda yardım edecek adam lazım. önemli npcler dışında diğer herşey çok zaman alıyor çünkü
  7. kayokyoku

büyük çaplı bi kitleyi hedeflemiyorum :D öncelikle photoshopa dair hiçbir bilgim yok kendime ait karakter çizmem mümkün değil java konusunda sıkıntı yok istediğim scripti yazarım zaman alsada. projeyi free olarak devam ettirmeyi düşünüyorum daha çok gelişim projesiymiş gibi olacak benim açımdan. dolayısıyla her türlü yardıma açığım :D
  8. kayokyoku

bende sıkıntı gözükmüyor ama direk link atayım sana özelden madem
  9. kayokyoku

valla reis hikaye konusunda emin değilim heryerde gördüğümüz standart isekai mi yapsam yoksa farklı bişeymi denesek kararsızım optimizasyon konusunda sıkıntı çıkacağını zannetmiyorum apk olaran kendi telefonumda (xiaomi redmi note 4)denedim dcden bikaç kişiyle daha denedik. android sürümünde bile sıkıntı çıkmadı
  10. Merhaba arkadaşlar forumda yeniyim. Bi süredir türkçe rpg yapmak istiyordum. hazır coronada saolsun evlere tıkıldık ufak çaplı bir oyun yapmayı düşünüyorum. projeye dahil olmak isteyen arkadaşlar tester ol mak isteyen arkadaşlar bana burdan ulaşabilir. Fikir sunabilirsiniz hikaye sunabilirsiniz karakter tasarım sunabilirsiniz. proje bitimine kadar tüm türkanime forumuna açıktır. editleyip başka yerlere yükleyebilirsiniz. Amacım hem zaman öldürmek hem eğlenceli bi oyun ortaya çıkarmak umarım fikirlerinizi esirgemezsiniz. edit: indirme klasörü güncelleme geldikçe buraya atacam her yeni sürümde güncellemesi olacak
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.