Jump to content
  • Create New...

muratsev14

Kayıtlı Üye
  • Content Count

21
  • Last visited

About muratsev14

• Rank
    Level 1
  • Birthday 06/11/1994

Profil Bilgileri

1. Çevirmen arkadaşa tşkler ilgilendiği çin bu seriye...
  2. Diyebileceğim şeyler : anket güzel olmus yapanın eline sağlık... ama benim görüşüm; animelerdeki karakterlerin yasaması ya da yaşadıklarına inanılması önemli olan değil sadece onları izlerken birşeyler (mimik, hal , hareket, konuşma tarzları) alabiliyorsak onlardan ya da kendimizden küçük bi parça bile görebiliyorsak bile bana yeter...Günlük hayatımda karşıma cıktı diyelim öle biri ne mi yaparım :blink: :) :lol: :D yüzümdeki ifadeler böle olurdu herhalde.Ama herkesin fantazi dünyası olduğu gibi benimde var.İzlediğim animelerde nerdeyse tüm karakterlerin benzer özellikleri var.Hepsinin içinden birini seçmek çok zahmetli iş valla :P o yüzden birisini dahi yazmıcam :hehe-onion-head-emoticon: Oh içimi döktüm valla spoilere ona göre spoilere bakın biraz da utandım doğrsusu :embarrassed4-onion-head-emotico
  3. İzleyenecek bir seri gibi duruyor.Zaten bir sürü anime finalleri verildi :wacko: zamanlaması iyi oldu :) Şimdiden kolay gelsin.
  4. 6 bölüm kaldı ama bekleyemedim başlıcam cevirmenlerimize ve düzenleyen kişimize tşkler, elinize sağlık.
  5. Güzel mi çizimlerden pek anlamam ama death note a benzediğini düşümdüğüm Shiki yi izlemni öneririm.
  6. Aynen katılıyorum . Hele mahou sensounun finali neydi ya kafam allak bullak oldu. Bunların haricinde sıralamyı hazıryan arkadaşa tşkler.İnsanlara öneri vermenin güzel bir oluyor bu da :)
  7. Herkesin eline sağlık bellli ki herkes kendi eserinin üzerine titremiş.Hepsini gezerken çok eğlendim güzel yarışmaydı adminlere tşkler bunun için. - Aniki D. Ahmet - hepsinde bi güldürü öğesi vardı ama bu admınkinde bi ayrıydı bnce türkanimenin logosundaki kız olduğunu okuyunca ee hikayenin gerisinde iyiydi kurgu en cok buna gülmüştüm o yüzden sana verdim kardeş kanamadın canın sağ olsun ben yapmamış olduğum halde senin yerine de üzüldüm.Laf fazla uzadı :rolleyes: Herneyse herkesin yeteneklerinin gelişmesi dileğiyle saygılar :ph34r: Kazanan arkadaşı tebrik ederim bu arada söz arasında unuttum :unsure:
  8. Tanıtım çok güzel olmus.Yorumlar birbirinden eğlenceli okurkeen dürekli bi gülümseme vardı yüzümde :) Ayrıyetten belirtiyim o tanıtımdaki son spoileri iyi olmus bende izlemiştim ama belki kacırdığım bir sahne vardır diye bakıyım dedim :ph34r: ama :blink: :blink: :blink: :mellow: :mellow: :mellow: :lol: :lol: :lol: :D :D :D sırayla yüzümdeki ifadeler oldu.Tşkler başka tanıtımlarını da bekleriz ;)
  9. Çeviriler için tşkler 1 bölüm cevrilmemiş sadece ama o da tuzu biberi olsun :)
  10. Güzel bir seri olcak.Bu harem animelerinde nedense erkek karakteri posterden nerdeyse şutluyacaklar :D aklıma gelince güllmemi durduramıyorum :)
  11. çevirilere birazcık daha özen gösterilmesi gerektiğine inanıyorum.Siz de dikkat ediyorsunuz bunu iyi biliyorum ama demekden zarar gelmez calışmalarınızda başarılar.
  12. mangasından biliyorum bunu cok güzel bir seri olacak cevirmenlerine şimdiden cok teşekkürler :)
  13. Ben dahaden gxden gidiyorum ama 5d - zewal - duyduğuma göre 1. ve 2. serilere göre kötüymüş iyileştirlerse durumlarını süper olur :)(

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.