Jump to content

T-BAG

Üyeler
  • İçerik sayısı

93
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

T-BAG kullanıcısının paylaşımları

1. T-BAG

ANİMELERDEN SIKILDIM

senin yorumuna göre mr.robot başladım şuan 3.sezon 9.bölümdeyim mükemmel ilerliyor teşekkür ederim paylaştığın için
  2. selam dostlar 2 yıldır anime izliyorum daha da eski olabilir ama artık gram haz alamıyorum konu karakter çizimler mükemmel olsa bile hiç heyecan yok öyle ekrana boş boş bakıyorum sizden istediğim izlenmeye değer amerikan veya ingiliz dizileri izlediğim şaheser dizilerden örnekler: tepedeki ev narcos dexter rick and morty vikings the last kingdom lost / en sevdiğim supernatural breaking bad sherlock GOT bu dizilere benzer bildiğiniz varsa lütfen paylaşırsanız sevinirim
  3. animelerde mantık aranmaz kardeş kafa yorma bu işlere
  4. T-BAG

Anime İstek ve Önerileri

ao no exorcist hariç hepsini izledim ve mirai nikki ve code geass dışında hiçbirini beğenmedim bu 2 animeye göre başka önerebilirsin zahmet olmazsa
  5. T-BAG

Anime İstek ve Önerileri

hanımlar ve beyler ufak bir isteğim var o da aksiyon - büyü - gerilim - ve cıvık olmayan savaş sahnelerine sahip bir anime arıyorum tabi cıvık olmayan derken baya bir kanlı demek istedim yalnız mümkünse shounen-seinen olmasın çünkü bu 2 kategoride cinsiyet eşitsizliği fazla oluyor. kızın erkeğe vurması ama erkeğin kıza vurmaması gibi klişeler... cinsiyet eşitliğinden kastım örnek: akame ga kill-re-zero-konosuba-demon slayer-opm-guilty crown-aot ( demon slayer -opm ve aot shounen olsada büyük bir cinsiyet eşitliği var kanımca)
  6. Dostum bahsettiğin anime shounen harem ikilisi yani bu 2 kategoriye sahip serilerde hiçbir kız seçilmez seçilsede seri biter eğer bu seri final vermeyecekse boşuna merak etme kimi seçtiğini
  7. T-BAG

Black Clover

eğer başlamadıysan sessizce uzaklaş hiç başlama bu rezalet seriye
  8. 2011 den başla bu arada yeni başlayacaksan ilk bölümler biraz çocuksu bir hava verebilir ama ileriki bölümlerde izleyenleri ters köşe yaptırıyor kesinlikle izle
  9. anime genel olarak herkese hitap ediyor aslında erkek-kız ama kesinlikle harem etiketini hak ediyor eğer sakallı eleman olmasaydı o zaman etiket olmasa bile harem derdik
  10. T-BAG

Psycho-pass ile ilgili..

sorduğun soruyla alakasız ama bayadır listemdeydi başlayamadım önerirmisin ? son olarak ana karakter kadınmı erkek mi ?
  11. T-BAG

Boruto

fazlaymış
  12. T-BAG

Boruto

eğer 6-10 yaş aralığındaysan izlemeni öneririm bir ara trt çocuk boruto dublajlayıp yayınlayacaktı vazgeçti sanırım hitap ettiği kitle çocuklar bile değil
  13. T-BAG

Black Clover

animede tek iyi şey opening ve ending
  14. T-BAG

Black Clover

120.bölümden sonra bıraktım ve o izlediğim 120 bölüm hayatımdaki en büyük pişmanlığı taşıyor klasik shounen pek birşey bekleme yavaşça uzaklaş
  15. T-BAG

Black Clover Asta Kim

astanın kim olduğuyla yada nereden geldiğiyle ilgili bir bilgi yok ama yunonun var pek hatırlamıyorum ama soylu çocuğu falandı sanırım yuno
  16. T-BAG

Bungou Stray Dogs

açıkçası pek önermem özetlemek gerekirse benim 3.sezona kadar gelmem karakterler sayesinde çok fazla flashback var dazai agutagawa atsushi chuuya bu 4 karakter izlettiriyor ne aksiyon ne komedi bana göre uymadı
  17. T-BAG

Josei serilerinde neden az kadın var ?

Hakuouki Hekketsurok izledim ana karakter kadın ve güçsüz (izlediğime bin pişmanım) Amnesia izledim aynı şekil 1 kadın var diğerleri erkek hatta yanlış hatırlamıyorsam erkeklerin hepsi aynı kadına aşıktı ghost 07 fazla izlemedim ama aynı şekil kadın karakter az adını unuttum bir seri daha vardı ana karakter kediydi sanırım Makai Ouji sanırım böyleydi ismi burdada kadın karakter yok zaten başka josei yada shoujo izlemem tövbe ettim
  18. T-BAG

naruto izleme sırası

borutoyu pek önermem zaman kaybından başka bir şey değil sen filmleri izleyip zirvede bırak en iyisi
  19. busou shoujo diye bir seri var orada nomura karakterini seslendirmiş bir abimiz diğer seslendirdiği karakterlere baktım ama nomura yı seslendirdiği gibi seslendirmemiş varmı arkadaşlar bildiğiniz nomura tarzı seslendirilmiş karakter ?
  20. T-BAG

Vinland Saga İnceleme #2

finali hayal kırıklığıydı ama genel olarak çok iyiydi zaten devamını okumadım görmek istediğimi gördüm yani
  21. T-BAG

Genç Erkeği Seslendiren Kadın

çok iyiymiş bu arada ya ilk defa böyle kadın seiyuu gördüm cidden görmesem erkek seslendirmiş derim
  22. ben sadece 4 tane popüler josei izledim ve bunlardan yola çıkacağım bayadır merak ettiğim bir konuydu kısmet bugüneymiş peki neden bu tür serilerde kadınlar az gözüküp kayboluyor yada çok güçsüz vasıfsız ve hüzün dolu geçmişi oluyor ?
  23. T-BAG

neden :D sen mesela farketmezmisin izlerken
  24. T-BAG

uzun süre anime izleyince ister istemez farkediyor insan
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.