Jump to content

Kiymetlimiss

Banlı Üye
  • İçerik sayısı

80
  • Son ziyareti

Kiymetlimiss kullanıcısının paylaşımları

1. Kiymetlimiss

Anime İstek ve Önerileri

Ama yazdigin animeleri izledim ):
  2. Kiymetlimiss

Anime İstek ve Önerileri

Ellbette isekai lerdeki ençok sevdigim olay ana karakter çok guclu olmasi (:::
  3. Kiymetlimiss

Anime İstek ve Önerileri

Arifureta Shokugyou de Sekai Saikyou krallar bu animenin benzeri varsa nolur atin elimde anime kalmadi :bu animeyi konusundan dolayi çok seviyom Zaman ayirdigin için eyw
  4. Arifureta: From Commonplace to World's Strongest: Ana karakter arkadaşlarıyla beraber bir sürü katı olan bir Dungeon'a (Zindan) girdikten sonra ihanete uğruyor ve insanların daha henüz inmeyi başaramadığı zindanın en derin katlarına kadar düşüyor. Arkadaşları onu öldü sanıyor ancak karakter, animenin isminden de anlaşılacağı üzere en dipten yukarıya doğru tek tek canavarları öldürerek ve onların güçlerini kazanarak çıkmaya çalışıyor. İlk birkaç bölümde çok zayıf olarak gösteriliyor ama zindana düştüğünde birkaç bölüm sonra ne kadar güçlediğini göreceksiniz. Benim izlerken en merak ettiğim kısım ise o kadar güçlendikten sonra arkadaşlarının onu gördüğündeki tepkilerinin ne olacağıydı. Knk bana bunun gibi çok benzeri olan varsa soylermisin super bi anime bu efso yani
  5. Bide bu konuyle alakali baska anime varsa bende istiyorum (:::::
  6. Kekkai sensen ( knk bu karakter çok güçlü tanrinin gozu var ama kullanmak istemiyo 2. Sezonda kullanyio bazen ) Kiba ( knk. Bundada çocuk çog güçlü zed yani (ana karakterin sekil giyinmesi efso) çocuk burda çok güçlü oldg icin gucunu tam kontrol edemiyo ve sanirsam çocukken tanri veya melek tarafindan hem sevilip hemde lanatleniyor Umarim yardimci olmusumdur
  7. Kiymetlimiss

( 13 / 13 ) Kami no Tou

Elinize saglik
  8. Kiymetlimiss

Anime İstek ve Önerileri

Death marc adam onune gelene tek atiyo ayni saitama(her ne kadar saitama kadar guclu olmasada yinde guclu)
  9. Furudo yapcakdim basta vaz gecim yuzugu kustamaya devam kiymetlimiss
  10. Kiymetlimiss

( 10 / 10 ) Maken-Ki! Two [BD]

Teşşekürler elinize saglik
  11. Fairy tail yine sehayat ediyo ama karargahlari var oraya az gidiyorlar sanrsam
  12. Kiymetlimiss

Strike Blood

Cronodan ertelendi diye duydudm
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.