Jump to content

BBQchicken

Üyeler
  • İçerik sayısı

8
  • Son ziyareti

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

Son ziyaretçiler bloğu devre dışı bırakıldı ve diğer kullanıcılara gösterilmiyor.

BBQchicken üyemizin başarıları

1. BBQchicken

Anime İstek ve Önerileri

Shingeki no kyojin One Punch Man Mob Psycho 100 şimdilik bunlar aklıma geldi başlaman gereken hepsi farklı tarzda ama son ikisi aynı kalemden çıkma ilki dizi tadında anime denemez ayrı bi tür ama çok anime izlememişsin biraz ararsan popüler anime sekmesinden çok fazla seri bulursun sana şuan çok imrendim şu zamanda izleyecek çok seri var senin yolun uzun ben artık millete sorarak anime buluyorum :/ Foruma hoşgeldin
  2. BBQchicken

Selamlar ben BBQchicken

teşekkürler
  3. BBQchicken

Selamlar ben BBQchicken

Gugure! Kokkuri-san bailadım animeye ama Seton Academy:Join the Pack! sitede yok galiba bulamadım direk kopyala yapıştır yaptım çıkmadı ona bi daha bakıcam bu arada gerçekten sağol kanks çok makbûle geçti
  4. BBQchicken

Yeni AMV Yaptım Yorumlarınızı Esirgemeyin Lütfen

Güzel olmuş ama bu kadar az bölüm varken değilde daha sonra çıkartsaydın aksiyon sahneleri falan koyardın konuşma sahnelerinide keşke koymasaydın çok sırıtmış ama eline sağlık müzik seçimi güzel olmuş ama keşke biraz daha bekleseydin
  5. BBQchicken

Selamlar ben BBQchicken

teşekkürler bilgi için
  6. merhabalar canım sıkıldı yazı yazıyım dedim eski komedi animelerine başladım sıkıntıdan "handa-kun" "sakamoto desu ga " yaşım 17 çevirmenlik yapabilirim ama sınava hazırlanıyorum (gerçi teog senemde Narutoya başlayıp bitirmiştim) kısaca en az 50000 saat animem vardır izleyecek seri bulmayı bırak bunadım artık animelerin adını bile hatırlamıyorum konu başlıgı altında sizleri tanımayı severim başka konularda açmayı düşünüyorum sizin en sevdiğiniz komedi animeler ve kesin izle dediginiz animeler varsa buyurun en temel animeleri önerebilirsiniz şahsen anime avına çıkıyorum bi bakıyorum günde 1 saat türk animede anime izlemeden 1 hafta boyunca dolaşmışım nickimbbq chicken pizzadan gelir ve yemeyi özledim işte benden bu kadar eskiden chat vardı canlı olarak herkes konuşuyordu okumak hoşuma gidiyordu neyse umarım birileri buraya yazar...
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.