Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

MuraTika

Kayıtlı Üye
  • Content Count

647
  • Last visited

• Days Won

1

MuraTika last won the day on June 10

MuraTika had the most liked content!

About MuraTika

• Rank
    Kafam güzelken yaptığım iletiler için şimdiden özür dilerim.

İletişim Yöntemi

• AIM
    Bazı insanların profilime girdiğini görüyorum, çok ayıp bir şey bu gidin buradan

Profil Bilgileri

: Bir Pegasus, Burun, Şişe ile konuşmuşluğum var. Eğer sizde konuşmak isterseniz Muhabbet Mekanına gelin. Arkadaşlar lütfen bir şeyler yazmaya çekinmeyin (küfür argo vs. hariç) çok tuhaf konuşmalar döndü burada.

Recent Profile Visitors

816 profile views
  1. Neyse ben çıkıyorum herkese iyi günler @ChYRoN da dahil buna :D
  2. Ben ileri için bir tayfa kuruyorum @Kemankech kardeşim yoldaşım oldu bile :D Burayı tekrar aktif hale getireceğiz Bilmem artık söylersem belli olur :D
  3. İyi işte ne olsun, arada bir uğruyorum biliyorsun zaten bu seferde konuşayım dedim de baya az kişi kalmış be :( sen nasılsın?
  4. Zamanında buraya yazdığım için söylüyorum. Yapacağım şey için bir senaryo/konsept düşünüyorum
  5. Orası sır işte eğer başarırsam ilerde görürsün :D
  6. Bir şey üzerinde çalışıyorum, bittiğinde tekrar gelip burayı eskisi gibi aktif hale getirmek istiyorum :D
  7. Ben çıkış yaptığım zaman uzun bir süre giremeyebilirim zaten önceden buraya çok uğrardım sonra bir süre ara vermem gerekti ve şuan o süre içerisindeyim
  8. Önceden foruma yeni kayıt olmuş kişiler tanışmak için konu açarlardı, ben de buranın linkini atıp çekerdim bu taktiği uygulayabiliriz ama bir sorun daha var
  9. Misyonerlik yapmamıza gerek yok zamanla burayı merak eden kişiler "Bir bakayım" diyip geliyorlar ve biz tam o sırada "@x nasılsın istediğin zaman muhabbete katılabilirsin" diyeceğiz ardından onu muhabbete tutacağız :D
  10. İşler hafifledi, arada bir gireceğim demiştim zaten :D
  • Create New...