Jump to content

Mutaika

Kayıtlı Üye
 • Posts

  821
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Mutaika last won the day on August 26 2020

Mutaika had the most liked content!

Profil Bilgileri

 • Cinsiyet :
  Erkek
 • Konum :
  : Bulutların altı

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Mutaika's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

281

Reputation

 1. Ben gelene kadar sen gitmişsin sonra tekrar gelmişsin ohooo çok geç kalmışım. Haa yok bekle başını görmemişim. Umarım sınavın iyi geçer, bana ne yazdığını anlamadım ama anlayabileceğim bir şey ise gece uyurken aklıma gelir büyük ihtimal.
 2. Gerçekten çok iyi hazırlanmış sahneler...

  Spoiler

   

   

   

   

   

  1. Pseudohomophylus

   Pseudohomophylus

   Fat Man 

   Little Boy 

   :dying-onion-head-emoticon:

 3. Aynen bugünü en şanslı günüm ilan ediyorum
 4. ÇOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOK iyi, sen nasılsın? 42
 5. Tamam pega benden adam olmaz :D Forumda çok korkunç olmuyor tuhaf bir tatlılığı var @sakurademon sen bir kenara çekil, bakma yani spoiler konuşcaz :D hmm Geçmiş olsun :( Belki bana anlatmaya gerek duymadın beni adam yerine koymadın :D (Şaka yapıyorum bu arada) Bende işte boş zamanımda manga-anime falan işte
 6. Harbi uzun zaman oldu, ben de işte iyi-kötü yaşıyorum sen nasılsın? nelerle uğraşıyorsun? Burayı kısa sürede bırakıp gitmezsen bizi tanırsın zaten (Soğuk oldu galiba)
 7. Tamam bak anlatayım içimden geleni :D @Beytize seni de etiketleyeyim
 8. Ee tabii ki yüz yüze olunca demek istemediğin şeyleri de diyorsun falan ama iyi yanları da var. Güzel güzel iyi eğlenceler sana, ben de severim yaşamdan kesitler komedi ama Clannad'ın ilk sezonunu çokta sevememiştim biraz hareme de kaydığı için. Evet o gizemli şeyler ve öyle derin sahneler var ki ilk sezonda çok güzel hayalet kız neyse de şu diğer dünya olayı beni baya açmıştı. Karakterleri sevdin mi?
 9. Sadece sınav haftaları mı geliyor? Ona rağmen görüp aşık olabilmişsin yani :D Bende uzun değil ve lise değildi ortaokul sondu galiba ya da lise-1 hatırlamıyorum. Ortaokul son olma ihtimali daha yüksek Hikaye mi? Hmm çok bir şey yaşanmadı ki :D ama o zamanlar birkaç tane yarış oluyordu sınıf içinde ve benle o rakip oluyorduk genelde, ne zaman rakip olsam önemsemediğim bir yarışta power up alır, galip gelirdim :D Aşk-Nefret ilişkisi herhalde Yani aşk hayatı da pek sayılmaz sen açılmışsın falan ben de bir şey yok en azından niye bu kadar aldatışmış hissediyorsun :D?
 10. Uyar tabii ki Mai kadar tatlı ve uslu karakter mi var? Keşke herkes Mai kadar pasif ve arkadaşcanlısı olsa
 11. Beni kastetmedi herhalde yani ben ke değilim ki neden ben olayım? Foruma fazla bakamadım kişisel algılama lütfen
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.