Jump to content
  • Create New...

Mutaika

Kayıtlı Üye
  • Content Count

818
  • Last visited

• Days Won

3

Mutaika last won the day on August 26

Mutaika had the most liked content!

About Mutaika

• Rank
    Kafam güzelken yaptığım iletiler için şimdiden özür dilerim.

İletişim Yöntemi

• AIM
    Gir, çık. Gir, çık. Gir, çık. Gir, çık. Gir, çık. Gir, çık. Gir, çık. Gir, çık. Gir, çık. Gir, çık. Gir, çık. Gir, çık. Gir, çık. Gir, çık. Gir, çık. Gir, çık. Gir, çık. Gir, çık. Gir, çık. Gir, çık. Gir, çık. Gir, çık. Gir, çık. Gir, çık. Gir, çık. Gir, çık. Gir, çık. Gir, çık. Gir, çık. Gir, çık.

Profil Bilgileri

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Single Status Update

See all updates by Mutaika

1. Ana karakterlerine pek ısınamadığım ancak yan karakterlerini çok sevdiğim bir anime

Spoiler

Bleach.jpg

1. Show previous comments  16 more
    2. Mutaika

Mutaika

Orihimeyi sevebildiğin için seni tebrik ediyorum, animeyi izlerken en sıkıntı durumlardan biriydi benim için. Bence de potansiyelini değerlendirilmemiş @Beytize 

3. Beytize

Beytize

aramızda kalsın ;) orihimenin bazı noktaları dışında aşırı seviyorum hal hareket olsun kendimle uzun zamndır bu kadar bütünleştirdiğim bir karakter olmamıştı :D tuhaf ama gerçek q.q 

4. AntiNewEra

AntiNewEra

@Beytize Kesinlikle katılıyorum, altta yatan bi potansiyel var seyirciye yansıtılamamış.

@Kadir- En azından harcadığım zamana üzülmemem lazım bi seri bitirdiğimde. Oluyor şimdi mesela 12-24 bölümlük çerez animeler izliyoruz. Keyifliydi der geçerim 4-8 saat harcamışım neticede toplam. Ama Bleach'e kaç saat harcamışım belli değil. Keyifliydi deyip geçilemez 366 bölüm için. 366 bölüm kesinlikle keyif konseptinin üstüne çıkmalı.

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.