Jump to content

Mutaika

Üyeler
  • İçerik sayısı

821
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

3

Mutaika kullanıcısının paylaşımları

1. Haa o zaman pardon, hoş buldum
  2. Yapacak bir şey yok, bu sisteme alışmamız lazım en az biz yaşlanıncaya kadar böyle gider bu. Mavi olan salıncakları mı diyorsun :D? Ben bu pandemi sürecinden birkaç ay önce sallanmıştım ve bir yandan da hayatımı sorgulamıştım, sen de uygun salıncak bulursan bir dene bence :D Topraktan yemek? Beytize her seferinde daha derin şeyler hatırlıyorsun :D Çocukluğu bir kenara koyalım şimdilik lisede var mı şimdi yapmadığın ilginç davranışlar mesela ben lisedeyken yastığım ikiye katlar arasına da kafamı koyarak yatardım. "Bu arada çok pişman olan hiç pişman olmamıştır" Vay be ne potansiyel varmış sende hoca engellemiş seni Asıl sen hoş geldin :D
  3. Senin hobinde tuhaf bir şey yok ki :D bence de çok işe yarar hatta Evet koyu temanın gitmesinden anladım Bende şimdi pegasus'un profili gözükmüyor Kolunda bileklik olan çizgi film hmmm
  4. Her şey böyle aslında ama bilgisayar gereğinden fazla uçtu, Erzincan'da deprem sonrası nasıl kiralar uçtuysa her şey böyle oluyor keşke biraz da olsa insaf katsalar işin içine:( Ben biriktiyorum da fiyatı benden daha hızlı birikiyor Evet eski salıncak dediğin ahşaptan yapılma olanlar dimi :D Ov sizinki baya yaratıcıymış bana deseler bu salıncağı araba gibi farz et benim aklıma gelmezdi :D Baya enerjik bir çocukmuşsun :D Gerçi genelde öyle oluyor, bunu yaparken yaş kaçtı? Senin bölüm neydi? Hmm ben bambaşka bölüm istiyordun falan sanmıştım, o beklentiler neden hep boş kalıyor ya :( Hoş bulduk da bende forum buga girmişti o zaman bir şey yazamadım Pega onu yapma ya, En tuhafını ortaya koydun :D Hiç kimse sormuyor muydu? İlk bildirimi sona aldım çünkü küçük bir hesap hatası oldu. Neyse olur ya bari bilgisayarım için de :(
  5. Bir şey olmadı size anlatmıştım zaten
  6. Bilgisayarım içinse sağ ol, benim içinse evet geç kaldın yani :D
  7. Bilmiyorum etrafım sarılmıştı zaten bir nevi kaçınılmazdı :D Almak zorunda olduğunda her türlü almak zorundasın üniversiteliysen mesela :D Ben almak istiyorum ama şu an biriktirdiğim para ile benimki üstünü almam zor :( Kayırağı hadi anlıyorum orada yattığında o hissi alıyorsun da salıncak araba nasıl oluyor :D? Başka hayalin vardı ve ne anlayamadım, ne hayalin vardı ki?
  8. Mutaika

Son Harfinden Başlayan Bir Anime Yazın!

InuYasha
  9. Mutaika

Anime İstek ve Önerileri

Evet Death Note ve Code Geass'ı geçiyorum Terror In Resonance No Game, No Life Monster (Favorim) One Outs Dr. Stone denilebilir Ginga Eiyuu Densetsu
  10. Nedense üzüldüm :(
  11. Ben hala hafızamın yanındayım çünkü foruma çok girmiyordum zaten :D
  12. Benim en sevdiğim yanı seslendirmelerdi. Hiroshi Kamiya reisin sesi Gotou-sensei'ye tam uymuş bence :D
  13. O zaman yapmışızdır herhalde bilmiyorum
  14. Ben o anime çıktığından beri froumda birisi ile anime muhabbeti yapmamıştım diye hatırlıyorum :D
  15. Evet trajik hikayesi vardı ve bu daha ilk bölümden "geliyorum" diyordu :D ama
  16. Aynen mantıklı olan o Bilmiyorum yapmadık galiba
  17. @pegasusejder Kakushigoto izlemişin :D? Nasıldı beğendi mi?
  18. Yani ilişkiyi bitirecek kadar vahim durumsa ve düzelmesi imkansıza yakınsa bitirilmeli tabii ki ama düzeltilebilir olursa ve karşıda ki bunalmayacak biriyse söylemek lazım diye düşünüyorum
  19. Sırlar ortaya çıktı :D Ama tepki almaya korkarsan öyle olmama da alışman lazım yani, rahatsız olduğunu söyleyince gidip argo kullanıcak halim yok ya
  20. İnsanların neden arkamdan konuştuğunu hiç anlam veremiyorum, tamam takılma amaçlı konuşmuşunuzdur da ciddi bir şey olduğunda niye bana söylemezsin ki? O durumda elimde geldiğince durumu düzeltmeye çalışırım ve kendime çeki düzen veririm, alınmak için bir sebep yok hatta tam tersine. Bazen düşünüyorum acaba o kadar mı laftan anlamaz bir insanım
  21. İlk günler ağırdı da şimdi sıkıntı yok. Keşke düşürseler veya fiyatı değiştirmeseler ben ona da razıyım ama arttırıyorlar. Aynısı bende de var benimki de son zamanlarını geçiriyor bir gün birden çalışmamaya başlarsa şaşırmam. Ah bee ne günler geçti bu bilgisayarda :( Eskiden de Bursa'da yaşıyordum ama kar yüzünü gördüm yani fazla detay vermiyim :D O kaydırakları ben kuleye benzetirdim hatta baya benziyordu ya bizim suçumuz değil :D Kaydırakta acil çıkış için. Aynen büyüyünce her şeyin düzeleceğini sanıp aslında tam tersi olduğunu anlamak biraz üzücü, ben de ödevlerden bıkardım ama şimdi ki ödevlere kıyasla çok daha kolay Karakterlerde tabii ki değişiklik olacak Luffy daha ciddi, Zoro zaten sadist hele Shanks, Beyazsakal ve Karasakal'ı düşenmiyorum çok iyi olurdu bence :D Çizimler de değişecek tabii ki Birisi buraya gelmiyorsa hep bu psikoloji de oluyor, umarın en kısa zamanda toparlarsın... ve @pegasusejder'in ff'ini okuyup çıkcam
  22. Ben de iyiyim işte, hayatta kalmaya çalışıyoruz :D Bir de sana soruyım pegasus katılmadı fikrime, One Piece seinen olsa çok daha güzel olmaz mıydı? Oldum ve geçti, evet bilgisayar fiyatları çok fazla yükseldi bozulmasınlar ya ihtiyaç çok var bu dönemde :( (Gerçi ondan pahalandı) Evet kasımdaydı, sağ ol Evet Ankara'da kardan bol ne var? Ben kar yüzü gördüm de Bursa'da görmedim Bir ara "Ne okuyorum" diye düşünmedim değil :D baya tuhafmış gerçi ben de çok mantıklı şeyler yapmadım. "Saçmaydı ama çok eğlenirdim" bu benim çocukluğumun özeti olabilir :') Tam olarak hatırlamıyorum ama ilkokul olma ihtimali çok daha yüksek hatta 2.sınıf falan bile olabilir, benim bir kuzenim her geldiğinde oyun oynardık beraber. O zamanlar plastik oyuncak kılıç (He-Man kılıcını yapmaya çalışmışlardı) almıştık annemle pazardan. kuzenimle bir oyun vardı böyle aklımızda imparatorluk kuruyorduk sonra biz de oranın savaşçısıydık havaya kılıç sallıyoruz ama kuzenim kılıcı yoktu o yüzden kılıcı ona verirdim ben de ince oklavayı havaya savururdum. Annemlerden saklardık. Tabii yaralanmalar kaçınılmazdı
  23. Neyse ben çıkıyorum yatıcam artık
  24. Aa ben de giremiyorum siteye şimdi?
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.