Jump to content

Mutaika

Üyeler
  • İçerik sayısı

821
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

3

Mutaika kullanıcısının paylaşımları

1. Ben hiçbir zaman girmedim zaten bilgisayarda bir sıkıntı çıkıntı onunla uğraştım yeni tarayıcıya geçtim şifreyi de tamamen unuttum için kalakaldım sonra bir şekilde geri buldum hesabı ve chrome'u zaten giriş yapmış olamam? Demek istediğimi anlamamışsın neyse boş ver duygu sömürüsü yapmak istemiyorum sevmiyorum öyle şeyler o doğum günü sadece örnekti yani
  2. İnatçı olduğumu kabul edebilirim ama yaşlıyı hayır
  3. Ben de bir sıkıntı yok?
  4. Hayda ney çıkıyor ortaya :D Neyi bilmiyorsun neyse soruyorum ya artık yeter: Ben bu son 15 gün falan giremedim ya ne tür bir SUÇ işlemişim de bu kadar kötü tabirler alıyorum acaba? Yani sonuçta hiç giremedim bunlar olan şeyler hani sadece 15 gün bir sürü şey art arda geliyor olabilir bak doğum gününü bile tek başıma üzgün bir şekilde geçirdim. Hayır serzeniş değil bu
  5. Sorum cevaplanırsa o soruyu sormam zaten bu kadar basit :D
  6. Eğer yalansa bana daha çok psikolojik hastalığı olan biriymiş gözüyle baktıkları geliyor :D
  7. Bu kim ya ben bu adamı ve çocuğu tanımıyorum alakam yok sadece kanalın adı MuraTika o kadar yetersiz delil, kesinlikle! Nasıl yani, soruma göre mi cevap verecek ya da vermeyeceksin?
  8. İyi geceler Ben anlamıyorum biz bu mevzuyu zaten konuştuk kararlaştırdık niye böyle oldu, ben yokken ne oldu :D?
  9. Benim çocuğum yok :D çıkar göster hadi çocuğu nerde? Bir gizem daha Sadece bir soru sorabilir miyim pegasus-sama
  10. Acaba @Real-Men-Frrranky @canatan bunlar nasıllar
  11. Evet 8 yaşımda olduğumu kimse değiştiremez :D Bu söz bana tanıdık geliyor eminim bir yerden duymuştum neyse gece yatarken hatırlarım Tamam tamam ben vefasızlık yaptım ama bundan sonra böyle olmayacak :)
  12. "Benden değil" diyecektim olana bak... şimdi Gandhi gelse durumu düzeltemez :( Yine yetersiz kalır :( Ha tamam ben de "ben bir şey içmem"e "Yalan şarkısını atayım mı" dedin sandım :D Ben ne vefasızlık yapmışım :( Türemez umarım
  13. O çocuk ben değil :D keşke atmasaydım Bir jenerasyonu kurtarmak için yetersiz sayı maalesef :( 15 gün mü :D Vay insanlık açısından kazanç ha bunda kalbim kırıldı hafif Evet ideoloji haline getirmişsin bunu artık :D Hani Clannad dostluğu ha?
  14. Sağ ol ya ne diyim? iyi ki varsınız, beni bu kadar düşünmeniz çok mutlu ediyor
  15. Aha çoklu saldırı da başladı :D Hüüüüüüü :(
  16. Elinde delil yok 50 yaşında olduğuma dahil :D Vallaha ya artık her şey çekilmez oldu Ne içmesi pega ben bir şey içmem bunu yapmak için çok gencim ayrıca sana göre 50 yaşında torun seviyorum ben nasıl içebilirim :D? En fazla 15 gün oldu Tamam ben kötüyüm birini daha kaybettik yalnızlıktan yok olucam ben :(
  17. İşsizlik sertifikası ha :D Bunu hikayeye eklicem
  18. Bak işte ben onun hakkında hiçbir şey bilmiyorum vicdan azabı çekicem neyse bir ara gelirse buraya konuşuruz, tanışırız Hoş geldin de inanma pegasusa o kötü o Bir de birden çıkıp hatırlamanız çok iyi oluyor :D
  19. Gözümün önünde beyin yıkıyor ya :D @ElegantWave inanma böyle şeylere ben pega'dan daha küçüğüm kendisi de biliyor bunu İşte takdir ettiğim nokta :D Gerçekten yeni nesil bunun farkında değil dalga geçmek içinde eleştiri bulunacak şekilde gerçekleri yüzüne vurmaktadır. Bir sanattır hatta :D Niye :D? Evet ne olsa ben kısa bir ara verdiğimde oluyor zaten
  20. Evet buldum :D
  21. @Pika-sama önceden tanıştıysak kusura bakma hatırlayamadım bir tek şeyi hatırlıyorum ben "zor..." dediğimde sen "zor mu kolay gelsin" demiştin :D o da sen olmayabilirsin bir geçmişe bakıp hatırlarım ben şimdi pega
  22. Yine de başarılı lafları takdir etmek lazım, sırf dalga geçmek için geçende var böyle sanat eseri yapanda :D :D En iyisi yarın okuyayım akşam benim kafa çalışmıyor çok Pekala
  23. O kim ne oluyor :D
  24. Güzeldi, tahmin edilebilir ama güzeldi teşekkürler lafın için Keşke isim koysaydın ya :D Hah tamam yarın bir okurum
  25. @tutturuuu neredesin ya :(
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.