Jump to content

Mutaika

Üyeler
  • İçerik sayısı

821
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

3

Mutaika kullanıcısının paylaşımları

1. Nasılsın? seni ilk defa görüyorum dare da? Unuttuğum için soruyorum kız karakterlere isim koymamıştın değil mi :D? İkinci bölümü okuma şansım var mı? Hoş buldum iyiyim yazasım var da yazmıcam
  2. Bu kaçıncı? Bu tarz şeyler çok yaşanıyor
  3. Merhaba, hoş geldin
  4. İlk kısım dediğin o muydu? Ben de ondan sonraki sandım Ne zamana bitirirsin tahmini ona göre alayım ben spoilerı?
  5. Hadi ya ne zaman olmuş, özelde sayfa kaç? Yine içimdeki MuraTika olmalı
  6. Ben senin FF'i hiç okumadım ki bitince okuyacağım demiştim herhalde Evet bunu zaten defalarca söylemiştim :D
  7. Evet büyük ihtimal bunları okuyacak ama olsun :D Ben de işte biliyorsun bu süreçte ders ders ders falan arada bir hastalandım bilgisayar bozuldu ama iyi şeyler de oldu doğum gününde kendime ufak bir pasta sonra o günün acısını ertesi gün çıkardım genelde iyi şeyler olmadı boş ver sen ne yapıyorsun? Ahh bee aynısı ben de diyordum zaten çoğu öğrenci diyordu bunu kar yağınca "inşallah tutar da tatil olur" falan derdik tatil olduğunda kartopu oynardım. Ben Bursa'da yaşadığım için kar yüzünü uzun zamandır görmedim bir yağsa da görsem :( Ortaokulda yapmayı sevip şimdi hiç yapmadığın hatta saçma bulduğun şey var mı :D?
  8. Mutaika

Son Harfinden Başlayan Bir Anime Yazın!

Akame ga kill
  9. Mutaika

Son Harfinden Başlayan Bir Anime Yazın!

Usagi Drop
  10. Yok canım ne inanması pegasus'un ortalığı karıştırmak için yaptığını zaten biliyordum ve onun istediği gibi davrandım şu an gerçeklerden haberi bile yok :D Çoklu alıntıyı diyorsun galiba şu mesajlarında altında + işareti var ya hangisini istiyorsan ona bas sonra sağ alttaki kutuya tıkla Eski konular bittiyse yeni konu açalım gerçi sen ben bunu yazana kadar çıkmış olabilirsin ama :D neyse geldiğinde yazarsın
  11. Hangi iletileri
  12. @Beytize o gülücüklere inanabilir miyim
  13. Geçenkinde sonunu okuyucuya bıraktım işte azıcık erken bırakmış olabilirim ama olsun :D :( Sonra dövüşmeyi bırakırlar ve Saitama bundan sonra dövüşme amacı değişir :D
  14. Yok yeni hikayeye geçicem direkt bu sefer shounen değil seinen yazcam ve kısa olcak :D 2 ay önce mi ne yakında bitirim demiştin Şimdi de ;) mı başladın? Yani bu Saitama'ya bağlı bir şey eğer Salih abi onu iyi adam derse avans verir tabii ama öteki türlü zor
  15. Pegasus tam özelden sana hikaye yazacaktım bildirim geldi :D Bu sorgula demek mi :D? Yalnız çok iyi dövüş olur ha izlemek isterdim :D Gerçi kısa sürerdi ama olsun
  16. Evet Türkiye'de herhangi bir şeyin düzgün çalışması için müşteri hizmetlerini arayıp küfür etmek lazım galiba :( Niye zararıma oluyor ya :D? Neyse sorgulamıyacağım Seinen olsa bence bu kadar uzatmazdı :D Salih abimiz her şeyi yapabiliyordu adamı çok güçlü yapmışlar Pegasus derinlerde ne yatıyor?
  17. Nasıl bağdaştırdın, nasıl senaryolar var beyninde :D? Bence en çok seinen olması gereken seri olabilir. Gerçekten çok güzel olurdu yaa seinen olsaydı düşünsene Luffy acımasız ve Zoro'yu düşünemiyorum bile :D O dede millete hep laf sokuyordu dimi aklıma o geldi bak 205 görüntülenmesi var bir de
  18. Oha bu nasıl sahne :D Burada dede olan Beytize oluyor galiba ve aklına seneler önceki şeyin nasıl geldiğini sormaya korkuyorum
  19. Bu ne hız Valla sen de olmasan benim halim ne olacak ya, iyi ki varsın O yola insanları sürüklüyorsundur belki de Son kaleyi de kaybettim en güvendiğim kaleyi ihanetle bir de :D Bu arada uzun zamandır düşünüyorum sence One Piece seinen olsa çok daha güzel olmaz mıydı?
  20. İlk başta bunu yazacaktım "Herkese vefasızım zaten" diye sonra vazgeçtim, benim yerime söylediğin için sağ ol Doğruyu sen seçiyorsan ne anlamı kalır :D Hayda @Beytize :D? Yoksa çoktan vuruldum mu?
  21. Merhaba hoş geldin Drama Queen milletin ne takma adları var be benim ki amca, kel falan olur
  22. 50'sinde torun sevmek mi? Evet mümkün ama o kadar hızlı yaşamıyorum hayatı :D
  23. Torun çıktı bir de şimdi
  24. Yaa Beytize kolay lokma değil pegasus
  25. Kişisel algılama kimseyi etiketlemedim zaten yeni geldim açık görseydim yazardım .Aşağıdaki şahsa da inanma lütfen ben yokken 50 yaşımda ve çocuklarım olduğunu iddia etmiş, senin de beynini yıkamasına izin verme beraber bulutların arasını yok edelim, bulutların altı ve üstü birleşsin barış içinde yaşayalım :D Daha fazla insan katletmene izin vermicem :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.