Jump to content

Mutaika

Üyeler
  • İçerik sayısı

821
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

3

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Mutaika got a reaction from Perfectum for bir durum güncellemesi, Gerçekten çok iyi hazırlanmış sahneler...   
    Gerçekten çok iyi hazırlanmış sahneler...

2. Beğen
    Mutaika got a reaction from Pseudohomophylus for bir durum güncellemesi, Gerçekten çok iyi hazırlanmış sahneler...   

3. Beğen
    Mutaika got a reaction from Gallardo for bir durum güncellemesi, Gerçekten çok iyi hazırlanmış sahneler...   

4. Beğen
    Mutaika reacted to Gallardo for bir durum güncellemesi, Enfes bir One Piece çizimi :)   
    Enfes bir One Piece çizimi :)

5. Beğen
    Mutaika reacted to Pseudohomophylus for bir durum güncellemesi, Fazla düşünmek bedene zararlı bunu biliyorum ama ispatlayamam   
    Fazla düşünmek bedene zararlı bunu biliyorum ama ispatlayamam 

6. Beğen
    Mutaika reacted to agg1401 for bir durum güncellemesi, Şarkıcı olmak için gerekenler; * Mikrofon, * Şarkı   
    Şarkıcı olmak için gerekenler;

* Mikrofon,
    * Şarkı
  7. Beğen
    Mutaika got a reaction from Kadir- for bir durum güncellemesi, Filler bölümlerinin ayrı bir havası var :D   
    Filler bölümlerinin ayrı bir havası var :D

8. Beğen
    Mutaika got a reaction from Perfectum for bir durum güncellemesi, Üzgün bir ana karakter için çok uyumlu müzik   
    Üzgün bir ana karakter için çok uyumlu müzik

9. Beğen
    Mutaika got a reaction from Kadir- for bir durum güncellemesi, Ana karakterlerine pek ısınamadığım ancak yan karakterlerini çok sevdiğim bir anime   
    Ana karakterlerine pek ısınamadığım ancak yan karakterlerini çok sevdiğim bir anime

10. Teşekkür
    Mutaika reacted to pegasusejder for bir durum güncellemesi, Bu bir değer hatırlatmasıdır. :) Burada tanıştığım ve konuştuğum her kişiye değer ver   
    Bu bir değer hatırlatmasıdır. :)

Burada tanıştığım ve konuştuğum her kişiye değer veriyorum iyi ki varsınız, iyi ki sizinle muhabbet etme imkanım olmuş :)

Buraya yazmayı unuttuğum varsa affola, ben unutkan bir insanımdır aklıma geldikçe yazmaya çalıştım bu size değer vermediğimden değil sadece benim unutkanlığımdan hani daha sonrasında vay be bende mi demeyin maalesef unutuyorum.
    Yazdığım ve yazmadığım burada benimle konuşan herkesi çok seviyorum ve teşekkür ediyorum 
    Hepinizi sevdiğimi söylemiş miydim? 

Not: Siz kendinize değer vermesenizde sizin ne kadar değerli olduğunuzu bilen insanlar var, merak etmeyin sizi seven birileri hep vardır, o yüzden sizde kendiniz haksızlık etmeyin 
  11. Beğen
    Mutaika reacted to pegasusejder for bir durum güncellemesi, Buruncuğum Clannad izleseydin seninle şöyle olabilirdik.   
    Buruncuğum Clannad izleseydin seninle şöyle olabilirdik.

12. Üzgün
    Mutaika reacted to canatan for bir durum güncellemesi, Artık romantizm+drama animeleri hariç anime sarmıyor isekai izleyen ne bileyim   
    Artık romantizm+drama animeleri hariç anime sarmıyor isekai izleyen ne bileyim 
  13. Beğen
    Mutaika reacted to wednesday for bir durum güncellemesi, Akrabalarimin beni burada bulamayacagini dusunuyorum   
    Akrabalarimin beni burada bulamayacagini dusunuyorum
  14. Üzgün
    Mutaika reacted to bluegrass for bir durum güncellemesi, Finaller :'( Yüz yüze eğitim yada uzaktan eğitimmiş fark etmiyor her şekilde final dö   
    Finaller :'(
    Yüz yüze eğitim yada uzaktan eğitimmiş fark etmiyor her şekilde final dönemi her zaman insanın ruhunu sömürüyor. 
  15. Beğen
    Mutaika reacted to BURUN for bir durum güncellemesi, Selam Türkanime Forum ailesi mi desem ne desem neyse. Biz muhabbet köşesinde sohbet e   
    Selam Türkanime Forum ailesi mi desem ne desem neyse.

Biz muhabbet köşesinde sohbet ederken ortaya şöyle bir fikir attım açıklıyorum hemen ;
    Şimdi benim ve arkadaşlarımın izlemediği bir sürü anime var ve şans vermediğimiz bir sürü tür var (yaoi , psikolojii vb.).
    Bizde düşündük taşındık herkes bir anime önersin bunların arasından birini bir şekilde seçip hep beraber izliyelim. Şimdi bu etkinliğe katılmak isteyen arkadaşlar bu durumun altına "katılıyorum" yazıp istediği bir animeyi önericek bizde bu animeler arasından her hafta 1 ini seçip izliyicez . Ardından forumumuzun "Anime Genel Başlığı" altındaki "Anime Tanıtım Ve İncelemeleri" (Bu değişebilir daha tam olarak belli değil) bölümüne herkes anime hakkındaki düşüncelerini yazacak.Böylece animeyi daha izlememiş arkadaşların da anime hakkında az buçuk bir fikri olur.Ayrıca anime izlemeye ayırdığımız sürenin çoğunu anime aramaya harcamamış oluruz.
    Ve forumda biraz daha canlanır diye umuyoruz. 
    @Amygirl @Vega @Barış D. Baryshx Adminlerim daha size danışmadık olurmu olmazmı diye eğer onay verirseniz hemen anime aramaya başlıyıcaz ekipçe.

Bu arada Muhabbet Mekanındayız çoğunlukla bir şey sormak ya da muhabbete katılamak isterseniz çekinmeden gelebilirsiniz.
    Özellikle belirteyim herkes katılabilir az katılım olsa bile bunu muhtemelen yinede yaparız.

-Bu arada bazı arkadaşların kafası karışmış herkes farklı animemi izliyicek diye hayır hepimiz aynı animeyi izliyicez.
    -Önereceğiniz animenin bir haftada günde 3-4 bölüm izliyerek bitirilebilecek bir anime olmasına dikkat edin lütfen.
    -Kaç sezon olduğu önmemli değil ilk sezonu bitirdikten sonra beğenenler devam sezonunu vs. kendi başlarına izliyebilir veya çoğunlukta isterse sonraki hafta devam sezonunu izliyebiliriz.
    -Çıkan animeyi çoğunluk izlemiş ve tekrar izlemek istemiyorsa değiştirilecektir.(Lütfen bunu troll amaçlı kullanmayın)
    -Önerilen animeler aşırı ecchi içermemelidir DxD gibi
    -Bu arada bu akşam 23.00 gibi muhabbet mekanında toplanıp hangi animeyi izliyeceğimizi kararlaştırıcaz.
    -Bu yüzden  animeyi o saatten önce yorum kısmına bırakın lütfen  
    -Biraz karışık yazdığımı biliyorum herhangi bir sorunuz olursa çekinmeden sorabilirsiniz.

Anime kararlaştırıldı arkadaşlar JoJo izliyicez haftaya pazartesiye kadar süremiz var.Ona kadar diğer detaylarda kesinleşir zaten.
    https://www.turkanime.net/anime/jojo-no-kimyou-na-bouken-tv
  16. Beğen
    Mutaika reacted to Perfectum for bir durum güncellemesi, Hayırlı bayramlar hepimize Türkanime Forum ahalisi :)   
    Hayırlı bayramlar hepimize Türkanime Forum ahalisi :)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.