Jump to content

Rururarurin

Üyeler
  • İçerik sayısı

7
  • Son ziyareti

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Rururarurin reacted to Moonliqht0s in Fullmetal Alchemist Neden Beğeniliyor?   
    İlk öncelikle görüşlerine saygılıyım ama biraz ciddi ve eleştirmen olacağım üzgünüm.İlk olarak animeyi tamamen bitirmeden eleştiri yapmanı doğru bulmuyorum ikincisi hikaye örgüsü olsun sana verdiği gerçekçi bakış açışı olsun ve karakterlerin gelişimi olsun anime bunu çok iyi yansıtmış. Ayrıca Fmab diğer animelerle kıyaslayacaksan çok büyük hata yaparsın mesela Tokyo Ghoul u ele alalım her şey çok dengesiz saçma power uplar ve kanekinin durmadan ağlamasından başka bir şey tam olarak gözükmüyor denilebilir hele mantık hatalarına girmeyeceğim.Ayrıca Attack on titan'ın mangasını takip ediyorsan olay örgüsünün çok karıştığı insanların kafasını karıştırdığını görebilirsiniz ayrıca Aot u severim ama Fmab ondan daha iyi olduğunu tereddüt etmeden söylerim. Fmab yansıttığı duygular olsun realistik olan yapısı felsefi düşünceleri olsun her animeyi geride bırakabilecek seviyede eğer ana karakterin her düşmana tek atmasını,sırf dövüş için izliyorsan bence yanlış yerdesin Tokyo ghoul falan öyle devam et derim ama cidden kendine bir şey katacak şeyler istiyorsan karakterlerle duygusal açıdan empati kurup bağlanmak istiyorsan ve realist bir bakış açısı istiyorsan kesinlikle bu animeyi bitirmelisin.Saçma mantık hataları durmadan power up alan bir ana karakterimiz yok ama hayvan gibi güzel bir konu ve konunun işleyişi senin ağlatan sahneler  gülümseten sahneler istiyorsan işte senin animen bu...Şahsen Fmab gibi bir yapıtı beğenmediysen cidden zevkinden şüphe duyalım.He dövüş sahnelerine laf etmişsin de ilerde çoğu animeyi geride bırakacak dövüş sahneleri var haberin olsun cidden spoiler vermeden bu kadar savunabildim eğer bitirmiş olsaydın sayfalarca över ve eleştirirdim dediğim gibi animeyi bitirmeye çalış ve öyle gel derim.Küçük bir şey daha eklemek istiyorum animeye ön yargıyla yaklaşan herkese Fmab izlettim animeye başlatmış birisi olarak söylüyorum bu anime bir başyapıttır.
    NOT:Buradaki yorumlarım  Full Metal Alchemist Brotherhood içindir.2003 yapım olandan  bahsetmedim...
  2. Üzgün
    Rururarurin reacted to KokonatGamer in Fullmetal Alchemist Neden Beğeniliyor?   
    Animeye yeni başlamış kişiler çok bir şey anlamaz fma:brotherhood dan şahsen ben brotherhood un normal fma dan daha iyi olduğunu düşünüyorum.Animenin bu kadar beğenilmesinin sebebi konunun çok güzel anlatılması kanser karakterlerin az olması konunun özgün olması yani işte klasik bi çocuk var kızla karşılaşıyo hebelehübele değil gerçekten güzel konulu yan karakterlerin hikayelerinin çok güzel olması karakterler in kişilik özellikleri falan filan bir çok etken var zevkler ve renkler tartışılmaz ama fma benim gözümde 3 günde bitirdiğim bir baş yapıtdır
  3. Beğen
    Rururarurin reacted to Asmedeous in Fullmetal Alchemist Neden Beğeniliyor?   
    Yaklaşık 20 sene önce çıkmış bir anime daha öncesinde bir o kadar eski başka bir anime daha var. Evet o şekilde olan bir sürü anime var çünkü onunları yapanlar FMA izledi.
  4. Beğen
    Rururarurin got a reaction from furkanimo33 in Fullmetal Alchemist Neden Beğeniliyor?   
    Bu animeyi bile sevmeyen Türk milleti napıyorsunuz acaba ? Ya aklım almıyor tamam renkler farklı ama milletin neden sevdiğini anlamış olman gerek.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.