Jump to content

noirgufers

Üyeler
  • İçerik sayısı

7
  • Son ziyareti

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

Son ziyaretçiler bloğu devre dışı bırakıldı ve diğer kullanıcılara gösterilmiyor.

noirgufers üyemizin başarıları

1. Öncelikle Herkesin Ramazan Bayramını en içten dileklerimle kutlarım. 20.05.2020 tarihinde kurulmuş bir anime çeviri ekibiyiz.Aslında bizde büyüyüp gelişmek istiyoruz.Yani her fansub gibi var bi' hayalimiz :Döyle bi' tanıtalım dedim.Allah'ın izniyle gelişicez ve seri şekilde çeviriler yapmaya başlıyacağız.Eğer sizde bize katılmak istiyorsanız tabii ki bu sadece Çevirmen,Uploader,Encoder,Redaktör ...gibi değil sunucumuza katılıp aslında nerdeyse Görevlilere yakın bir destek vermiş oluyorsunuz tabii ki bu bize göre öyle olabilir.Merak etmenize gerek yok beğenmez veyahut sıkılır iseniz çıkabilirsiniz.Her konu'da arkanızdayız.Desteklerinizi bekliyoruz. DİSCORD SUNUCUMUZ : https://discord.gg/RQebA3R Çevirmenliği seven kişiler yaş sınırı olmaksızın işinde gerçekten ciddi. Sorumluluk sahibi kişiler ister ise özelden bana ulaşabilirler. Gerekli şartları konuşalım. Unutmayınız bu iş gönüllü olarak yapılır.Ücret talebiniz var ise onuda belirtebilirsiniz. Tabii isterseniz diğer mevkiler içinde yazabilirsiniz kapımız her zaman açık. Şuan için açığımız olan mevki Anime Çevirmenidir. Anime Çevirmeni:Açık Redaktör:Açık Encoder:Açık Uploader:Açık Bana ulaşmanız için; Özel mesaj gönderebilirsiniz Gmail:[email protected] Adresinden mail atabilirsiniz.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.