Jump to content

Beyond Birthday

Kayıtlı Üye
  • Content Count

110
  • Last visited

1 Follower

About Beyond Birthday

• Rank
    Level 1
  • Birthday 03/05/1993

İletişim Yöntemi

Profil Bilgileri

Recent Profile Visitors

1,081 profile views
  1. Hayat ilginçleşiyor ^^

2. Söz konusu Death Note'un yapımcılarıysa her şey beklenir. Merak etmeyin derim ben. Eminim çok güzel bir şey çıkaracaklardır. Kim bilir? Belki Beyond Birthday'den bahsederler??
  3. Hiç şüphe yok, final yaklaştı. 5 sene - 10 sene sürmez. Ama yinede 5-6 ay gidebilir.
  4. Filler bölümlerin Kishi ile alâkası yok'tur. Adam manga'nın telif haklarını satıp gerisini TV Tokyo'ya bırakıyor. Gayet normal böyle olması. Ben olsam bende biraz kendi düşüncelerimi eklerdim şu seri'ye. Ayrıca gidişi böyle oldu ama dönüşü tam bir katliam yaratacak. Madara'mız geliyor Madara'mız ! :D
  5. Şunu belirtmek isterim gördüğünüz üzere başlıktata Fan Fiction yazarken. Diyor. Fan Fiction kuralları yazmıyor. Yukarıda bahsetmek istediğim olay şu. Örneğin Beelzebub bitmiş bir anime o animenin konusunu ya devam ettirirsiniz yada karakterlerin isimlerini ve animenin ismini değiştirerek başka bir hikaye yazabilirsiniz. Naruto bilmem ne FF derseniz dediğim gibi o Fan Fictiona girmez kurgusu size ait değil zaten yaratılmış birşey. Blg Tek bölümlük hikaye yazabilirsin. Eğer Cinsel içerikler süreklilik gösterirse ozaman müdahale edilir. Araya koyarsan birşey olmaz. Fan Fiction evet ''Hayran Kurgusu'' demektir. Fakat Kurguyu sadece hikaye sananlar var sende sanırım onlardansın. Kurgu herşeydir. Karakterler mekanlar hikaye bunların hepsinin 1 adı vardır Kurgu. Şimdi sen gidipte One Piece Fan Fiction yazsan onun neresini devam ettiriceksin bitmedi zaten ? Sen o animeden birkaç karakteri çıkarıp birkaç kişi ekleyince o sana Fan Fiction olmaz. Ama bitmiş olan bir animenin Finalini beğenmedin diyelim. Onu kendi hayal gücünle devam ettirmek istiyorsun. İşte bu Fan Fiction olur.
  6. Keşke kolay yapılabilen birşey olsada 3 büyük Şehirde gerçekleşebilse. (İstanbul, Ankara, İzmir)
  7. Bence hiç alakası yok ayrıca Kyuubinin Chakrası 10 kuyrukluya yakın değil. 9 Kuyrukluları toplasan (Kyuubi hariç). Hepsi grup olsa Kyuubiyi yenerler. Ama Juubi yani 10 kuyruklu Mangada şöyle anlatıldı: Dağları delen, Okyanusları yaran, Kıtaları ayıran, Tanrı veya herneyse. Rikudou Sennin'de Rinnegan vardı. Tobide Rinnegan var. Nagatodada Rinnegan vardı. Naruto Rinneganlı birisinin gözünü oyup ondan Rinneganı çalacak kadar aşşağılık ve acımasız biri değil. Ayrıca ona Rinnegan verecek arkadaşı yok. Kendiliğinden Rinnegan gelirse ? Derseniz. Kendiliğinden Rinnegan gelmesi için. Eternal Mangekyou Sharingan + Senju DNA = Rinnegan Madara böyle açtı. Çünkü Rikudou Senninin 1. oğlu Uchiha 2. Oğlu Senjuydu ve kendisinde Rinnegan vardı.
  8. Tobi gerçeklerin bir kısmını anlattı Tobi yalan malan söylemedi Sasukeyi 1 numaralı adamı olarak gördü.
  9. 1) Sasuke beyinsiz değil Deidarayla yaptığı savaşından yola çıkarak ne kadar zeki olduğunu sen düşün 2) Uchiha_n sana katılıyorum Sasuke İtachiyi öldürmek istiyordu ve Orochimarunun yanına gidip güçlenmek istedi. Beyinsiz olmayan bir insan Orochimarunun 3 Efsanevi Senninlerden olduğunu ve 3. Hokageyi öldürecek güce sahip olduğunu izlediğinde düşünebilir. 3) Ayrıca Kimyon Narutonun İtachi ve Sasuke ile ilgili bölümlerini izlemedin heralde. İtachi savaşın çıkmaması için değil aldığı emir için yoketmek istedi. (Birazda Konoha sevgisi tabi) 4) Sasukemi şımarık ? Güldürme beni burda millet güncelden bahsediyor sen gelmişsin benim karşımda Sasukeye şımarık diyorsun. ulquiorra_schiffer
  10. Bikere şunu cevaplıyım. İtachinin sebeplerini hiç deme demişsin ama kendin yanlış demişsin. Sasuke İtachiyi öldürmeden önce sanki İtachinin herşeyi onu korumak için yaptığını biliyormuydu bunların bilincinde olduğu haldemi öldürdü İtachiyi ? 2.'si Sasuke Konohayı yıkmak istiyor animenin en sevilen karakterlerine saldırıyor çünkü İtachinin onu korumak için uchihayı katlettiğini öğrenince ve ona bu emri verenlerin Konohanın büyükleri olduğunu öğrenince Konohayı ve Konohaya sırt olanları yıkmak istedi. ÇÜNKÜ SASUKE İTACHİYİ SEVİYOR İtachi öldükten sonra Sasukenin yaptığı herşey İtachiyi sevdiği için ona acı çektirenleri katletmek istiyor. Hem bizim genlerimiz beni ilgilendirmiyor Sasuke kötü bir karakter değil şu anlattıklarım Sasukenin aslında iyi bir karakter olduğunun kanıtıdır. Sırf ana karakterle düşman diye o karakter kötü olmaz bu her animede böyledir.
  11. Nedenlerinizi yazın, size herşeyin mantıklı ve doğru açıklamasını yapıyım.
  12. Sasuke'den nefret eden çok kimsenin zevkine karışmam beni yanlış anlamayın ama toplam 50 bölüm görünmüş bir karaktere yakışıklı diyorsunuzda Kishimotonun her çizgisine dikkat ederek çizdiği Sasukeyle karşılaştırıyorsunuz. Bunların hepsi Sasukenin davranışlarından nefret ettiğiniz için.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.