Jump to content

Beyond Birthday

Üyeler
  • İçerik sayısı

110
  • Son ziyareti

Beyond Birthday kullanıcısının paylaşımları

1. Beyond Birthday

Japon Mitolojisi

bkz. Kyuubi
  2. Beyond Birthday

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Kaichou Wa Maid-Sama Devil May Cry Hellsing 8)
  3. Anime olmasaydı fansub grupları çevirmezdi ayrıca Japonyada yapılıyor Japonyada yapılan her çizg ifilme zaten Anime denmezmi :D
  4. Beyond Birthday

Japon Mitolojisi

Maşşallah kaç Tanrıları var bunların hepsine ayrı ayrı ibadetmi ediyorlar yoksa ???
  5. Orijinal animedir kendisi :)
  6. Gintamayı kaldırıyorum ozaman.
  7. Ben izleyiciye bakarım ama bu konuda sizin fikirlerinizi almak istedim tabi fikir dediğim en sevdiğiniz animeyi işaretlemeyin realist olun biraz.
  8. İmza falan değilde biraz daha objektif düşünsen iyi olurdu Fairy Tail ne kadar popüler biliyorsun :D
  9. 320-340 arası izle tekrar oralarda yeniyordu.
  10. Zaraki: Yamamotoya meydan okur çünkü etrafında adam gibi dövüşebilecek tek kişi o kalır. Shunsui: Tahminlerime göre karanlık, gölge tipi bir bankaisi olur oldukçada güçlü olabilir. Ukitake: Bence bunun bankaisi su tipi veya ışık tipi gibi geliyor buzda olabilir çünkü beyaz saçlılar genelde ışık, buz veya su kullanır :D Unohana: Bu kadının bankaisi TAMAMEN iyileştirmeye yönelik veya ölüyü diriltmeye yönelik olduğunu düşünüyorum. Yamamoto: Tahmin edemiyorum kusura bakmayın :D ESKİ KAPTANLAR :D Urahara: Kesinlikle ölümcül ve tehlikeli bir bankai hatırlarsanız Soifonun Reigaisini Shikaideyken 1 hamlede yenmişti :D Shinji: İlizyon olduğu için buda tehlikelidir. Aizen: Bu herif Bankai açmadan 6 kaptan + 5 vizardı aldıysa Bankai açmaması daha iyi :D
  11. Beyond Birthday

Güle Güle Bleach

Bence anime yeterli olarak bitti bundan sonrası dahada saçma olurdu ama Bleach'in her bölümünü sıkılmadan izledim Aizenin gerçek Karakuraya gittiği bölümden beri günceldeyim birde benim acımı düşün :( Kabullenmemek doğal bende bazen kabul edemiyorum hayır Bleach bitmedi diyorum ama acı gerçekler Mangada Bleach son arca girdi 1 arc için Animeyi tekrar başlatacaklarını sanmıyorum.
  12. Beyond Birthday

Tasogare Otome x Amnesia Anime Oluyor

3. Bölüm dün çıktı daha ilk 3 bölümden inanılmaz sevdim sanırım Anotherla bir yarış içine girecekler gibi.
  13. Beyond Birthday

Üye Albümü

Bir ara çekerim. O Süper Mod 2-3 güne Pro Uploader olacak 8)
  14. Beyond Birthday

Üye Albümü

Hiçbir zaman o dediğin şeyden olmadım tarzım buydu. >:(
  15. Beyond Birthday

Bunlar da benim çizimlerim :D || Devamı

Yeteneğin var yerinde olsam hiç durmam Doujinshi yaparım.
  16. Beyond Birthday

Üye Albümü

Lise sondayken (tipsizsin tarzı sözleri kabul ediyorum :()
  17. Ya kendinize gelin bu yaz hiç güzel geçmeyecek doğru düzgün anime çıkmıyorki bu yaz Movieler ağırlıklı olacak Fairy Tail ve Naruto movielerinden ziyade Blood C The Last Darkı bekliyorum açıkçası. Edit: Yok artık Code Geass ovalarıda varmış YAŞADIK !!
  18. Beyond Birthday

gin

Gin kesinlikle iyiydi çaktırmasada hafiften hafiften İchigoya yardım ediyordu. Bkz. Soul Societye girişte öldürmedi sadece dışarı itti. Bkz. Karakurada dövüşürken yine öldürmedi. Ve en önemlisi İchigo Final Getsuga haliyle Aizenin karşısına gelince ''Çok Şükür'' demesi onun hakkındaki bütün fikirleri alt üst ediyor.
  19. Beyond Birthday

Ken'ichi Matsuyama

Sözün bittiği yer bu olsa gerek.
  20. Beyond Birthday

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Lovely Complex 1-2-3 :-* ( Önerdiği için Ezgi-sana teşekkürler :)) )
  21. Beyond Birthday

Usui kimin nesi?

Ya öyle olması için gizli karakter yetmezki mutsuz sonla biten animeler zaten unutulmuyor.
  22. Beyond Birthday

Usui kimin nesi?

Bende çok merak ediyorum Bleachdeki Shinigami Kralından daha gizemli bir yaşantısı var neredeyse. Mangasını hiç okumadım ama 2. sezon çıksa ve Usui hakkında biraz daha bilgi verilse iyi olur.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.