Jump to content

Beyond Birthday

Üyeler
  • İçerik sayısı

110
  • Son ziyareti

Beyond Birthday kullanıcısının paylaşımları

1. Beyond Birthday

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Kaichou Wa Maid-Sama 1-2-3-4-5-6
  2. Beyond Birthday

Bleach

Bu arkadaş yerine Tite Kubonun Shonen Jump dergisindeki röportajına inanın. Çeviri: Beyond Birthday (2 satır çevirdim abartı yok :D) -Bleach anime olarak gerçekten bittimi Tite-san ? Tite Kubo: Evet Mangayıda 2-3 aya bitirmeyi düşünüyorum aklıma yepyeni fikirler geldi daha başka projelerle karşınızda olacağım.
  3. Doğum günün kutlu olsun SnoW_DeaD nice mutlu mesut harika güzel senelere Buda sana afiyet olsun ;D
  4. Beyond Birthday

AnimElit Fansub

Encoder veya Çevirmen olmak isteyenler forumumuza üye olup özle mesajla başvuru yapabilirler.
  5. Lelouch vi Britannia (Code Geass) L (Death Note) Kuchiki Byakuya (Bleach) Uchiha Sasuke (Naruto) Haji (Blood+) İgarashi Ganta (Deadman Wonderland) Monkey D. Luffy (One Piece) Lucy (Elfen Lied) (Sakın dalga geçmeyin kişilik özelliklerini almak isterdim >:() Usui Takumi (Kaichou Wa Maid-Sama)
  6. Beyond Birthday

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Bugün Anotherı bitirdim ::)
  7. Beyond Birthday

En gizemli Anime karakterleri

Birşey daha söylemek istiyorum. Bleach'de şimdiye kadar en gizemli kalan şey bence Kraliyet ve Korumalarıydı.
  8. Beyond Birthday

Another 11-12 Kaichou Wa Maid-Sama 1-2-3
  9. Beyond Birthday

11. Level (Rise Kujikawa) Fan Club

Hoşbulduk :D
  10. Part 1 Part 2 Part 3 Part 4 Part 5 Part 6 Part 7 Part 8 Part 9 Part 10 (Son) (Alt yazı işlerinde pek iyi değilim o yüzden alt yazı yok ama merak edenler varsa izleyebilirler şahsen güzel yapmışlar)
  11. Beyond Birthday

11. Level (Rise Kujikawa) Fan Club

Aşırı popüler bir konu benide alın aranıza :P
  12. Beyond Birthday

Bleach' ın en karizma karakteri kim ?

Dediğim gibi Kuchiki Byakuya, adam kimseyi takmıyor kendi haline popüler 8)
  13. Beyond Birthday

En Sevdiğiniz 10 Havalı Anime Karakteri

1) Kuchiki Byakuya (Bleach) 2) Ulquiorra Sciffer (Bleach) 3) Zaraki Kenpachi (Bleach) 4) Uchica Sasuke (Naruto & Naruto Shippuuden) 5) Dante (Devil May Cry) 6) Hitsugaya Toshiro (Bleach) 7) Monkey D. Luffy (One Piece) 8) Lelouch vi Britannia (Code Geass) 9) Schneizel vi Britannia (Code Geass) 10) L (Death Note)
  14. Eğer vasto lorde + mugetsu olsa animeyi izlerken bile hissederiz reiatsuyu o derece :D Benim oyum Mugetsuya bence o gücü erken kullandı biraz daha bekleyebilirdi Vasto Lorde'dan dahada güçlü o hal KONUYU AÇAN KİŞİ BLEACHİN 4. FİLMİNDEKİ SKULL CLAD İCHİGO YUDA EKLE SEÇENEKLERE
  15. Beyond Birthday

Death Note FC

Ekledim senide hoş geldin 8)
  16. Beyond Birthday

En Son Bitirdiğiniz Anime?

[glow=red,2,300]Bleach :'([/glow]
  17. Arkadaşlar bazı kişiler var hala bitmedi diyor. Bitti arkadaşım neyi kanıtlamak istiyorsunuz siz ? bana 1 tane bitmediğine dair kanıt gönderin ben size 3 tane kanıt göndericem. Ayrıca mantık hatası var Bleachin mangasıda 3-4 aya kadar bitecek son arca girdi inanmaan varsa zahmet edip 480. bölümün kapak resmine baksın Final Arc yazıyor. Bir düşünün yav sadece 1 arc için 1 yıl sonra tekrarmı başlatacaklar animeyi saçmalamayın. Rivayetlere göre cehennem arcı tekrar başlıyacakmış ;D Tite Kubonun canı sıkılıp kafasına göre çizerse anca ozaman geri dönebilir Bleach.
  18. Fan Fiction Yazarken Şunlara Dikkat Etmelisiniz Minna: 1)Konusu size ait olacak veya bitmiş bir animenin kurgusunu devam ettireceksiniz (bitmemiş bir animenin kurgusunu devam ettiremezsiniz çünkü zaten devam ediyor anca kurgusunu değiştirebilirsiniz oda Fan Fictiona girmez) 2)Yazarken duyguyu yansıtmalısınız. (sinir, üzüntü, sevinç vb) 3)Fan Fictionun konusu eğer bitmiş bir animeye aitse onu tamamen değiştiremezsiniz. (mesela dövüş animesinden dövüşü kaldırıp romantizm koyamazsınız) 4)+18 içerik koymamalısınız. (hentai FF veya cinsel bir konu yazamazsınız tarafımca konu silinir) 5)Siyasi içerik koymamalısınız. (örneğin x partisini Fan Fictiona koyamazsınız) 6)Dini içerikler koyamazsınız. (şöyleki aslında koyabilirsiniz ama x dinini eleştirecek biçimde olmamalı) 7)Fan Fictionunuzun sürekliliği olmalı. (eğer 5 hafta boyunca yeni bölüm eklemezseniz ve finali belirtmezseniz konunuz tarafımca kilitlenir tekrar bana ileti göndererek açtırabilirsiniz) 8)Fan Fictionda sadece anlatım olmamalı diyalog ağırlıklı olmalı. (Bu benim şahsi önerim sadece anlatım üzerine olan Fan Fictionlar sıkıcı geliyor okuyuculara) Eğer bunlara uyarsanız: 1)Fan Fictionunuza kısa sürede birçok hayran toplayabilirsiniz. 2)Fan Fictionunuz yetkililer tarafından beğenilip sabitlenebilir. 3)Kendinizi geliştirip roman bile yazabilirsiniz. Herhangi bir seriye bağlı kalamıyorum ama aklımda deli bir senaryo var diyor ve paylaşmak istiyorsanız, Özgün Hikayeler konusu altında paylaşımlarınızı yapabilirsiniz.
  19. Beyond Birthday

Sengoku Basara Ni Aynen bende göz yaşlarımı tutamadım 1 yıl 4 aylık bir geçmişimiz var bazıları bir anime için ağlanırmı diyosa EVET KARDEŞİM AĞLANIR :'( :'(
  20. Bir efsanenin daha sonuna geldik. Herkes 1 yıl ara diyor ama 1 yıl ara felan yok Tv Tokyo listesinden silinen her anime veya dizi mutlaka bitmiş demektir ayrıca Bleachin orijinal sayfasındaki duyuru çevirdiğimizde: ''Seri bitmiştir destekleriniz için teşekkür ederiz.'' Çıkıyor. Yani Bleach artık mangadan devam edicek belki manganın bu bölümlerini movie veya OVA olarak yaparlar. Her güzel şeyin bir sonu her sonun bir başlangıcı vardır. Demiş atalarımız nede güzel lafmış meğer bakın cuk diye oturdu. Ve şunu belirtmek isterim Bleach benim 2. başladığım anime ve aynı zamanda SONanimem. Anlayan olmuştur umarım. Seni unutmayacağız Bleach
  21. Keşke devam etseydi ya eğer tekrar başaltırsanız ben adayım :D http://forum.turkanime.tv/death-note-3-sezon-11-bolum-t3405.0.html
  22. Beyond Birthday

Death Note

%100 katılıyorum okadar ince planlar yapıp L gibi birisini yenen ama L kadar zeki olmayan 2 velet karşısında normal zekada bir insanın bile aklına gelecek bir hatayı yapması sinirimi bozmuştur her zaman. Mesela normal zekaya sahip birisi N denen veledin defteri emanet ettiği kişinin peşine casus dikeceğini çok rahat anlar hatta aklına ilk o gelir. Kira (Raito) böyle bir hata yapması için gerizekalı olması lazım. Tabi bütün suçuda Raitoya yüklemek iyi olmaz defteri emanet ettiği kişide salağın önde gideni Kİ O DEFTERİ ONA VEREN SALAKTA RAİTO.
  23. Beyond Birthday

Another

Harika bir anime bu hafta bitiyor ama OVA'sı çıkacakmış kesinlikle izleyeceğim ayrıca yazın seriyi baştan sona tekrar izleyeceğim.
  24. O kadar aşşağılıksın ki cehennemin dibine bile layık değilsin & Alucard/Hellsing
  25. [glow=red,2,300]Çizimler kaliteli gibi hemen Avatara başlayıp bu seriye geliyorum :P[/glow]
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.