Jump to content

FakeNanami

Üyeler
  • İçerik sayısı

64
  • Son ziyareti

FakeNanami kullanıcısının paylaşımları

1. FakeNanami

Anime İstek ve Önerileri

yazdım ama kimse cevap vermedi arkadaşlar webtoon gibi prens prenses olan bildiğiniz animeler var mı yardımcı olursanız sevinirim...
  2. FakeNanami

Anime İstek ve Önerileri

HunterxHunter (bayağı arcı var baya da dövüş var bu animede her iki tarafın da kendince nedenleri var hele Chimera Ant ve Yorknew city arcı tam senlik) The God Of Highschool (bu animenin dövüş sahneleri gerçekten çok güzel ve hani özgün bir içeriği de var kore webtoonunun animesini yapmışlar ama webtoonunu okuma aşırı uzun ve sıkıcı tabi sen bilirsin ama bence bu tam senlik yani tam istediğin gibi izle derim) Boku no Hero Academia (belki izlemişsindir bayağı bilindik bir anime zaten konusuna da bayılıyorum ilk başta kötü tarafa mutlak kötü izlenimi veriliyor ama anime ilerledikçe anime biraz daha derinleşiyor ve bazı şeyler anlam kazanıyor ben izlerken kötü taraf için ''yani bu da haklı aslında ya'' dediğim oldu (ztn en sevdiğm animelerde birinci sırada bi bu birde HxH var .d) neyse bu da güzel sen bunu da izle) Noragami (bu animede pek kötü veya iyi taraf algısı yok gibi bence ama konusunun karakterlerinin komedisinin ve dövüş sahnelerinin çok iyi olduğunu söyleyebilirim arada böyle vıcık vıcık olmayan azcık romantik sahneler de var ayrıca bazı yerleri derin anlamlar içeriyor bence ztn kısacık bişey yani iki sezoncuk bunu da izlersin artk) Fugou Keiji Balance: Unlimated (bu animede süper güç falan yok ama mutlak iyi kötü diye birşey de yok bunda nazım başka birini veli başka birini haklı bulur orası sana kalmış yani izlemezsen olmaz demiyorum ama bazen değişiklik iyidir diyorum bir bakarsın bu animeye istersen)
  3. FakeNanami

Anime İstek ve Önerileri

Merhaba Arkadaşlar bu sıra baya webtoonlara sardım hep böyle krallıkta geçiyordu hikayeler acaba anime olarak da krallıkda geçen prenses prens falan olan yada webtoon benzeri animeler biliyor musunuz ? izlediklerim ; akatsuki no yona soredemo sekai wa utsukushi HAMEFURA (novel)
  4. FakeNanami

Anime İstek ve Önerileri

Yani ilk bölümden omaygat diyeceğin , hemen olayların başladığı bir anime istiyorsun düşündüm vee ne tarz sevdiğini bilmediğim için de ortaya karışık atacağıım HunterxHunter: Kendisi 148 bölüm birazcık uzun ancak Narutodan kısa ama tam bir başyapıt bence zaten olaylarda ilk bölümden başlıyor söyleyeyim şimdiden ilk bölümler biraz çocuksu gelebilir ama kesinlikle bırakma.. Aksiyon/Dövüş sanatları/Fantezi/Komedi Nisekoi: Bu da ilk bölümden merak ettiriyor bunda da herşey çok hızlı gelişiyor olaylar.Romantik/Komedi Jibaku Shounen Hanako-kun: Bunu hep herkese öneriyorum ama güzel ki öneriyorum :)) bu da ilk bölümden hatta ilk saniyeden bütün olayların sebebi olacak olay gerçekleşiyor bazen aksiyon bazen romantizm bazen gizem var komedi de çok iyi izlemesi kolay bir anime. Aksiyon/Macera/Romantizm/Komedi/Gizem/Okul Demon Slayer: Zaten bunda da ilk bölümden üzücü olaylar geçekleşiyor sonrası aksiyon izlerken hiç sıkılmazsın.Aksiyon/Şeytanlar/Dövüş Sanatları/Doğaüstü Güçler Fruits Basket:Dedim bir tane de ağlatan böle bayağı dramı olan anime önereyim. Bunda da animenin ana olayı ilk bölümden gerçekleşiyor sakince izleyebileceğin bir anime ama bazen heyecanlı bölümleri de var bu tarz anime seviyorsan oldukça sürükleyicidir.Dram/Romantizm/Doğaüstü Güçler/Okul Aslında puanı yüksek olan nerdeyse her anime sürükleyicidir zaten naruto, hxh , one piece , BnHA gibi en iyi izlenmesi gereken animeler internete yazınca da çıkıyor ve güzel olayları vardır o yüzden bu yaptığım öneriler basit beğendim anime önerisi gibi oldu...
  5. FakeNanami

Anime İstek ve Önerileri

Bazı yönlerden love is war'a benzeyen Romantik-Komedi -Tonari no Kaibutsu-kun: Bu animede dram da var komedi de var Love is war'a şu yönden benziyo iki karakter de aşklarını itiraf etmede sorun yaşıyo -Tsurezure Children : Bu animede böyle biiir sürü karakter var e haliyle de anime de 1'den fazla hikaye var hepsinin ana fikri de ilan-ı aşk -Jibaku Shounen Hanako-kun: Bu animede aksiyon falan da var romantizmi ve komedisi de çok tatlı burda platonik aşk gibi bir şey var yani böyle yavaş yavaş filizlenen bir aşk gibi bir şey var ve bunu izlemek hiç sıkmıyo çok keyifli geliyor önerimdir -Nisekoi:Bu animenin komedisi romantizmi falan aşırı güzel olay örgüsü falan çok iyi bu anime biraz hareme kaçmış gibi yani 1 adamı isteyen 3 kişi falan var evet normalde haremler aşırı saçma olur ancak bu yani baya iyi burda da yavaş yavaş yeni aşklar doğuyo platonikler aşıklar var aşkı itiraf etmek de zorluk çeken aşıklar var böyle dolu dolu herşeyden var bu da güzeldir sıkmaz -Ao Haru Ride: Bu anime biraz daha farklı yani buradaki aşk tek taraflı mı değil mi pek anlayamıyorsun ama keyifli kısmı da burası glb biraz daha anlatırdım da spoiler verme riskini almak istemiyom pek :) komedisi de var dramı da var sürükleyici bir animedir burda da aşk itirafıyla alakalı anlar falan var -Ookami Shoujo To Kuro Oiji: Burdaki ana karakterdeki adama sinir olabilrsin ama sonra kendini sevdiriyo burda da platonik bir aşk gerçeğe dönüşüyo yavaş yavaş tek taraflı aşk itiraf etme sorunu var burda da Klasik (yani biraz daha eski genellikle insanların akıllarına daha çok gelen animeler) Romantik-Komedi -Kaichou wa Maid sama:Yani bunu kesinlikle izle bence -İtazura na Kiss -Special A Doğaüstü Güç/Romantizm/Komedi -Kamisama Hajimemashita (kendisi en sevdiğim 2. animedir :D) -Fruits Basket: Dram ağırlıklı ancak romantizm ve komedisi de eksik olmayan harika bir hikayesi olan anime -Bunny Girl Senpai: Bunun da dram konusunda maşallahı var ama izlemen gereken güzel animelerden bence .. Filminde de güzel ağlattırıyo ;) -My Next Life As A Villainess All Routes Lead To Doom:Konu bakımından özgün bir anime gayet komedisi baya var bazı saçma yerleri var ancak görmezden gelinebilir çizimi çok güzel.
  6. FakeNanami

Anime İstek ve Önerileri

Bu seferde ben sana önerem şimdi ; Jibaku Shounen Hanako-kun: İzlediklerimden çizimleri çok tatlı ve değişik olarak bu anime var. Konusu çok özgün geldi bana açıkçası izlerken hiç sıkılmadım ve benzerini bulamadığım tek anime galba.. Türü şöyle bu animede olaylar okulda geçiyor aksiyonu var ama mesela one punch deki gibi değilde hani daha basit çook tatlı bir romantizmi var ve baya bi gizem var animede , bazen ciddi bazen şakamatik oluyo anime yani komedi falan da var alışılmadık bir anime olarak bunu izlemen önerimdir Kimetsu no Yaiba: Çizimleri güzeldir öyle sahneler geliyo ki vay be diyorsun bazen hüzün bazen komedi var animede ancak baya da güzel aksiyonu vardır karakterlerde sempatik konusu da sağlam bence bu animein bir benzeri de Boku no Hero Academia çizimleri birbirinden farklı konusu biraz benziyor karakter özellikleri baya benziyor bu iki anime bir alana bir bedava gibi birşey :) (ama en sevdiğim BnHA :D) Kaguya-sama:Love is War: bunun çizimleri çok normal ve basit genellikle animeleri abartılı çizdikleri için normal olan şey alışılmadık gelebiliyor :) romantizm var ama öyle cıvık cıvık değil anime okulda geçiyor konusu da zaten nerden akıllarına gelmişse değişik yani bu da güzeldir Net juu no Susume: bu animenin bir çok zamanı bir oyunda geçiyor ancak sonra gerçek hayata dönüyor çizimleri böyle farklı farklı ilerliyoen sakin bir anime İsekai Quartet: Bu animenin çizim tarzı chibi ve bu anime parody tarzı yani gitmişler konosuba'dan karakter almışlar sonra yetmemiş Overlord'dan da karakter almışlar böle farklı animelerden bir sürü karakter alıp hepsini başka dünyaya göderiyolar işte orda geçirdikleri zamanı anlatıyolar anime bir okulda geçiyor konusu bi değişik ama güzeldir yani 15 dakika zaten her bölüm çerezlik bir anime sıkılınca izlemelik
  7. FakeNanami

Anime İstek ve Önerileri

İlk olarak Fullmetal Alchemist'i (en sevdiğiniz :)) izlemedim ama baya ismini duydum konusunu da okudum güzele benziyor ancak nedense bu animeyi izleyesim gelmiyor bir türlü (valla açıkçası bende kendimi pek anlamıyorum bu konuda :D) şuan önyargı yapıyomuşum gibi hissediyorum kesin izleyince bırakamayacağım bi anime olucak o yüzden başlamaya çalışacağım sağolasınız Sonra Orange senpai :) senin önerdiklerinden Blue Exorcist ve Attack on Titan çok ilgimi çekiyo çizim olsun konu olsun falan Naruto'yu da izlemek için kendimi yavaş yavaş hazırlamaya çalışıyom çünkü baya bölümü var :D (şahsen hunterxhunter'ı 2 ayda zor bitirdim baya sürükleyiciydi ama o 148 bölüm baya uzun sürdü) Guilty Crown ve Kiseijuu animelerine de baktım ama valla doğruyu söylemek gerekirse Blue Exorcist ve Attack on Titan daha çok izleyesim geldi Önerileriniz için teşekkür ederiim
  8. FakeNanami

Anime İstek ve Önerileri

Arkadaşlar ben böyle baya aksiyonlu yeri gelince de güldüren karakterleri sempatik bir anime arıyorum ama aradığım animenin ana kuralı şöyle baş karakterimizin karakter gelişimiyle ilgili olması yani mesela bir amaç uğruna veya geçmişte yaşadığı bir olay yüzünden çok çalışıp çöp şişi bile kıramayan karakterin ileri bölümlere doğru tek parmağıyla ağacı devirmesi gibi (örnek çok saçma oldu ama powerup olunca böyle oluyor :D) İzlediğim animelerden örnek olarak; Boku no Hero Academia HunterxHunter Demon Slayer yani bunlara benzer animeler arıyorum :) (anime önerirken kendi yorumunuzu da katabilirsiniz mesela ben en çok bunu beğendim bunu pek beğenmedim gibi öyle daha zevkli oluyor animeler hakkında konuşmak)
  9. FakeNanami

Anime İstek ve Önerileri

Ookami shoujo to kuro oiji Kamisama Hajimemashita Meiji Tokyo Renka Soredemo Sekai wa Utsukushii Akatsuki no Yona Fruits Basket Tsurezure Children Kaguya-sama: Love İs War Bunny Girl Senpai My Next Life as a Villainess: All Routes Lead to Doom! Jibaku Shounen Hanako-kun Nisekoi İtazura na Kiss Net juu no Susume İnu x Boku SS Wotaku ni Koi da Muzukashii Kono Oto Tomare Special A
  10. FakeNanami

Anime İstek ve Önerileri

HunterxHunter Gintama One Piece Black Clover
  11. FakeNanami

Anime İstek ve Önerileri

Merhabalar şimdi ben böyle sakin belki biraz da dram olan romantik anime önerisi istiyorum örnek olarak ; Ao Haru Ride veya Fruits Basket gibi bildiğiniz anime varsa yazabilir misiniz? (tür ismi verecek olursam dram-romantizm olurdu belki slice of life da olabilir :))
  12. FakeNanami

Anime İstek ve Önerileri

şimdii benim önerebileceğim şunlar var; Akatsuki no Yona: Bu animede aksiyon da var romantizm var tabi aksiyonu daha çok savaş tarzı Assassins Pride : Yani bunda da romantiz aksiyon falan var ama bu animeden daha güzel animelerde var ben bu animeyi izledim sevmekle sevmemek arasında kaldım ama o kadar da kötü değil konusu güzel ama daha iyi olabilirmiş gibime geldi... Jibaku Shounen Hanako-kun: Aha bak işte bu çok güzel zaten çizimleri falan desen aşırı tatlı taglarında romantizm yazmıyo ama anime romantizm kokuyo zaten aksiyonu da var oh miss yani heralde buna puan versem 10/10 verirdim :)) (tabi mangasında işler daha çok karışıyor o da ayrı bir güzel) Boku no Hero Academia: Bende romantizm animelerini falan çok severim ama yinede buna bayıldım şimdi bunda romantizm yok varsa da tek tük , ama harika bir aksiyonu var birde romantizm yok ama ister istemez karakterleri biriyle shipliyosun romantizme gerek kalmıyo sonra yani bana öyle geldi ama bunu da izlemelisin bence Twin Star Exorcist: Açıkçası bunu izlemedim yakın zamanda izleyeceğim bunu ben romantizm anime önerisi istediğimde bir çok arkadaş yazmıştı yani demekki güzel :d aksiyon da romantizm de var animede Chivalry of a Failed Knight: Bunda okul da var ecchi de var romantizm de aksiyon da var zaten fantastik bir dünya da geçiyor bir çok yönüyle DxD'ye benziyor galba bakarsın istersen bu kadardı önereceklerim umarım yardım edebilmişimdir :)
  13. FakeNanami

Anime İstek ve Önerileri

Hunter x Hunter Ansatsu Kyoushitsu Ao no Exorcist Soul Eater Haikyuu ( basket animesi bu da belki hoşuna gidebilir)
  14. FakeNanami

Anime İstek ve Önerileri

Şimdi; 1-İtazura na Kiss : istediğin anime tarzının en iyi örneklerindendir kendisi ztn anime bitince ya keşke şöyle olsaydı böyle olsaydı dedirtmiyor dört dörtlük bitiyor çizimlerine kesinlikle takılmamalısın çünkü çok iyi bir anime 2-Kamisama Hajimemashita : Bunu izlemişsinidr izlememişsen ayıp etmişsindir :D (kendisi favori 2. animemdir) izlemediysen izlemelisin bence 3-Soredemo Sekai wa Utsukushii : Burda da ana karakterler aynı sarayda yaşıyor bu animeye de bayılmıştım hele şarkıları on numara sadece ana karakterlerin arasında yaş farkı var (yani erkek küçük kadın büyük) ama çok masum çok tatlı bir animedir izleyince yaş farkını sorun bile etmiyorsun ztn :) 4-Fruits Basket: Dramın vücut bulmuş halidir bu animede dram romantizmden bir tık fazladır ama bir bakmışsın 2 günde bitmiş yani bu anime de bayağı güzeldir 5- Akagami no Shirayukihime: yaani açıkçası üstteki animeleri daha çok beğendim ben şahsen ne bileyim bu anime beni pek sarmadı ancak romantizm 10 numaradır istersen bir bakıverirsin 6- Meiji Tokyo Renka: Şimdi bu animenin türü harem ANCAAK ana karakter olan kız o kadar da mal değil yani izleyince kıza sinir olduğun türden harem animelerinden değil o yüzden rahatlıkla izleyebilirsin ben şahsen beğendim zaten çabucak bitiyor bu arada son bölümde ayrıca bir şarkısı var çok iyi öyle bi etkilemişki beni o şarkıyı duyunca hüzünleniyom :d Neeyse bildiklerim bu kadardı umarım yardımcı olabilmişimdir :)
  15. FakeNanami

Anime İstek ve Önerileri

Seiken Tsukai no World Break KONOSUBA ( burda da romantizm yok ama erkeğin etrafında 2-3 kız var) Re:Zero ( muhtemelen izlemişsindir) CHOYOYU!: High School Prodigies Have It Easy Even in Another World! Chuunibyou demo Koi ga Shitai! Outbreak Company Unlimited Fafnir Hataraku Maou-sama! Net Juu no Susume ( bu anime pek isekai ve harem türü bir anime değil ancak bunu da sevebilirsin çok tatlı bir romantizmi var ve animenin bir çok bölümü fantaztik bir evrende geçiyor istersen buna da bir bakabilirsin :)) Bir deee çerezlik izleyebileceğin çizimi cihby tarzı olan isekai bir anime önericem İsekai Quartet ( bu animede romantizm yok daha çok komedi ve parody bir anime ama gerçekten güzel şimdi bu animede farklı farklı isekai anime karakterleri tek bir yerdeler ve okulda öğrenim görüyolar 2 sezonluk bir dizi bölümleri kısa zaten 1-2 günde bitirebilirsin canın sıkılırsa izlersin :))
  16. FakeNanami

Anime İstek ve Önerileri

Boku no Hero Academia ;Süper güç/Okul/Kahramanlar kötü adamları yakalamaya çalışıyor (bu animeyi daha yeni izledim bitirdim hayran kaldım o yüzden benzeri animelere baktığımda one piece çıkmıştı yani muhtemelen bu anime seni tatmin eder) Akatsuki no Yona ; Doğaüstü güç/ Krallık dönemi/ İyi olan bir grup var bu grupta tahtı elinden alınan prenses var bu bir grup insan kötü adamı tahtından indirmeye çalışıyor (bu animenin tagında shoujo var ama shoujoyla alakası yok bence çünkü dizide dövüş ,savaş falan var yani haberin olsun) Kimetsu no Yaiba ; Bunu daha izlemedim yakın zamanda izleyeceğim ama animeyi araştırdım bu da söylediğin animeye benziyor Douluo Dalu ; Doğaüstü güç/ Samuray / O tarihe ait dövüş stilleri kılıçları / Aksiyon ( Bu çin animesi eğer konuşma stilleri seni pek rahatsız etmiyorsa izlersin) Bildiklerim bu kadar valla :')
  17. FakeNanami

Anime İstek ve Önerileri

Şuan boşlukta gibi hissediyorum çünkü Boku no Hero Academia'nın 4 sezonunu da bitirdim ve hayran kaldım her şeyiyle o yüzden bnha 'ya benzeyen animeler önerir misiniz? olmasada olur ama olsa daha güzel olur kriterlerim -süper güç falan ama okullu -bnha'nın her karakterini sevdim ve savaş sahnelerine de bayıldım valla çizimine benzer önerseniz bile bakarım -ana karakterler daha genç olursa daha iyi olur - bnha da şöyle bişi vardı tsubasada ki gibi arkadaşlarım için deyip power up mı ne deniyor ondan oluyodu o yüzden de duygulu falan oluyodu bu tür duygulu bişi -bnha'nın karakter gelişimi çok iyidi böyle bi bakıyodun oha falan diyesin geliyodu -komedi -bu yazdıklarım olmak zorunda değil ama bu yazdıklarıma benzer varsa da yazarsınız esas önemli olan BnHA'ya benzemesi şimdiden teşekkür ederiim- ben bunları anime istek bölümüne başlık açıp yazmıştım sonra bir arkadaş yanlış yere açtın dedi bende baktım falan buraya geldim umarım bu sefer doğru yere yazıyorumdur bu konuyu takip eden 14 kişi var sadece insanlar nasıl görüp de yardım edicekler pek bilemesemde yardım ederseniz seviniriim ;')
  18. FakeNanami

Operadan Giriş yapamıyorum

bende daha deminlerde giremiyodum 500 error bağlantı reddedildi diyodu ama düzeldi şimdi
  19. Fruits Baskets Kono Oto Tomare Bunny Girl Senpai Koe No Katachi My Next Life As A Villainess Wotaku Ni Koi Da Muzukashi (bu sayılıyo mu pek bilemedim) Akatsuki No Yona al bide benden Tsubasa'nın 2018 versiyonu
  20. FakeNanami

Shoujo seven erkek

+138904398
  21. FakeNanami

Shoujo seven erkek

Bende kızım daha anime izlemeye yeni başlamıştım falan shounen kızlar da izleyebiliyor mu diye sormuştum herkes bana ' anime izlemenin cinsiyeti olmadığını söylemişti' eğer bunu kafaya takıyosan shounen izleyen kızın olması saçma gelirdi muhtemelen :) Eğer ki nası bir şey olduğunu soruyosan bazıları da bana bu iki türün arasındaki tek farkın shounenin daha vurdulu kırdılı shoujonun ise daha sakin olduğunu söylemişti ama o kadar belli olmuyo animelerde örneğin Akatsuki No Yona türü shoujodur ama içinde savaş var gibi shoujo dizilerine yorum yapan erkekler gördüm demekki izleyen varmış istersen shoujo dizilerinin yorumlarına da bakabilirsin konularını merak ediyosan aga yani kısacası shounen izleyen kız var shoujo izlemeyen erkek neden olmasın :)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.