Jump to content

Wazu

Üyeler
  • İçerik sayısı

27
  • Son ziyareti

Wazu kullanıcısının paylaşımları

1. Wazu

one piece 40 yıl mı sürecek ?

Oda'nın 5 yıl gibi bir süre verdiğini duymuştum
  2. Wazu

Bleach thousand year blood war

Bu sene bence gelmez. İsterdik bu sene olsun ama :')
  3. Wazu

Aoi Bungaku Anime Tanıtımı

Kapaktaki çocuğu Light sandım bir an ?
  4. Wazu

JoJo part 6 resmi olarak çıkacak!!!!

Evet her yerde görüyorum da sorun şu ki Jojo izlemedim ?
  5. Wazu

One Piece bu saatten sonra başlanır mı ?

Başlanır hem de ne başlanır. Güncel sıkınt8sı çekmezsin işte mis gibi. Baya iyi anime ama sabırlı olman lazım. Çizimler başta sönük kalıyor biraz ama güzelleşiyor zaten ilerledikçe falan, konu da aynı şekilde.
  6. Wazu

B: The Beginning Succession

İlk sezonu baya sevmiştim ben de. Bu sezon umarım güzel olur. Siteye geldiğinde şaşırdım biraz, geleceğini biliyordum ama ani oldu baya :D Neyse dediğim gibi umarım güzel devam eder.
  7. Wazu

merhabalar merhabalarrrr

Merhabalar, Hoş geldiniz
  8. Wazu

Minik Haberler Anime/Manga

Çok uzattılar ama haa. Cidden bir film izleyecez burnumuzdan geldi
  9. Bence gayet iyi iş çıkardı Mappa. Bir sürü de anime ile geldi AoT'un yanında hem de. 2020'yi sırtladığını düşünüyorum hatta ben
  10. Wazu

Attack on Titan (138. Bölüm spoiler)

Eren için death flag baya önce görümüştü zaten de ağlamamaya yetmedi ?
  11. Wazu

Hataraku Maou-sama! 2.Sezon

Güzel seri evet, uzun süre sonra 2.sezonu geliyor da bu kadar hype niye pek anlamadım açıkçası ( başka yerlerde de gördüm de ) yani aman aman bir seri de değil bana göre ama gelsin yani izleriz :D No game no life falan da gelse artık keşke :')
  12. Wazu

no game no life 2 sezon gelicek mi

Hepimiz isteriz ama bence mümkün görünmüyor ki mümkün olsa şimdiye gelirdi.
  13. Wazu

Bleach Hakkında

Filler'i izleme derim. Onun dışında Orihime'yi çok sevme derim :D Çizimler güzel oluyor ilerledikçe Naruto vs. de olduğu gibi. Ondan sonra baya güzel dövüşler var kaçırmaman gerek kesinlikle. Yani zaten Naruto falan izlediysen Bleach'i seversin. Shounen seviyorum diyorsun ayrıca, başla kesin!
  14. Wazu

Manga mı anime mi

Ben de bu fikre katılıyorum açıkçası. Zevk meselesi yani ucu buna dayanıyor bence :D
  15. Sadece şunu demek istiyorum, bir bölümünde Yagami Light vardı, dedim Light!? Sen ne arıyorsun burda falan diye acaba o gerçekten Light mıydı :D bölümün altındaki yorumlara gül gül ölmüştüm ya :D
  16. Wazu

Hepinize selaaaam <3

Başlığını görünce aklıma youtuber girişleri geldi nedense :D Hoş geldin ✋✋
  17. Wazu

One Piece

Ben de kararsızdım başlarken, benim başlama zamanımda 890'lardaydı. Diyordum ohoo bu kadar bölümü kim izleyecek diye, sonra anlamadan bitti, çok eğlendiğim bazen kanser olduğum bazen çok üzüldüğüm zamanlar oldu, ben başla derim, büyük 3lü izlediysen seversin.
  18. Ben ulaşamadım dediğiniz yere. Acaba hesabı ödünç verme olasılığınız var mı bölümleri okumak için?
  19. Evet biliyorum onu da dediğin gibi çevirisi güzel değil. Başka hiç bir yer de bulamadım okuyacak. İngilizce okurum hatta 130-160 bölümler arasını ingilizce okudum ama bilmediğin kelime falan derken akıcı okuyamıyorum. Anlaşılan başka bir site yapmadığı sürece böyle kalacak...
  20. Noveli ben de okumak istiyorum ama düzgün türkce çeviri yapan bir site biliyor musunuz?
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.