Jump to content

Wazu

Üyeler
  • İçerik sayısı

27
  • Son ziyareti

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Wazu got a reaction from KontesBathory in Attack on Titan (139. Bölüm spoiler)   
    ??
  2. Harika
    Wazu got a reaction from Laden in Aoi Bungaku Anime Tanıtımı   
    Kapaktaki çocuğu Light sandım bir an ?
  3. Beğen
    Wazu got a reaction from ardhy in One Piece bu saatten sonra başlanır mı ?   
    Başlanır hem de ne başlanır. Güncel sıkınt8sı çekmezsin işte mis gibi. Baya iyi anime ama sabırlı olman lazım. Çizimler başta sönük kalıyor biraz ama güzelleşiyor zaten ilerledikçe falan, konu da aynı şekilde.
  4. Harika
    Wazu reacted to Eolo-sama in TürkAnimeTv Genel İzleyici Anket Sonuçları!   
    Rem seçenler hayal aleminde yaşamaya devam ediyorlar...

Aynısının bir de pembesi olan waifu mu olur?
  5. Üzgün
    Wazu reacted to CamperOheiyo in Akame Ga Kill 2 sezon çıkarmı ??   
    dayı ne diyon neyle devam edeceklerki karakter kalmadı hikaye kalmadı adsadadadasdadssad
  6. Harika
    Wazu got a reaction from esmawl in Wit Studio neden Attack On Titan'ın 4. Sezonunu Yapmadı ?   
    Bence gayet iyi iş çıkardı Mappa. Bir sürü de anime ile geldi AoT'un yanında hem de. 2020'yi sırtladığını düşünüyorum hatta ben
  7. Beğen
    Wazu got a reaction from 1795373_ in Wit Studio neden Attack On Titan'ın 4. Sezonunu Yapmadı ?   
    Bence gayet iyi iş çıkardı Mappa. Bir sürü de anime ile geldi AoT'un yanında hem de. 2020'yi sırtladığını düşünüyorum hatta ben
  8. Harika
    Wazu reacted to mrsaitama in Re Zero: Subaru'nun hayat döngüsü   
  9. Üzgün
    Wazu got a reaction from KontesBathory in Attack on Titan (138. Bölüm spoiler)   
    Eren için death flag baya önce görümüştü zaten de ağlamamaya yetmedi ?
  10. Beğen
    Wazu got a reaction from Pseudohomophylus in Manga mı anime mi   
    Ben de bu fikre katılıyorum açıkçası. Zevk meselesi yani ucu buna dayanıyor bence :D
  11. Beğen
    Wazu got a reaction from Faviann4 in Hepinize selaaaam <3   
    Başlığını görünce aklıma youtuber girişleri geldi nedense :D Hoş geldin ✋✋
  12. Beğen
    Wazu got a reaction from amaterasu4600 in Death Parade Etkinlik İncelemesi (Spoiler Bulunabilir)   
    Sadece şunu demek istiyorum, bir bölümünde Yagami Light vardı, dedim Light!? Sen ne arıyorsun burda falan diye acaba o gerçekten Light mıydı :D bölümün altındaki yorumlara gül gül ölmüştüm ya :D
  13. Beğen
    Wazu got a reaction from Sejiuku in Death Parade Etkinlik İncelemesi (Spoiler Bulunabilir)   
    Sadece şunu demek istiyorum, bir bölümünde Yagami Light vardı, dedim Light!? Sen ne arıyorsun burda falan diye acaba o gerçekten Light mıydı :D bölümün altındaki yorumlara gül gül ölmüştüm ya :D
  14. Beğen
    Wazu got a reaction from Ellen in Death Parade Etkinlik İncelemesi (Spoiler Bulunabilir)   
  15. Beğen
    Wazu got a reaction from heymely in Death Parade Etkinlik İncelemesi (Spoiler Bulunabilir)   
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.