Jump to content

_Angel_Dremmur_

Üyeler
  • İçerik sayısı

7
  • Son ziyareti

_Angel_Dremmur_ kullanıcısının paylaşımları

1. Anime kültürü içinde oldukça yeniyim ama şunları önerebilirim: 1. Wonder Egg Priotry güncel olarak takip ederim hala devam eden bir seri ve şu anda konu derinleşmeye ve karamsarlaşmaya başlıyor. 2. Attack on titan gayet bilindik bir seri ama hikaye olarak ve olay örgüsü olarak şahsen ben sevdim 3. The promised neverland biraz kanlı ve vahşetli. Tamam kesinlikle gerilimli bir anime, hala devam ediyor ama 2. sezonu mangadan ayrı ilerliyor bu yüzden ben mangayı okumaya başlayacağım ama izlemenizi tavsiye ederim. 4. Bungou Stray dogs hala ilerliyor. Gerektiğinde eğlenceli gerektiğinde ciddi bir anime. Öneririm 5. Kyoukai no kanata Beğenebilirsiniz belki pek emin değilim ama benim ilk izlediğim animelerden ve beni bu geniş kültüre attıran bir anime. Neredeyse hiç bilindik değil ve 12 bölüm. Slice of life ve doğaüstü güçler diye geçiyordu etiket olarak. ek olarak Danganronpa diye bir anime ve oyun serisini önerebilirim. İzleyecekseniz ilk önce izleme sırasını araştırmalısınız ve 2. oyunu, 3. oyunu ve isteğe bağlı oynanabilecek Despair Girls oyununun animesi bulunmuyor ama gerek Bir Level Atladı kanalından gerekse oyunu satın alarak (iyi bir ingilizce ile oynayabilirsiniz
  2. bende wit tasarımını çok sevmiştim ve ilk izlediğimde 4. sezonda başka stüdyo olduğunu görünce açıkçası üzülmüştüm. Başlarda çizimleri ne kadar kötü bulsam da sonradan gerçekçi detayları olduğunu fark ettim. Bir forumda "Kaguro Chan" adlı bir kullanıcı "Wit Studio, renklendirmede Mappa'yı, Mappa ise sanat tarzında Wit Studio'yu geride bırakıyor." yazmış. Buna katılıyorum. 2 studio da yapabildiklerinin en iyisini başarıyorlar. Ayrıca aynı forumdan çevirerek okuduğum yazıda, (yazarı Ashley Tien) mappa ile wit'in cgı kullanım tarzları daha farklı. Wit daha detaylandırarak ve renk paletini oldukça geniş tutarak karakterleri daha da kanlı canlı bir hale getirdi. Bunun yanında mappa daha "düz" diyebileceğim bir renk paleti kullanarak karakterlerin Ashley'in dediğine göre daha "plastiğimsi" gösterdi. Ama yine de belirteyim ki iki stüdio da gerçekten muhteşem iş çıkartıp bizim gibi türkiyeden insanları bile etkileyip gözlerini kamaştırdılar.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.