Jump to content

Jastett

Üyeler
  • İçerik sayısı

35
  • Son ziyareti

1 Takipçi

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

Son ziyaretçiler bloğu devre dışı bırakıldı ve diğer kullanıcılara gösterilmiyor.

Jastett üyemizin başarıları

1. Jastett

Anime Listesi Paylaşım Alanı

Arkadaşlar bunlar benim izlediğim ben bi yere kaydetmemiştim izlediklerimin hepsini not defterime tutuyordum resimde de söylediğim gibi EN ÜSTEKİLER İZLEDİĞİM TÜM ANİMELER / ONUN Bİ ALTINDA İZLEMEDİĞİM ANİME FİLMLER AMA İZLERİM DİYE YAZDIĞIM / ONUN Bİ ALTINDAKİ İZLEDİĞİM ANİME FİLMLER / EN ALTTA DA DEVAMI ÇIKACAK VEYAHUT ÇIKIPTA YAYINLANMA ZAMANLARIYLA BERABER BEKLEDİĞİM ANİMELER iyi günler
  2. Jastett

Mushoku Tensei: Isekai Ittara Honki Dasu

çok teşekkürler ellerine sağlık
  3. Jastett

Çok Yakında Sekmesi ile Alakalı

Beni dinlenemeniz görmeniz bile büyük anlayış çok teşekkür ederim ilginiz için sağolun Türkanime <3 <3 KOLAY GELSİN GÖRÜŞMEK ÜZERE
  4. Adminler işaretleyerekte göstereyim dedim Çok Yakında sekmesine bastığımızda 2 gün önceydi sanırsam Tarihlerde ki GÜNLER tüm animelerde 01 yani Ayın İlk Günü olarak gösteriliyordu.Şimdi ise sadece Ay ve Yıl olarak gösteriliyor düzeltmeniz çok güzel hoşgörülü bi davranış ama rica etsem yapma şansınız varsa ise Gün - Ay - Yıl gösterme şansınız olabilir mi ?? Hepsi olursa tadından doyulmaz şimdiden görüşmek üzere [ UMARIM ÖNERİMİ DOĞRU YERE AÇMIŞIMDIR :( ]
  5. 1.Re Zero : Sana hak veriyorum ama sonraki bölümler Subaru çok akıllanıyor. Evet çok tekrar dirildi dirildiğini anlamadı evet onu uzatmışlar ama Subaru git gide düzeltiyor 2.sezonu çıkmaya yakın tekrardan izlemeyi düşünüyorum. Bence verdiğin puanın biraz daha fazlasını hak ettiğini düşünüyorum :) 2.Konosuba : 1.sezonunun 3 veya 5 bölümden sonra izlemedim Tanrıça ana karakterimizi o kadar küçük düşürüyor ki %100 seninleyim :D 3.Date a Live : Neden bu dediğinizi duyar gibiyim bunu yazan arkadaş fark ettiğini düşünüyorum 1.bölümde ana karakterimizin kardeşi Kawaii Utangaç bi kardeş iken bir olay olduktan sonra erkek ana karakterimizi köle gibi kullanıp çok leş davranıyor dayanamadığım 1 konu daha :( [ vazgeçin şu tarz animelerden :( ] 4.Danmachi : Sanırsam o isekai değil bilgine olsun ve Romantizm konusunu çok uzatmışlar ve Bell CRANEL'e biraz daha power up tarzı birşeyler eklemeli gerekti bence [ 5 6 aya yakın önce bitirdim :( ] ( çok öptüm ) Arifureta : MAL'daki puanı hak etmiyor bence :D EVET DOSTLARIM BENİMDE SİZE ŞÖYLE SİZ UĞRAŞMAYIN DİYE BİR KENDİ LİSTEME BAKTIM BURDAKİ ANİMELERİN DEVAMI OLUP OLMADIĞINI SİZİN İÇİN YAZMAK İSTEDİM :* Re zero : (08 Temmuz 2020) Dungeon ni Deai III : (?? Temmuz 2020) Tensei shitara : (?? Ekim 2020) ARKADAŞLAR ÖZÜR DİLEYEREK SANIRSAM TENSEİ 2021 ERTELENMİŞ.. Tate no Yuusha : (2. ve 3.sezonun onay aldığını biliyorum tabi doğruysa ama tarih yok) Quanzhi Gaoshou : (2020) [ belirli gün ay yok ] SAO Alicization 2 Season : (12 Temmuz 2020) Şimdilik bunları biliyorum arkadaşlar özür dileyerek iyi günler dilerim..
  6. arkadaştan görmediğim kadarıyla kendimce isekai animesi yazıyorum Tensei shitara slime 3.defa izledim - 24bölüm 2.sezonu çıkıcak Tate no Yuusha yeni bitirdiğim için :D - MyAnimeList de 2. ve 3.sezonu var ama tarihi belirlenmemiş olarak gözüküyor 24bölüm ARİFURETA isekai olmayan ama tam senlik bi anime köpek gibi power up var anla :D 12 bölüm sadece
  7. Jastett

Anime İstek ve Önerileri

code geass ı bi çok defa erteledim ne yapmamı önerirsin kafamda bir sürü anime var çünkü tek takılan böyle kötü birisi veya intikamcı bi ana karakteri olan örnek ver dersen ARİFURETA animesinin başları arkadaşları tarafından ihanete uğrayıp tamamen güçlenip comeback atıyor.
  8. Jastett

Anime İstek ve Önerileri

btoom önermiyorum ben izledim güzel ama yarım kalıyor kesinlikle izlemeni önermem çok içime oturdu yarım kaldığı için
  9. Jastett

Mangasını bitirdim çok güzel bi yerde bitti Mushoku tensei Roxy ye baktım ama ne yazık ki türkçesi yoktu :(
  10. Jastett

Ooo en sevdiğim çok güzel duruyor okurken kıllarım diken vaziyetinde hazır ol halinde :D
  11. Jastett

Beklenen Yaz Sezonu Animeleri

Aa izlemeden konuştum Yahari ore yi bende bekliyorum :D
  12. Jastett

Beklenen Yaz Sezonu Animeleri

Kiralik Kız arkadaş olan resimdeki animeyi çok pis bekliyorum hem de çok baya hoşuma gideceğini düşünüyorum çizimleride çok tatlı
  13. Dostum şuan telefondan yazıyorum pc me oturamıyorum sana discorddan veya bi yerden tüm izlediklerimin fotosunu atmak isterim bu arada içtenlikle yazdığın teşekkür yorumu için çok sağol sevindim bayagörüşmek üzere
  14. Kanka Tate no Yuusha izlemediysen kesinlikle izlemelisin.. Şimdi Kendi Anime Listeme Bakıcam // Bu arada Owari no Seraph yanlış hatırlamıyorsam yarım kalıyodu bilgine gene ama oda çok kıyaktı.. Bu arada listene aşık oldum ordan çalayım azıcık ama hangisini izleyip izlemediğini anlamadım -Tate no Yuusha -Densetsu Yuusha -Arifureta [ Tate'den sonra miss gider.. ] -Kaze no Stigma [ İzlememişsin diye düşünüyorum listende var ama ortalamanın üstü bi anime ] -Quanzhi Gaoshou [ Glory oyunun en iyisi Savaş Tanrısı olarak anılan E-sporcu bi abimizin hikayesi (sadece bilgisayarda değil oyunun içindeki attığı fightlarda gözüküyor karakterimiz oyunun içine de girmiyor bilgine ) ] -Hundred [ Hala izliyorum güzel gibi ] -Overlord [ bunu yazma sebebim izlediğim tüm En başından güçlü veyahut power up alan animeleri izlediğimde yorumun altında çoğu kişi öneri istemiş öneriye overlord yazanlar var ama bi beğenmeyeni de çok belki fazla bile olabilir beğenenlerin beğenmeyen sayısı yani ben o yüzden listemden sildim ] -Code:Breaker [ Bunu da listemden sildim yarım kalan ve devamı gelmeyen bi animeymiş ( yazma sebebim belki sen izlersin ) ] -Fate/stay:Night // Fate:UBW (2014) [ Film değil animesi olan] [ Yazma sebebim 2 sinide izlemiş olmam serisinin içine tam girmedim ama ilk Night'ı ardından UBW'yi izledim 2 sinde de ana karakter Emiya çok güçsüz gibi ama baya bi güçlü baya bi kurtarıyor ama bi o kadardın bi tık azı da sövdürmedi değil yani bilgine olsun :D ] -Bungou Stray Dogs [ Kaplan bi abimizin hikayesi ama burda çoğu kişi ana karakter gibi hani 2.sezonun ilk 6 7 bölümü Kaplan olan abimiz gözükmüyor başka hikayeyi anlatıyor ama çok güzel gene ] -Trinity Seven [ Güzel işte içinde şeytan kralı barından bi animeydi sanırsam ] -Charlotte [ Baya iyi ve kral bi animeler arasında küçük bi doz romantizm barındırıyor ] -Kyoukai no Kanata [ Bu da annesi youmu babası insan olan bi abimizi anlatıyo nadirler arasında çok güzel ve romantizmi de var ] -Mahouka Koukou [ buda güzel bi anime ana karakter çok güçlü ama kafa karıştıran bi animeydi sanırsam ] -İchiban Ushiro [ Bu da ana karakterimiz okula gidiyor ve harry potterdaki şapkasındaki gibi gücünü ölçüyorlar ve bi sonraki Şeytan Kral olacağı çıkıyor ecchi barındırır :D ] -Hataraku Maou-sama [ Şeytan Kral yenilgisi ve Kahraman kazanması ile Şeytan kral portal açıp başka bi yere gidiyor ve dünyaya düşüyor peşinden ise kahraman gidiyor ve şeytan kkral orda burgerkingde çalışıyor :D ] -Isekai Maou to Shoukan [ abimiz oyunda çok güçlü bir büyücü karakter ama kendisini kötü bulup Şeytan Kral olduğunu söylüyor ve bu sıra pc sinin içine girip başka bir dünyada pcsindeki oyunda oluşturduğu karakterle oynamaya başlıyor ecchi var bilgine ] -Shinmai Maou no Testament [ ecchi var bilgine Kahramanlar ve Şeytanlar diye ayrılmış ırklar var ve şeytan kral ölüyor gücü kızına kalıyor ve bizim ana karakterimiz çok güçlü bi şeydi neydi unuttum ve evinde kalırken babası ana karaktere sen küçükken küçük bi kız kardeş istemiştin değil mi diyerek evine 2 tane kız alıyor ve bunlar şeytan kralın kızı ve yardımcısı çıkıyor ana karakterin evine geliyor ana karaktere hafıza silme büyüsü yapıyor [ kızlar ana karakterin kahraman olduğunu bilmiyor ( bu arada bir sürü kahraman var ) ] ve bizim abimiz bunları engelliyor sonra olaylar olaylar bu başlangıç ] -Uchi no Ko no [ bu çok sakin bu anime power up yok hiç birşey yok sakin bir anime ama çok güzel bi küçük kızımız var bir de maceracı abimiz var maceracı abi ormanda yaratık keserken bi tane küçük bi kıza raslıyor küçük kız şeytan ve boynuzları var abimiz bu kızı yanına alıyor ve olaylar başlıyor kıza kendi dilini öğretmesi gezmesi okula yazdırması maceracı abimiz annesine giderken yanına bu kızı alması felan olaylar olaylar sakin bi anime istersin diye yazdım ] Kanka bunların hepsini izledim tek tek yazdım umarım okursun iyi seyirler dilerim kötü bulduğumu iyi bulduğumu [ kendi bakış açımdan veya bazılarını herkesin görüşünden ] yazdım bende azıcıkın senin listene bakam çok çok öptüüüğğğğmmm
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.