Jump to content
  • Create New...

heymely

Kayıtlı Üye
  • Content Count

1,612
  • Last visited

• Days Won

16

Everything posted by heymely

1. Hoş geldin, iyi forumlar.
  2. Son zamanlarda siteye saldırı olduğundan dolayı bu hatalar çıkabiliyor. Yine de Türk Anime TV discord sunucusuna girerek site yetkililerine ulaşabilirsin.
  3. Hastanede verdiğiniz numunelerin incelemesini yapıyoruz. Garip olarak aids çıkan bir hastanın sorunu bizde bularak bizi dövmek üzere laboratuvara girdiği zamanı söyleyebilirim.
  4. Asıl sen benle iyi geçin yoksa direklere boğarım seni
  5. Merhaba Alicim, aramıza hoşgeldin. Ben Melisa. Üniversite son sınıf öğrencisiyim. 10 seneye yakındır animelerin içindeyim. Burada güzel arkadaşlar, abi ve ablalar edineceğine eminim. Aşağı bizlerle tanışabileceğin mekanın linkini bırakıyorum. İyi forumlar.
  6. Merhaba Efehan, aramıza hoşgeldin. Ben Melisa genellikle Mely derler. Üniversite son sınıfım. Burada bir sürü arkadaş, abla ve abi edineceğini düşünüyorum. Mekanın linkini aşağı bırakıyorum mutlaka uğra ve bizimle tanış.
  7. Merhaba arkadaşlar. Şuana kadar 5.sini yaptığımız birlikte anime izleme etkinliğine devam ediyoruz. 

Kısaca bahsetmek gerekirse; 

Herkes izlemek istediği bir animenin adını yazıyor. Daha sonra kura yöntemi ile aralarından birini seçiyoruz. 13 bölümlük animeler 1 hafta, 24+ bölümlü animeler  ise 2 hafta süre ile izleniyor. Anime tanıtım ve inceleme bölümüne açılan konuyla katılan herkes incelemelerini yazıyor.

Unutmayın, söylenilen animeler tek sezonluk olmalı ve 30-35 bölümü geçmemeli.

Konuyla alakalı soru sormak isteyenler muhabbet mekanında sorularını sorabilir.

Kendi seçtiğim anime ise: Higashi no Eden

1. Show previous comments  8 more
    2. heymely

heymely

@KaladinStormblessed

@Ryosuke

@Pseudohomophylus

@eskiçeviri

@Beytize

@pegasusejder

@Real-Men-Frrranky

Kura sonucu çıkan anime: Babylon.

01.12.2020 TARİHİNDE İNCELEME KONUSU AÇILACAKTIR. HERKESE İYİ SEYİRLER. :admire2-onion-head-emoticon:

3. Beytize

Beytize

şansa bakar mısın cidden çalışma gel anime izle diyor evren dlskfjkjdfskjldsf

4. heymely

heymely

@Beytize belki de evreni dinlemelisindir :big-eye-onion-head-emoticon:

8. Konuyu yanlış yere açmışsın. Burası üyelerin adını hatırlamadığı veya bilmediği anime-karakter sorduğu bir konu başlığı.
  9. Aşk olsun aman olmasın ama sana olsun ben yalnız bırakır mıyım seni
  10. Merhaba Berkay, aramıza hoşgeldin. Ben Melisa genellikle Mely diye seslenirler. Forum veya genel olarak sormak istediğin bişey olursa çekinmeden sorabilirsin. Umarım burda keyifli vakit geçirirsin. İyi forumlar.

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.