Jump to content

heymely

TA Disqus Moderatör
  • İçerik sayısı

1788
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

19

Durum yanıtları bölümüne heymely kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Yeni kitaplarım yüzünden, onlara yetecek kadar bölünmek istiyorum. Birini okurken, diğerine de merakla okuma isteği yükseliyor ve okuduğum kitaba odaklanamıyorum. Ben bitmişim... :on-jail-crazy-rabbit-emoticon:

2. Yeni kitaplarım yüzünden, onlara yetecek kadar bölünmek istiyorum. Birini okurken, diğerine de merakla okuma isteği yükseliyor ve okuduğum kitaba odaklanamıyorum. Ben bitmişim... :on-jail-crazy-rabbit-emoticon:

1. heymely

heymely

Bende senin hayatında olduğum için kutsanma almış niteliğindesin :angel2-onion-head-emoticon:

2. (See 11 other replies to this status update)

3. Yeni kitaplarım yüzünden, onlara yetecek kadar bölünmek istiyorum. Birini okurken, diğerine de merakla okuma isteği yükseliyor ve okuduğum kitaba odaklanamıyorum. Ben bitmişim... :on-jail-crazy-rabbit-emoticon:

1. heymely

heymely

@lntegralAh be Yasu... Bir sen bir dertlerim beni çok iyi biliyorsunuz mdösöxösld

4. Yeni kitaplarım yüzünden, onlara yetecek kadar bölünmek istiyorum. Birini okurken, diğerine de merakla okuma isteği yükseliyor ve okuduğum kitaba odaklanamıyorum. Ben bitmişim... :on-jail-crazy-rabbit-emoticon:

1. heymely

heymely

@lntegralValla beybi bizde dertler artık böyle... Harbiden ne yapayım ben, kafamı nerelere vurayım. :calm-down-crazy-rabbit-emoticon:

5. Bazı animeler tekrar izlenmeli, bazı mangalar tekrar okunmalı, bazı duygular tekrar yaşanmalıymış. Favori bir serinizi okumak bazı şeyleri tekrar hatırlamanıza vesile olur ve kendinizin daha iyi bir versiyonuna dönüşmenizde etkili olur.

1. heymely

heymely

Katılıyorum. En önemlisi deneyimler ve yaşlar ilerledikçe tekrar edilen çoğu şeyin anlamı senin için bambaşka oluyor. :angel2-onion-head-emoticon:

2. (See 1 other reply to this status update)

6. Yoğun iş dönemim sebepli sık giremiyorum. Böyle olduğunda TürkAnime sunucusu üzerinden forum adminlerine ulaşabilirsiniz.

Tabii disqusstan ban yedim diye gelmeyin lütfen jsjdjjdd

1. heymely

heymely

Hahahaha disqus banları için bana ulaşın lütfen, Amy adminimizi meşgul etmeyelim. :uhuhuh-onion-head-emoticon::thank_you__onion_by_elcerbero:

7. Bırakalım burda yeter bu kadar hadi.Belki bir sonraki pandemide aktif oluruz.Sevenler seviliyor sevmeyen varsa da Allah kahretsin onu :evil-smile-onion-head-emoticon:

Spoiler

giphy.gif

8. Elbet bu korona zımbırtısını da atlatacağım.

1. heymely

heymely

Geçmiş olsun, umarım sorunsuz atlatırsın.

2. (See 5 other replies to this status update)

9. Bırakalım burda yeter bu kadar hadi.Belki bir sonraki pandemide aktif oluruz.Sevenler seviliyor sevmeyen varsa da Allah kahretsin onu :evil-smile-onion-head-emoticon:

Spoiler

giphy.gif

1. heymely

heymely

@lntegralYasin senin bizden kaybolman imkansız, boşuna uğraşma. Karpuzunu ye. :onion_emo_2_by_theg_force:

2. (See 8 other replies to this status update)

10. Abi... Adminliğin gözü kör olsun silinmiş konudan spoiler yedim. Neden? Çünkü görebiliyorum :silence-onion-head-emoticon:

1. heymely

heymely

Yorumları kontrol ederken ağlaya ağlaya spoiler taglarına bile bakmak :bad-luck-crazy-rabbit-emoticon:

2. (See 3 other replies to this status update)

11. Sadece pandemi döneminde değil, her zaman büyük fedakarlıklarla insan hayatı için uğraşan ben ve benim gibi bütün sağlık çalışanı arkadaşlarımızın 14 Mart Tıp Bayramı kutlu olsun. 

Dilerim ki hak ettiğimiz özeni bir gün görürüz. :loveloveplz:

1. heymely

heymely

@Pseudohomophyluszoru başarırız imkansız biraz zaman alır Homhom :hell-yes-onion-head-emoticon:

2. (See 2 other replies to this status update)

12. Bırakalım burda yeter bu kadar hadi.Belki bir sonraki pandemide aktif oluruz.Sevenler seviliyor sevmeyen varsa da Allah kahretsin onu :evil-smile-onion-head-emoticon:

Spoiler

giphy.gif

13. Dünyanın en stres atan mesleği halkamsı bir şeyle sivilce sıkan güzellik merkezi çalışanı olmak bence :cute2-onion-head-emoticon:

14. Bir zamanlar buralarda bir Cafer vardı @akamine a.k.a @CaferhanS 

Artık yok:hell-yes-onion-head-emoticon:

Körpecik bir delikanlıydı daha

Allah affetsin iyi takılırdık ona, anarşik anarşik sohbetler de ederdi ama olsun Caferliğine vermiştim

"Alemde tekim, yoktur eşim benzerim" - Caferhan

1. heymely

heymely

Ben bu durumu nasıl şimdi görürüm anma töreni mi var? :uhuhuh-onion-head-emoticon:

2. (See 3 other replies to this status update)

15. Yine birilerinden hıncımı çiğ köfte yoğurarak çıkarıcam.Üstüne limon sıkarken de cila atarım mis

1. heymely

heymely

Ne demek ya çiğ köfte dediğinde orda bi durucan bayılırım :admire-onion-head-emoticon:

2. (See 9 other replies to this status update)

16. Yine birilerinden hıncımı çiğ köfte yoğurarak çıkarıcam.Üstüne limon sıkarken de cila atarım mis

1. heymely

heymely

Kırıldım... gücendim. Bensiz boğazından geçmiş midir bilmem :oniondesuplz:

17. Yine birilerinden hıncımı çiğ köfte yoğurarak çıkarıcam.Üstüne limon sıkarken de cila atarım mis

18. Azıcık geciktim ama geç de olsa içimden geçenleri yazmak istiyorum.  Bu yıl burada konuştuğum ve konuşmadığım herkesin yeni yılı umarım sağlıklı ve huzurlu geçer. Gerçekten iyi ki varsınız ve iyi ki bu siteye üye olmuşum çünkü... Bu siteden çok fazla arkadaş edindim ve öz abim-ablam gibi gördüğüm bir sürü kişiyle samimiyet kurdum. ❤️ Sayenizde gerçekten kendimi yalnız hissetmediğim bir yıl geçirdim ve çok fazla yeni şey öğrendim. Her şey için teşekkürler, ve umarım daha güzel bir yıl bizi bekliyor olur, mutlu yıllar! :onion_gomen_by_7anime7drawer7:

19. Hepinize sağlıklı ve güzel bir yıl diliyorum :)

1. heymely

heymely

Teşekkürler sana da Taylan. :muajajaja__how_funny__onion_by_elcerbero:

20. Konulardaki düzenleme sorunu giderilmiştir.

21. Merhaba arkadaşlar. Şuana kadar 5.sini yaptığımız birlikte anime izleme etkinliğine devam ediyoruz. 

Kısaca bahsetmek gerekirse; 

Herkes izlemek istediği bir animenin adını yazıyor. Daha sonra kura yöntemi ile aralarından birini seçiyoruz. 13 bölümlük animeler 1 hafta, 24+ bölümlü animeler  ise 2 hafta süre ile izleniyor. Anime tanıtım ve inceleme bölümüne açılan konuyla katılan herkes incelemelerini yazıyor.

Unutmayın, söylenilen animeler tek sezonluk olmalı ve 30-35 bölümü geçmemeli.

Konuyla alakalı soru sormak isteyenler muhabbet mekanında sorularını sorabilir.

Kendi seçtiğim anime ise: Higashi no Eden

1. heymely

heymely

Arkadaşlar animeyi izleme süresi yetmemesi sonucu 08.12.2020 tarihinde konu açılacak. Vaktiniz bol. :onion_yep_by_7anime7drawer7:

22. Seven birisi sevdiğine karşı her şeyi yapabilir, altını çizerek tekrar söylüyorum her şeyi yapabilir. 

1. heymely

heymely

Sevecek birini bulalım da her şeyini düşünürüz ikiz :onion_emo_2_by_theg_force:

23. Merhaba arkadaşlar. Şuana kadar 5.sini yaptığımız birlikte anime izleme etkinliğine devam ediyoruz. 

Herkes izlemek istediği bir animenin adını yazıyor. Daha sonra kura yöntemi ile aralarından birini seçiyoruz. 13 bölümlük animeler 1 hafta, 24+ bölümlü animeler  ise 2 hafta süre ile izleniyor. Anime tanıtım ve inceleme bölümüne açılan konuyla katılan herkes incelemelerini yazıyor.

24. Merhaba arkadaşlar. Şuana kadar 5.sini yaptığımız birlikte anime izleme etkinliğine devam ediyoruz. 

1. heymely

heymely

@KaladinStormblessed

@Ryosuke

@Pseudohomophylus

@eskiçeviri

@Beytize

@pegasusejder

@Real-Men-Frrranky

Kura sonucu çıkan anime: Babylon.

01.12.2020 TARİHİNDE İNCELEME KONUSU AÇILACAKTIR. HERKESE İYİ SEYİRLER. :admire2-onion-head-emoticon:

25. Merhaba arkadaşlar. Şuana kadar 5.sini yaptığımız birlikte anime izleme etkinliğine devam ediyoruz. 

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.