Jump to content

heymely

TA Disqus Moderatör
  • İçerik sayısı

1788
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

19

Durum güncellemeleri bölümüne heymely kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Zor bir yılın ardından herkese; şiddetsiz, sevgi dolu, sağlıklı ve geçen senelerden daha da iyi bir yıl dilerim. 2021 yılının getirdiği mutluluğun, 2020'nin getirdiği bütün kötülükleri unutturmasını temenni ederim.

Musmutlu yıllar!

:angel2-onion-head-emoticon:

Spoiler

f19a7d45774196f4be8b3205fe95f304c2f402e1_00.gif

1. Pseudohomophylus

Pseudohomophylus

Mutlu yıllar sana Mely :thank_you__onion_by_elcerbero:

2. Akame777

Akame777

Sanalda mutlu yıllar :onion_yep_by_7anime7drawer7:

2. Merhaba arkadaşlar. Şuana kadar 4.sünü yaptığımız birlikte anime izleme etkinliğine devam ediyoruz. Bu etkinlikle ilgili bilgisi olmayan arkadaşlarımız @DieNase'nin güncellemelerini kontrol edebilir.

Kısaca bahsetmek gerekirse; 

Herkes izlemek istediği bir animenin adını yazıyor. Daha sonra kura yöntemi ile aralarından birini seçiyoruz. 13 bölümlük animeler 1 hafta, 24+ bölümlü animeler  ise 2 hafta süre ile izleniyor. Anime tanıtım ve inceleme bölümüne açılan konuyla katılan herkes incelemelerini yazıyor.

Unutmayın, söylenilen animeler tek sezonluk olmalı ve 30-35 bölümü geçmemeli.

Konuyla alakalı soru sormak isteyenler muhabbet mekanında sorularını sorabilir.

Kendi seçtiğim anime ise: Higashi no Eden

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. heymely

heymely

@Real-Men-Frrranky

@BURUN

@yumulonely

@Gorjek

@Pseudohomophylus

@Sejiuku

@pegasusejder

Kura sonucu belli oldu. Çıkan anime: Yakusoku no Neverland

Spoiler

C5A8D574-B6A7-48F8-A8E9-E963EF5E1C13.jpeg.d57609472bd6e0d92d0ecc973023c114.jpeg

3. Pseudohomophylus

Pseudohomophylus

Teşekkürler Mely:thank_you__onion_by_elcerbero:

Umarım bu da bol katılımlı ve eğlenceli bir etkinlik olur.

4. Real-Men-Frrranky

Real-Men-Frrranky

hayırlı olsun izlemiştim tekrar izleyip sonra da mangasına geçerim iyi oldu

3. Merhaba arkadaşlar. Şuana kadar 5.sini yaptığımız birlikte anime izleme etkinliğine devam ediyoruz. 

Herkes izlemek istediği bir animenin adını yazıyor. Daha sonra kura yöntemi ile aralarından birini seçiyoruz. 13 bölümlük animeler 1 hafta, 24+ bölümlü animeler  ise 2 hafta süre ile izleniyor. Anime tanıtım ve inceleme bölümüne açılan konuyla katılan herkes incelemelerini yazıyor.

Kendi seçtiğim anime ise: Higashi no Eden

2. Beytize

Beytize

şansa bakar mısın cidden çalışma gel anime izle diyor evren dlskfjkjdfskjldsf

3. heymely

heymely

@Beytize belki de evreni dinlemelisindir :big-eye-onion-head-emoticon:

4. heymely

heymely

Arkadaşlar animeyi izleme süresi yetmemesi sonucu 08.12.2020 tarihinde konu açılacak. Vaktiniz bol. :onion_yep_by_7anime7drawer7:

4. Öncelikle merhaba arkadaşlar. Şuana kadar 3.sünü yaptığımız birlikte anime izleme etkinliğine devam ediyoruz. Bu etkinlikle ilgili bilgisi olmayan arkadaşlarımız @DieNase'nin güncellemelerini kontrol edebilir.

İlk olarak başlamak gerekirse: Higashi no Eden

2. pegasusejder

pegasusejder

@heymely ikiz noldu kura işi?

3. heymely

heymely

@pegasusejder ayarlıyorum birazdan:yesss-crazy-rabbit-emoticon:

4. heymely

heymely

@yumulonely

@KRHerusaizu

@Chibi-chan

@Sejiuku

@ShadyRogue

@pseudohomophylus

@pegasusejder

@Perfectum

@MrTeddy

@DieNase

@herhangibiri
      Kura sonucu çıkan anime: Death Parade

Spoiler

spacer.png

Anime 12 bölüm olduğundan dolayı 5 Ekim’de incelemesini yapmak üzere konu açılacak. Herkesin katılımını bekleriz. :thank_you__onion_by_elcerbero:

5. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız Kutlu Olsun!

Cumhuriyet kadınları olarak müteşekkiriz. :thank_you__onion_by_elcerbero:

1. Pseudohomophylus

Pseudohomophylus

:love-you-crazy-rabbit-emoticon: Her daim

Nicesini kutlamak nasip olur inşallah :admire-onion-head-emoticon:

6. Sadece pandemi döneminde değil, her zaman büyük fedakarlıklarla insan hayatı için uğraşan ben ve benim gibi bütün sağlık çalışanı arkadaşlarımızın 14 Mart Tıp Bayramı kutlu olsun. 

Dilerim ki hak ettiğimiz özeni bir gün görürüz. :loveloveplz:

1. Pseudohomophylus

Pseudohomophylus

Cidden görür müyüz Mely :lonely-onion-head-emoticon:

2. heymely

heymely

@Pseudohomophyluszoru başarırız imkansız biraz zaman alır Homhom :hell-yes-onion-head-emoticon:

3. Pseudohomophylus

Pseudohomophylus

@heymely inandım gitti :embarrassed4-onion-head-emoticon: 

7. 4 Ekim hayvanları koruma günümüz kutlu olsun. Sessiz çocuklarımızı bir gün değil her gün koruyalım.  :thank_you__onion_by_elcerbero:

Spoiler

spacer.png

1. explorer
    2. Pseudohomophylus

Pseudohomophylus

Son dakikalarda da olsa yetiştim:thank_you__onion_by_elcerbero:

Hayvanlar, senin gibi bir koruyucu meleği olduğu için çok şanslı

8. Analiz çalışmak mı anime izlemek mi ikilemimi anime izlemek kazandı... :yesss-crazy-rabbit-emoticon:

9. İçimdeki Hibana’yı durduramıyorum bazen. :lonely-onion-head-emoticon:

Spoiler

spacer.png

1. Veiykas

Veiykas

Tutma zaten :happy-onion-head-emoticon:

2. Pseudohomophylus

Pseudohomophylus

Yine yazmak istiyorum her gördüğümde aklıma geliyor

Medine fukarası & Amele sümüğü:pff1-onion-head-emoticon:

3. heymely

heymely

Sorma bana da onlar geliyor :ahaaah-onion-head-emoticon:

10. Kar biraz daha aynı şiddetle yağsa boyuma yaklaşacak. Bu uzunlukta hayatta kalmak çok zor. :sweating-onion-head-emoticon:

1. Pseudohomophylus

Pseudohomophylus

Eğer xx yaşındaysanız ve 159cm boyundaysanız hayat cidden çok zor :wow1-onion-head-emoticon:

:dandyonionplz:
  11. Kendimi değerli hissettiren insanlarla tanışmış ve tanışıyor olmak mükemmel bir duygu. :loveloveplz: Başta muhabbet mekanındaki mini ailem olmak üzere. :admire2-onion-head-emoticon:

Spoiler

spacer.png

2. Rectangle

Rectangle

:onion_emo_2_by_theg_force:Duygulandım

3. MrTeddy

MrTeddy

:love-onion-head-emoticon:   iyi ki doğdun mely ablaa (3.kutlayışım flkdsjflşskjdfşlasdjf )

bende sizlerle tanıştığım için çok mutluyum

12. Sağlıkçı olmanın en güzel avantajı temin ettiğin serumu evde takıp keyfine bakmak... yaşıyoruz bu hayatı. :yeah-crazy-rabbit-emoticon:

13. Yeni kitaplarım yüzünden, onlara yetecek kadar bölünmek istiyorum. Birini okurken, diğerine de merakla okuma isteği yükseliyor ve okuduğum kitaba odaklanamıyorum. Ben bitmişim... :on-jail-crazy-rabbit-emoticon:

2. Perfectum

Perfectum

Ben mesela aklımda 100'e kadar sayıyorum. 100 geriye sayıyorum. Bu sefer çifter çifter geri sayıyorum. Kafam çorba oluyor bir an ama odaklanıyorum. 

Ben de bir sürü kitap aldım birini bitirip ötekine geçmektense hepsini okuyorum böyle daha iyi oluyor :D

3. Pseudohomophylus
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.