Jump to content

heymely

TA Disqus Moderatör
  • İçerik sayısı

1788
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

19

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    heymely got a reaction from Pseudohomophylus for bir durum güncellemesi, Kar biraz daha aynı şiddetle yağsa boyuma yaklaşacak. Bu uzunlukta hayatta kalmak çok   
    Kar biraz daha aynı şiddetle yağsa boyuma yaklaşacak. Bu uzunlukta hayatta kalmak çok zor. 
  2. Beğen
    heymely reacted to Amygirl for bir durum güncellemesi, Yoğun iş dönemim sebepli sık giremiyorum. Böyle olduğunda TürkAnime sunucusu üzerinde   
    Yoğun iş dönemim sebepli sık giremiyorum. Böyle olduğunda TürkAnime sunucusu üzerinden forum adminlerine ulaşabilirsiniz.
    Tabii disqusstan ban yedim diye gelmeyin lütfen jsjdjjdd
  3. Beğen
    heymely reacted to Eolo-sama for bir durum güncellemesi, Gördüğünüz kurallara aykırı içerikleri raporlarsanız forumumuzu temiz tutmak oldukça   
    Gördüğünüz kurallara aykırı içerikleri raporlarsanız forumumuzu temiz tutmak oldukça kolaylaşır. İhbar edelim, forumu koruyalım. Sevgiler.
  4. Teşekkür
    heymely reacted to Amygirl for bir durum güncellemesi, Artık karışmıyorum. Bazı üyeleri kendi zekaları ile başbaşa bırakacağım. Foruma beş d   
    Artık karışmıyorum. Bazı üyeleri kendi zekaları ile başbaşa bırakacağım. Foruma beş dk girmem sinir krizi geçirmem için yetiyor. Siteyi geçtim, forumun elli yerine oraya buraya yazılmış discord linkine rağmen discord talebi açanları mı dersin? Her yorumun üzerinde bir probleminiz olduğunda discorddan disquss yetkililerine ulaşın yazmasına rağmen forumdan konu açanı mı mesaj atanı mı dersin? Okuma ve idrak probleminiz varsa sosyal medya kullanmayın.
  5. Beğen
    heymely got a reaction from explorer for bir durum güncellemesi, Sadece pandemi döneminde değil, her zaman büyük fedakarlıklarla insan hayatı için uğr   
    Sadece pandemi döneminde değil, her zaman büyük fedakarlıklarla insan hayatı için uğraşan ben ve benim gibi bütün sağlık çalışanı arkadaşlarımızın 14 Mart Tıp Bayramı kutlu olsun. 

Dilerim ki hak ettiğimiz özeni bir gün görürüz. 
  6. Beğen
    heymely got a reaction from Ellen for bir durum güncellemesi, Sadece pandemi döneminde değil, her zaman büyük fedakarlıklarla insan hayatı için uğr   
    Sadece pandemi döneminde değil, her zaman büyük fedakarlıklarla insan hayatı için uğraşan ben ve benim gibi bütün sağlık çalışanı arkadaşlarımızın 14 Mart Tıp Bayramı kutlu olsun. 

Dilerim ki hak ettiğimiz özeni bir gün görürüz. 
  7. Beğen
    heymely reacted to Amygirl for bir durum güncellemesi, Bazen sadece meyve suyu kutusu olmak istersin...   
    Bazen sadece meyve suyu kutusu olmak istersin...

8. Beğen
    heymely reacted to ShadyRogue for bir durum güncellemesi, Azıcık geciktim ama geç de olsa içimden geçenleri yazmak istiyorum. Bu yıl burada kon   
    Azıcık geciktim ama geç de olsa içimden geçenleri yazmak istiyorum.  Bu yıl burada konuştuğum ve konuşmadığım herkesin yeni yılı umarım sağlıklı ve huzurlu geçer. Gerçekten iyi ki varsınız ve iyi ki bu siteye üye olmuşum çünkü... Bu siteden çok fazla arkadaş edindim ve öz abim-ablam gibi gördüğüm bir sürü kişiyle samimiyet kurdum. ❤️ Sayenizde gerçekten kendimi yalnız hissetmediğim bir yıl geçirdim ve çok fazla yeni şey öğrendim. Her şey için teşekkürler, ve umarım daha güzel bir yıl bizi bekliyor olur, mutlu yıllar! 
  9. Teşekkür
    heymely reacted to Eolo-sama for bir durum güncellemesi, Hepinize sağlıklı ve güzel bir yıl diliyorum :)   
    Hepinize sağlıklı ve güzel bir yıl diliyorum :)
  10. Beğen
    heymely got a reaction from ShadyRogue for bir durum güncellemesi, Zor bir yılın ardından herkese; şiddetsiz, sevgi dolu, sağlıklı ve geçen senelerden d   
    Zor bir yılın ardından herkese; şiddetsiz, sevgi dolu, sağlıklı ve geçen senelerden daha da iyi bir yıl dilerim. 2021 yılının getirdiği mutluluğun, 2020'nin getirdiği bütün kötülükleri unutturmasını temenni ederim.

Musmutlu yıllar!

11. Harika
    heymely got a reaction from Pseudohomophylus for bir durum güncellemesi, Zor bir yılın ardından herkese; şiddetsiz, sevgi dolu, sağlıklı ve geçen senelerden d   
    Zor bir yılın ardından herkese; şiddetsiz, sevgi dolu, sağlıklı ve geçen senelerden daha da iyi bir yıl dilerim. 2021 yılının getirdiği mutluluğun, 2020'nin getirdiği bütün kötülükleri unutturmasını temenni ederim.

Musmutlu yıllar!

12. Teşekkür
    heymely got a reaction from bluegrass for bir durum güncellemesi, Zor bir yılın ardından herkese; şiddetsiz, sevgi dolu, sağlıklı ve geçen senelerden d   

Musmutlu yıllar!

13. Beğen
    heymely got a reaction from Gorkito for bir durum güncellemesi, Zor bir yılın ardından herkese; şiddetsiz, sevgi dolu, sağlıklı ve geçen senelerden d   

Musmutlu yıllar!

14. Teşekkür
    heymely got a reaction from pegasusejder for bir durum güncellemesi, Zor bir yılın ardından herkese; şiddetsiz, sevgi dolu, sağlıklı ve geçen senelerden d   

Musmutlu yıllar!

15. Beğen
    heymely got a reaction from eskiçeviri for bir durum güncellemesi, Zor bir yılın ardından herkese; şiddetsiz, sevgi dolu, sağlıklı ve geçen senelerden d   

Musmutlu yıllar!

16. Teşekkür
    heymely reacted to KuramaUN for bir durum güncellemesi, Konulardaki düzenleme sorunu giderilmiştir.   
    Konulardaki düzenleme sorunu giderilmiştir.
  17. Beğen
    heymely reacted to Amygirl for bir durum güncellemesi, Buraya da bırakalım http://amyninanimeguncesi.blogspot.com/2020/11/en-sevdigim-en-cok   
    Buraya da bırakalım http://amyninanimeguncesi.blogspot.com/2020/11/en-sevdigim-en-cok-seysiler.html
  18. Beğen
    heymely reacted to Eolo-sama for bir durum güncellemesi, Kurallara aykırı açılmış bir konuya yanıt vermek sizin de uyarı almanıza sebep olabil   
    Kurallara aykırı açılmış bir konuya yanıt vermek sizin de uyarı almanıza sebep olabilir. Selam ve dua ile...
  19. Beğen
    heymely reacted to lntegral for bir durum güncellemesi, İnsanın hafızası iyi olmayınca hafızasına güvenmemesi gerektiğini de unutuyor Hayatım   
    İnsanın hafızası iyi olmayınca hafızasına güvenmemesi gerektiğini de unutuyor  Hayatımın özetinde ciddi yer edinecek bu durum 
  20. Beğen
    heymely got a reaction from Ellen for bir durum güncellemesi, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız Kutlu Olsun! Cumhuriyet kadınları olarak müteşekkiriz.   
    29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız Kutlu Olsun!
    Cumhuriyet kadınları olarak müteşekkiriz. 
  21. Harika
    heymely got a reaction from Ellen for bir durum güncellemesi, Sağlıkçı olmanın en güzel avantajı temin ettiğin serumu evde takıp keyfine bakmak...   
    Sağlıkçı olmanın en güzel avantajı temin ettiğin serumu evde takıp keyfine bakmak... yaşıyoruz bu hayatı. 

22. Karmaşık
    heymely got a reaction from Perfectum for bir durum güncellemesi, Sağlıkçı olmanın en güzel avantajı temin ettiğin serumu evde takıp keyfine bakmak...   
    Sağlıkçı olmanın en güzel avantajı temin ettiğin serumu evde takıp keyfine bakmak... yaşıyoruz bu hayatı. 

23. Harika
    heymely got a reaction from Lycaenidae for bir durum güncellemesi, Sağlıkçı olmanın en güzel avantajı temin ettiğin serumu evde takıp keyfine bakmak...   

24. Beğen
    heymely reacted to Amygirl for bir durum güncellemesi, Taze taze efenim http://amyninanimeguncesi.blogspot.com/2020/10/raise-wa-tanin-ga-li-   
    Taze taze efenim 
    http://amyninanimeguncesi.blogspot.com/2020/10/raise-wa-tanin-ga-li-tantm-yeni-bolumu.html
  25. Beğen
    heymely got a reaction from KRHerusaizu for bir durum güncellemesi, 4 Ekim hayvanları koruma günümüz kutlu olsun. Sessiz çocuklarımızı bir gün değil her   
    4 Ekim hayvanları koruma günümüz kutlu olsun. Sessiz çocuklarımızı bir gün değil her gün koruyalım.  

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.