Jump to content

JaponTurk

Üyeler
  • İçerik sayısı

5
  • Son ziyareti

Kişisel Bilgiler

• Hakkımda
    Pek bir şey yok anime izleyip kod yazıyorum

Profil Bilgileri

Belimde beyaz kınlı bir wakizashi taşıyorsam benimdir selam verip kaçın.

Son profil ziyaretçileri

Son ziyaretçiler bloğu devre dışı bırakıldı ve diğer kullanıcılara gösterilmiyor.

JaponTurk üyemizin başarıları

1. JaponTurk

İlk defa manga alacağım yardım gerek

Gerekli Şeyler'de 1 cilt türkçe 20 TL, İngilizce mangalar 60 ile 120 TL arası değişiyor bir bak istersen Yurtdışına'da kargoyla yolluyor olabilirler.
  2. Özür dileyin senpainizden. Onların adına özür dilerim.
  3. Bir göz atim dedim, 3 kere açılıp reddedilen ben baştaki hikayeyi çok beğendim D: Zamanım olduğunda devamını okurum kesinlikle
  4. Neler oluyor derken bir şeyler tartışıyordunuz gibi gördüm sonra ordan birisi yanlış anlaşıldı falan
  5. Tünaydınlar !!! Neler oluyor ?
  6. JaponTurk

Haikyuu to the top

Büyük bir Haikyuu seveni olarak ben de hayal kırıklığına bi tık uğradım ama sonra aklıma geldi ki Covid-19 yüzünden yetiştirmeye çalışmış olabilirler.Bence budur ki çoğu anime'nin Covid-19 yüzünden ertelendiği biliyoruz.
  7. 1.Sezonu sıkılıp yarım bırakmıştım 2.sezon'nun yayınlanıcağını duyduğumda 1.Sezona devam ettim ve sonlara doğru gerçekten güzeldi. AMA 2. SEZONU 3 bölüm izledikten sonra o kadar sıkıldım ve sinirim bozulduki, ana karakteri o kadar ezmişlerdi ki acı içinde bıraktım. İzlemek isteyip girdiğim ama her girdikten 2 dakika sonra sinirlenerek çıktığım bir animedir. İçim o kadar sinir ve üzüntü dolu ki güzel bir hikayeye sahip olup işleniş yüzünden bayan bir anime.
  8. JaponTurk

( 13 / 13 ) Grisaia no Kajitsu

T E Ş E K K Ü R L E R
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.