Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Batush

Kayıtlı Üye
  • Content Count

23
  • Last visited

About Batush

• Rank
    Level 1
  • Birthday January 19

Profil Bilgileri

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. Fate Tate no Yuusha Log Horizon Slime Youjo Senki Darling in the FranXX Violet Evergarden
  2. Aslında çoğu anime girer ama parantez içinde yazdığın için daha dikkatli öneri yapıyorum: Log Horizon Code Geass Tensei shitara Slime Datta Ken Youjo Senki
  3. Kimi no Na wa Tenki no Ko Koe no Katachi Kimi no Suizou wo Tabetai
  4. Sword Art Online ile başlat sonra kendi sormaya başlar ne izleyebilirim diye
  5. Teşekkürler bunlara bakmayı düşünüyordum Ecchi rahatsız etmiyor ya aşırı gereksiz yerlerde olursa sıkıyor ama
  6. izledim çok iyi bu Champione haricindekileri izledim ona da bakarım. Teşekkürler Isekai Cheat Magician'ı izledim diğer ikisine bakarım. Teşekkürler
  7. Fantastik veya Doğaüstü konularında Kılıçlı ve Büyülü (sadece biri olsa kabulüm) Romantizmi ortalamanın üstünde olan (mümkünse bir karaktere ikiden fazla kişi aşık olmasın) Komedi veya Dram içerebilir Örneğin Kenja no Mago gibi olabilir. Bu tarz anime önerir misiniz ? Bu türdekilerin çoğunu izledim aslında ama...
  8. Yukarıdakilerin dediği gibi Clannad'da bu sahne var. Başka bir animede de varsa bilmiyorum ama Clannad olabilir aradığın
  • Create New...