Jump to content
  • Create New...

Kofteor

Kayıtlı Üye
  • Content Count

33
  • Last visited

About Kofteor

• Rank
    Level 1

Profil Bilgileri

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. orda 2. sezon diye 5,6 tane OVA koymuşlar, 3. sezonda yaşanacak olayları ilgilendirdiği için 2. sezon diye eklemişler
  2. vallaha yapımcısının sağlık sorunları var diye bırakılmış diye duymuştumda mangası bile bitmemiş daha bence gelmez yeni sezon fln
  3. arkadaşlar mangasındaki finali spoiler içinde verecek var mı? kim kimle sevgili oluyor vs. nasıl bitiyor onun hakkında eğer okuyup bitiren varsa
  4. bu 2. sezon mu yoksa alternatif versiyon veya onun gibi bir şey mi?
  5. uyarlandığı kitap bittiği için daha gelmez diye düşünüyordum ben
  6. genelde animenin ismi olsa bile japonca olduğundan sıkıntı olabiliyor
  7. InuYasha'da başrol kötü birisi vs. diyorlardı galiba, bu animede de öyle mi olacak? ya da başrol kim, kızlar mı yoksa erkek mi? pek anlamadım
  8. başrolün kimi seçeceği belli değil mi ya zaten %90 Mizuhara diyorum ben, sonuçta diğer kızlar 1 dakika içinde başrolle evlenmeye hazırlar ve başrolde geri kalan 3 kızla çıkarken bile "Mizuhara! Mizuhara!" diyip duruyor. (bu tarz romantizm olan serilerde genelde başrole başlarda aşık olmayan kız kazanmaz mı)
  9. aksiyon sahnelerinin ve çizimlerin iyi olduğu anime önerir misiniz? bilindik olsun, olmasın bildiklerinizi söylerseniz sevinirim çünkü anime kalmadı ( Çin animesi falanda olabilir sıkıntı yok ama Kimetsu no Yaiba'da olduğu gibi başrolün belirli bir amacı olup, onu takip ederse daha çok sevinirim )
  10. başlarda yapmanı önermem tabii ama belirli bir yerden sonra boş bulduğun sahneler seni sıkmaya başlarsa atlayarak izleyebilrisin bu sayede pek uzun bir anime gibi olmuyor :D
  11. animenin ve manganın finalini yazdım büyük spoiler eğer izlediysen ve mangada nolmuş diye merak ediyorsan bakabilirsin
  12. tempest fansubdan bir şey izlerken oddno'yu seçtiğimde başlıkları her zaman tuhaf oluyor... tensei shitara Slime Datta Ken'de sümük oğlan yazıyordu, farklı bir animede "fakirlikten çalışan şeytan kral" ama isimler tuhaf olsa bile tam olarak animeyi anlatıyordu. kim yazıyor acaba isimleri
  13. beklemiyorum zaten ama internette falan görünce merak etmedim değil
  14. 2011den başla 1999da işler nasıl bilmiyorum ama 2011de olanın sezon 7si 2021de gelecek diye söylentiler falan var yapımcı sağlık sorunları var diye yarıda kesildi diye hatırlıyorum sadece

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.