Jump to content

Kofteor

Üyeler
  • İçerik sayısı

53
  • Son ziyareti

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

1140 profil görütülenme

Kofteor üyemizin başarıları

1. Amazon'dan manga sipariş etmek istiyorum arkadaşlar, aranızda sipariş eden var mıdır? Elbette İngilizce sipariş edeceğim için dolar vs. derken fiyatlar birazcık pahalı oluyor ama Türkiye'de olmayan serileri almak için sipariş etmek istiyorum. Daha önce hiç böyle bir deneyimim olmadığı için, eğer sipariş ettiyseniz püf noktalarını söylerseniz mutlu olurum :)
  2. Kofteor

JoJo part 6 resmi olarak çıkacak!!!!

Tam tarihi belli değil, sadece geleceği ve başrolün seslendirmeni falan onaylandı o kadar
  3. Aslında böyle bir konu daha önce açmıştım fakat yanlış yere açtığımdan sanırsam kaldırılmış, şansımı tekrar deneyeyim dedim :D İnş yine yanlış yapmıyorumdur. İçerisinde 400 tane tamamlanmış animenin bulunduğu bir listedir kendisi, MyAnimeList'te "Completed Anime List" grubu tarafından yapılmıştır. Ben de bir kaç öneri vermiştim liste için ama pek takmadılar, nyse:D Eğer yarım kalmış animelerden bıktıysanız bu listeye bir bakabilirsiniz. Söylememe gerek yok ama burada çoğu anime olsa bile bütün tamamlanmış animeler yok. Bir animeye başlarken bu listeden kontrol edebilirsiniz yarım kalmış mı, kalmamış mı onu öğrenmek için ama bu listede yoksa tamamlanmamış demekte olmaz, ona göre kullanırsınız. ii geceler. LİNK
  4. Kofteor

Charlotte 2. Sezon

tamamlanmış animeler listesinde görmüştüm onu. geleceğini sanmam link buna bir bak
  5. Kofteor

Hataraku Maou-sama! 2.Sezon

Yeni sezonu çıkmaz diyerek novelin finaline bakan ben:
  6. manga derken noveli mi kastettin bilmiyorum ama resimli hali olan mangadan bahsediyorsan ondan uyarlanmıyor hatta orada başrol farklı birisi bile diyorlar (kişilik olarak falan)
  7. high school of the dead'in yazarının öldüğü için yarım kaldığını düşünüyorum o yüzden devam etmezler bence
  8. Kofteor

Sword Art Online 5. Sezon

1. sezonda salmıştım sonra arkadaş tekrar devam edelim falan diyince devam ettim, 2. sezon başları güzeldi sonra sarmadı yine bıraktım:D SAO'da nerdeyse her şey bana hitap ediyor ama niyeyse beni sarmadı seri. harem güzelse pek takmam, aksiyon severim, iseakai severim, romantizm severim ama nedendir anlamadım SAO sevmem
  9. listedeki seriler/karakterler falan daha çok yeni başlayan birisi için bile izlemelik ama biraz anime izlemeden Monogatari'yi izlemek bence zevk vermez. büyük ihtimalle 1 bölüm izleyip bırakan çoktur türkanimede ayrıca birazcık eski sayılır ucundan türkanimede tutsa zaten daha çok şaşırtıcı olurdu
  10. Kofteor

no game no life 2 sezon gelicek mi

ben izlerken baya sevmiştim ama sonra yarım kaldığın duyunca kendi çapımda bi üzüntüyle final bölümünü izlemeden bırakmıştım... eğer 2. sezon duyurulursa 0dan izlerim tekrardan
  11. Kofteor

İzlerken Keşke Japon Olsaydım Dedirten Seriler

monogatari'yi izlerken altyazıya bakmak yerine etrafı dikkatlice izlemeyi tercih ederdim
  12. Eğer manganın %100ünü okumadığım için yanlış anlattığım yerler varsa kusura bakmayın
  13. spartacusun dizisini izlemiştim, o zamanlar daha 5. 6. sınıf falanım ama her bölüm kan,vahşet falan neyse en son türkçe dublaj kalmamıştı dizide ben de o zamanlar türkçe dublajsız bir şey izleyemiyordum nedense aga o zamana kadar izlediğim en güzel dizi/mükemmel bir şey bu falan diyordum ama türkçe dublaj gidince bırakmıştım... bu bilgiyi de öylesine vermek istedim
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.