Jump to content

ChaneLaforet

Üyeler
  • İçerik sayısı

591
  • Son ziyareti

ChaneLaforet kullanıcısının paylaşımları

1. Buralar öldü falan yazınca biraz acıdım. Kısa durmuş olacağım ama kardeşimle anime izlemeye başlayacağım birazdan
  2. Charles Dickens - Büyük Umutlar Şimdi de Emily Brontë'den Uğultulu Tepeler'i okuyorum
  3. Rica ederim
  4. Evet, fena değil
  5. ChaneLaforet

Bu Cosplay Hangi Animeden?

Benzer güzellik seviyesine sahip bir erkek cosplayer bulamamış olabilirler Highschool of the Dead - Saeko Busujima Sıradaki soru:
  6. ChaneLaforet

Bu Cosplay Hangi Animeden?

Deadman Wonderland - Shiro Sıradaki soru:
  7. Ping Pong the Animation Aoi Bungaku Series Mushishi Dorohedoro Mononoke Monster
  8. 10'a tamamlamak zorunda değildin ki, en fazla 10 diyor, tam 10 olmak zorunda değil
  9. Anime tanıtım ve incelemeleri bölümü var forumda. Açılmış başlıklara yorum yazabilirsin. Eğer daha önceden hiç incelenmemiş bir animeye inceleme yazmak istiyorsan da onun için yeni başlık açabilirsin. https://forum.turkanime.tv/forum/25-anime-tanitim-ve-i̇ncelemeleri/
  10. ChaneLaforet

Çağrışım Oyunu

Öyleyse sıradaki soruuu Kapsül oyuncaklar - dolandırıcılık - Freddie Mercury
  11. ChaneLaforet

Çağrışım Oyunu

Yaşasın @heymely Doğru mu tahminim? Bundan pek emin değilim ama
  12. Listende olmayan Baccano! Aoi Bungaku Series Mushishi Great Pretender Dorohedoro önerebileceğim animelerden
  13. Merhaba. Gördüm, biliyorum İyiyim ben İyiyim ben x2
  14. ChaneLaforet

Bu Animeyi İzledin mi?

İzlemedim Alttaki Somali to Mori no Kamisama izlememiştir.
  15. Hoş buldum. Nasılsın
  16. Nana Komatsu güzel bence
  17. ChaneLaforet

Bul Getir!

FMAB - Roy Mustang Alttaki bana güçlü ve güzel bir kadın anime karakteri getirsin
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.