Jump to content

Dewprism

Üyeler
  • İçerik sayısı

10
  • Son ziyareti

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

Son ziyaretçiler bloğu devre dışı bırakıldı ve diğer kullanıcılara gösterilmiyor.

Dewprism üyemizin başarıları

1. Dewprism

konosuba hakkında

benim hatırladığım kadarıyla tate no yuusha nın yapımcısına bu soru sorulmuştu (aynı stüdyo olduğu için) konosuba'nın yeni filmi eğer çok izlenirse 3.sezon çıkacak demişti
  2. Arifureta Shokugyou de Sekai Saikyou Adlı animeye dün yorum yazdım kendime not bölümlerde ne olduğu ile alakalı hatta yeni izliyecek arkadaşlara spoiler olmasın diye spoiler tagınıda yaptım ama bugün yorumum silinmiş neye göre silindi ben şimdi tekrar bunları yazmak için uğraşacağım umarım bir yetkili cevap verebilir benim soruma
  3. Umarım bu sefer doğru yere konu başlığı açmışımdır. Olayı anlatayım google da farklı bir hesap discord uygulamasında farklı bir hesap kullanıyordum(haberim yoktu) dc linki gördüm direk katıl yaptım google dan onaylandı yazısı çıktı fakat uygulama hesabı farklı olduğu için bu hesap bot tehlikesi içeriyor türünden bir mesaj alıp hesaba ban atıp bıraktılar.Ana hesabımın banı açılmasını isterim eğer açmak için uğraşırız derseniz hesap adı;Todoroki Shouto#8502
  4. Dewprism

Anime İstek ve Önerileri

Mekanı Kraliyet Olan Animeler Önerir misiniz? Konunun geçtiği yer kraliyet olsun. Meka,özel güç farketmez nasıl bir tür istediğimi daha rahat anlamanız için benzer animeler yazacağım. Akame ga Kill İsekai wa smartphone Saijaku Muhai no Bahamut Code Geass Outbreak Company Shingeki no Kyojin Kono Suba(prens ve prenses içermesede kraliyet yaşamı vardı) Tate no Yuusha (mükemmel bir animeydi 2.sezonu zevkle bekliyor olacağım) Baya bir tür yazdım buna benzer mekan olarak Kraliyet yaşamı örneğin ; kişi para kazanmak için görevler yapıyor. Bu tür önerilerde bulunanlara şimdiden teşekkürler
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.