Jump to content

FeyoChama

Kayıtlı Üye
    125
  • Last visited

8 Followers

About FeyoChama

• Birthday 03/11/2002

İletişim Yöntemi

• AIM
    Gintama, When They Cry Serisi, Monogatari Serisi, Danganronpa, Modoka Magica, Magia Record
  • MSN

Profil Bilgileri

• İlgi :
    Anime, Japonca, Uzay, Gizem

Recent Profile Visitors

1,009 profile views

FeyoChama's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

27

1. filmin ileride çevirisi gelecek ama bu 2 bölüm animenin son bölümünden sonra ve filmden önce geçtiği için bu çevirilmezse ama film çevilirse bile arada kopukluk olur yani bu 2 bölüm çok önemli o yüzden
  2. gintama the semi final çevirisi ne zaman gelir biliyor musunuz çünkü internete düşeli baya olmuş ama kimse çevirmiyor (2 bölüm) :''
  3. teşekkür ederim^^ aslında onlar da pek benlik değil sanırım :'D
  4. ailem hiç sevmez ama teşekkür ederim^^
  5. teşekkür ederim :D yok öyle şeyler de sevmiyorum klsdklds aslında kısa animeler de mantıklı. birleştirip film diye izletebilirim lkklsdlks psikolojik tarzda kısa animeler biliyor musun yada filmler :D
  6. ben onları hiç sevmedim ki ya hiç benlik değil :'D
  7. teşekkür ederim^^ onu sonra sevgilimle izlemek istiyorum o yüzden o olmaz sanırım. aslında modoka magicanın 4 filmi var ve ilk filmi izletsem mi diye merak etmiyorum değil ama annem çocuksu bulup 10 dk sonra yakusoku no neverlandı izlemeyi bırakmıştı yani bilemiyorum :'
  8. madoka magica, magia record, danganronpa, higurashi, umineko, kimetsu no yaiba, yakusoku no neverland tarzı bir şey istiyorum ve çizimleri de onlar gibi yeni modern olmalı çünkü aileme animeyi güzel şekilde tanıtmak istiyorum. özellikle gözler çok önemli benim için
  9. "Anime İstek ve Önerileri" bu başlıktaki son yazıma bakar mısınız^^ ailemle yarın sabah anime filmi izlemek istiyorum ama bir türlü istediğim gibi bir şey bulamadım. anime dizisi olup filmde o diziyi özet geçmişlerse de olur.
  10. teşekkür ederim ama eski animeleri izleyemiyorum neden bilmiyorum :'
  11. ehehe feyocchi çook hoşuma gitti yalnız olmama da sevindim
  12. bana anime filmi önerir misiniz ailemle izlemek istiyorum ama benim kriterlerim var o yüzden istediğim tarzda bir şey asla bulamadım bu şekilde yeni tip anime gözleri olmalı o yüzden totoro, ruhların kaçışı gibi şeyler zaten eleniyor. eski de olmamalı, 2005 en az. yani bu tür güzel çizimler müzikler olmalı. kimi no na wa yada koe no katachi gibi romantizm/dram istemiyorum. aşk üzerinden yürüyen bir konu olmamalı. biraz heyecanlı ve maceralı olmalı. danganronpa, kimetsu no yaiba tarzı şeyler. ama film olmalı ve olaylar tek filmde işlenip bitmeli çünkü ailem 2. filmi izlemez, birine bile zor ikna ederim. ecchi, hentai yada buna imalar bulunmamalı. çok çocuksu olmamalı yoksa izlemezler. bir anime dizisi varsa ve onun özetinin olduğu bir film varsa o da olur. karakterler ilgi çekici olmalı.
  13. çok memnun oldumm sen de hoşgeldin umarım bol bol karşılaşırız, iyi anlaşalım
  14. Çok teşekkür ederim adını okuyamadığım kişi. Çok memnun oldum Çok teşekkür ederim, forumda arkadaş edinmek ve animeler hakkında sohbet etmek gerçekten çok eğlenceli. Elbette ki sorularım olursa sorarım forumdaş
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.