Jump to content

FeyoChama

Üyeler
  • İçerik sayısı

129
  • Son ziyareti

FeyoChama kullanıcısının paylaşımları

1. https://myanimelist.net/anime/15479/Hey_Yo_Yorang hey yo yorang isimli bir kore animesi ben 5 yaşındayken filan smart çocuk tvde türkçe dublaj çıkıyordu tekrar izlemek isteyince, yıllar süren aramam sonucunda bulabildim ama internette ne türkçe dublaj ne de türkçe altyazı olarak var. siz çevirirseniz ve izlememe vesile olursanız gerçekten çok mutlu olurum 😊 galiba birden fazla sezonu var ama emin değilim. çok güzel bir sihirli kız animesi.
  2. tekrar izlemene vesile olduğum için mutluyum^^
  3. filmin ileride çevirisi gelecek ama bu 2 bölüm animenin son bölümünden sonra ve filmden önce geçtiği için bu çevirilmezse ama film çevilirse bile arada kopukluk olur yani bu 2 bölüm çok önemli o yüzden
  4. gintama the semi final çevirisi ne zaman gelir biliyor musunuz çünkü internete düşeli baya olmuş ama kimse çevirmiyor (2 bölüm) :''
  5. FeyoChama

Anime İstek ve Önerileri

teşekkür ederim^^ aslında onlar da pek benlik değil sanırım :'D
  6. FeyoChama

Anime İstek ve Önerileri

ailem hiç sevmez ama teşekkür ederim^^
  7. FeyoChama

Anime İstek ve Önerileri

teşekkür ederim :D yok öyle şeyler de sevmiyorum klsdklds aslında kısa animeler de mantıklı. birleştirip film diye izletebilirim lkklsdlks psikolojik tarzda kısa animeler biliyor musun yada filmler :D
  8. FeyoChama

Anime İstek ve Önerileri

ben onları hiç sevmedim ki ya hiç benlik değil :'D
  9. FeyoChama

Anime İstek ve Önerileri

teşekkür ederim^^ onu sonra sevgilimle izlemek istiyorum o yüzden o olmaz sanırım. aslında modoka magicanın 4 filmi var ve ilk filmi izletsem mi diye merak etmiyorum değil ama annem çocuksu bulup 10 dk sonra yakusoku no neverlandı izlemeyi bırakmıştı yani bilemiyorum :'
  10. madoka magica, magia record, danganronpa, higurashi, umineko, kimetsu no yaiba, yakusoku no neverland tarzı bir şey istiyorum ve çizimleri de onlar gibi yeni modern olmalı çünkü aileme animeyi güzel şekilde tanıtmak istiyorum. özellikle gözler çok önemli benim için
  11. "Anime İstek ve Önerileri" bu başlıktaki son yazıma bakar mısınız^^ ailemle yarın sabah anime filmi izlemek istiyorum ama bir türlü istediğim gibi bir şey bulamadım. anime dizisi olup filmde o diziyi özet geçmişlerse de olur.
  12. FeyoChama

Anime İstek ve Önerileri

teşekkür ederim ama eski animeleri izleyemiyorum neden bilmiyorum :'
  13. FeyoChama

SİLİNDİ

Silindi
  14. FeyoChama

Anime İstek ve Önerileri

bana anime filmi önerir misiniz ailemle izlemek istiyorum ama benim kriterlerim var o yüzden istediğim tarzda bir şey asla bulamadım bu şekilde yeni tip anime gözleri olmalı o yüzden totoro, ruhların kaçışı gibi şeyler zaten eleniyor. eski de olmamalı, 2005 en az. yani bu tür güzel çizimler müzikler olmalı. kimi no na wa yada koe no katachi gibi romantizm/dram istemiyorum. aşk üzerinden yürüyen bir konu olmamalı. biraz heyecanlı ve maceralı olmalı. danganronpa, kimetsu no yaiba tarzı şeyler. ama film olmalı ve olaylar tek filmde işlenip bitmeli çünkü ailem 2. filmi izlemez, birine bile zor ikna ederim. ecchi, hentai yada buna imalar bulunmamalı. çok çocuksu olmamalı yoksa izlemezler. bir anime dizisi varsa ve onun özetinin olduğu bir film varsa o da olur. karakterler ilgi çekici olmalı.
  15. FeyoChama

SİLİNDİ

Silindi
  16. FeyoChama

SİLİNDİ

Silindi
  17. FeyoChama

Bir Karakter Gördüm Sanki *.*

PS: Forumda bu tarz bir konu yokdu zannedersem.Bugün bir arkadaşımla Aizeni yolda görsek ne yaparız muhabbeti geçince forumada bu tarz bir konu açayım istedim :D ben kendim de anime karakteri gibiyim??
  18. FeyoChama

Animelerin Başkarakterlerinin ezikliği :(

ah gintokim tam da böyle mük bir ana karakter kendileri.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.