Jump to content

FeyoChama

Üyeler
  • İçerik sayısı

129
  • Son ziyareti

FeyoChama kullanıcısının paylaşımları

1. FeyoChama

En İyi ve En Sevdiğiniz Ecchi Serileri!

monogatari :D
  2. FeyoChama

Anime Cadıları

2-3 cadı daha var ama isimlerini unuttum.
  3. FeyoChama

Anime Cadıları

uminekodaki cadılar. favorim frederica bernkastel. bir sürü cadı vaar mesela; beatrice, lambdadelta ve featherine augustus aurora. oyununu oynamadım ve animenin 2. sezonu henuz yok o yüzden diğer cadıları bilmiyorum ama frederica harika.
  4. FeyoChama

Gözlerinde Güç/Göz Tekniği Olan Karakterler

charlottede ana karakterin abisi gözleriyle geçmişe gidebiliyordu ama her geçmişe gidişte gözler bozulunuyor. charlottedeki ana karakter de insanların gözlerine bakarak 5 snliğine vücutlarını ele geçirebiliyordu ve başka şeyler. narutodaki uchiha ve hyuugadan bahsetmeyeyim ctctgch yaa aklıma başka gelmedi :' aa bir de gintamada bir adamın alnında 3. göz vardı o sayılıyor mu kimmm ctfxhvkjikb
  5. gintama rumbleyi o kadar istiyorum ki anlatamam ama bilin bakalım kimin konsol ve oyun alacak kadar parası yok?
  6. FeyoChama

Türk Anime TV !!! (Anket)

1) ilk animeye başlayınca arkadaşım burdan izle dedi 2) anime izleyebiliyoruz karanlık mod var forumu da var 3) hmm. hmm. aNimeXtr (çok saçma oldu ama anca bu kadar uydurabildim ctctycyc) 4) hmm bilmiyorum. daha yeni gibiyim. şimdilik kendim ctctctyc 5) amygirl galiba çünkü her yerde görüyorum ve baya etkileşimi var 6) o kim ccggycvy. ama bilseydim iyi düşünürdüm herhalde. 7) hmm. gintama. 8) beğendim? 9) gintama.. 10) ilk defa anket oldum ama bunların süre sınırı filan yok dimi çünkü 10 yıl olmuş ama umarım yoktur ya ban yemek istemiyorum??
  7. FeyoChama

En çok hangi anime eşyasını istersiniz

bu figürü istiyorum.. okita sougo uyku maskesi ve gintama doğum günü ayıcıkları
  8. FeyoChama

Anime izlerken Japoncayı Söktüm Dİyenler?

bennn sdşdsşlds
  9. benim bol bol var ve işsizim. yazayım gitsin bence. yato kagura(19 ve 16) - gintama imai nobume - gintama tsukuyo - gintama ikeda asaemon - gintama yato mutsu(gençliği) - gintama yato kouka - gintama doramizu pirako - gintama sakata gintoki - gintama shinsengumi kaptan üniformaları - gintama yato kamui - gintama yato abuto - gintama takasugi shinsuke - gintama ryuugu rena - higurashi akemi homura - modoka magica oshino shinobu - monogatari hitagi senjougohara - monogatari ononoki yotsugi - monogatari araragi tsukihi - monogatari suzuya juuzou - tokyo ghoul uta - tokyo ghoul khun, hatz, yoru - kami no tou jabami yumeko, ikishima midari, yomozuki runa - kakegurui kirigiri kyouko - danganronpa frederica bernkastel - umineko hyuuga hinata, uzumaki naruto - naruto shippuuden nagisa, karma - ansatsu kyoushitsu kamado nezuko - kimetsu no yaiba megumin - konosuba ciel phantomhive - kuroshitsuji
  10. FeyoChama

Gözü Bandajlı Karakterler

yagyuu kyuubei ve efsanelerin efsanesi, takasugi shinsuke
  11. FeyoChama

Kimin Yemeğini Yemek İsterdiniz?

şu 25 saniyelik videoyu bırakıp gideyim o zaman ben lkdskldkl
  12. gintamadaki catherine'nin.. her bir şeyi..
  13. gintamada ogiri shunnosuke vardı ogiri shundan esinlenme lksklsdklsd
  14. terörist liderlerini flan öldürürdüm çokkk kötü insanları, savaş başlatan insanları filan öldürürdüm heralde
  15. FeyoChama

Anime Üzerine Soğuk Espriler

gintama animesinin içinde bir espiri var. ben çok harika bir üretkenliğe(!) sahip olduğum için düşünüyorum 10 dktır aklıma bir şey gelmiyor bari bunu yazayım lksdkldskds
  16. FeyoChama

Anime karakterlerinin Gender Bender halleri

gintamada direk genderbender arc var. kızlar erkek, erkekler kız oluyordu :D
  17. gintama öyle olmuştu. hiçbir şey bilmeden izledim ve neredeyse kusursuzdu. sadece, başlarında bırakıp birkaç ay sonra tekrar dönmüştüm ve resmen sanat eseri gibiydi. bitirince uzun süre yeni anime izleyememiştim.
  18. FeyoChama

Animelerde Komik Bulduğunuz Diyaloglar

gintoki ve kagura hamama gider gintoki: kagura, yine havuzda uyuyakalıp boğulmak üzereyken hamamı yıkmaya kalkışma kagura: tamam tezgahtar: çocuklar 100 yen, yetişkinler 200 yen kagura: ben artık çocuk değil, kadınım. gin san, benim için 100 yen daha öde. gintoki: sen sus bakiyim bücür. şey, ben hala içimdeki çocuğu büyütememiş bir adamım. ikimiz için toplam 200 yen. kagura: gin-san, bana 500 yen ver, buradaki içeceklerden içmek istiyorum gintoki: olmaz, hamam suyundan dilediğin kadar içebilirsin. kagura: -_-*
  19. FeyoChama

İnsan yiyenler

evet çok ilgi çekici
  20. FeyoChama

En Sevdiğiniz 10 Havalı Anime Karakteri

ilk 3e gintamadaki herkes yazabilirim yani karar vermek çok zor nininkxnii ayrıca monogatarideki onnonoki de var
  21. FeyoChama

En Sevdiğiniz 10 Havalı Anime Karakteri

havalı olmayan sevdiklerim de var ama buraya havalıları yazacağım 1. sakata gintoki 2. okita sougo 3. yato kamui 4. ryuugu rena 5. akemi hamura 6. kirigiri kyouko 7. suzuya juuzou 8. oshino ougi 9. frederica bernkastel 10. ikishima midari
  22. FeyoChama

Size Göre En Güzel Kız Anime Karakteri ?

gintamadaki kaguranın 16(2 versiyonu var) ve 19 yaşındaki halleri
  23. gintamadaki kagura. 14 yaşında ve çok tatlı
  24. FeyoChama

İzlerken Keşke Japon Olsaydım Dedirten Seriler

gintama ve monogatari
  25. okita sougo ve kagura yato. o kadar shipliyorum ki defalarca kez rüyama girdi.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.