Jump to content

FeyoChama

Üyeler
  • İçerik sayısı

129
  • Son ziyareti

FeyoChama kullanıcısının paylaşımları

1. FeyoChama

Merhaba çizimlerime bir bakabilir misiniz

çokk yardımcı oldun çook teşekkür ederim???
  2. doğum günün kutlu olsun gin-san:happy-birth-day1-onion-head-emoticon:

3. evet şimdi uyuyacağım iyi geceler^^
  4. aa mantıklı :D aslında gintamada bu 4ünü genelde ayrı görüyoruz ama naruto sakura sasuke gibi birlikte olan gintoki kagura ve shinpachi var (gerçi narutodakiler yaşıt ama gintoki bu 2sinden 11-13 yaş büyük ama kakashi sensei gibi diyebiliriz ona da xrcgvuvu)
  5. favori resmim profilimdeki arkaplan galiba ? çok net yani aslında narutoya pek benzemiyor da ama neden oldu acaba kim?
  6. rica ederim, gerçekten harika bir anime diğer karakterlerin de üzücü derin geçmişi var ama zaten izlediğinde görürsün spoilere öylesine birkaç resim koydum, spolu tabii lkdslkdds
  7. tamamdır bu kadar sorularım. teşekkür ederim^^
  8. tamamdır video izleyerek öğrenilebilir mi matematiksel çizim?
  9. teşekkür ederim biraz motivasyon kazandım teknik bilgiyi kursa filan gitmeden evde biraz da olsak öğrenebilir miyiz? ve nereden başlamak gerekiyor 0dan başlayanlar mesela? özellikle anime falan çizmeyi öğrenmek isterim gerçeksi şeylere nazaran
  10. istediğin animenin yanına raw yazarsan çıkar sanırım ama bilmiyorum
  11. hoşgeldin iyi forumlar ben de güzel resim çizebilsem keşke ama çizim yeteneğime 10 üzerinden 3.2 veririm
  12. FeyoChama

SİLİNDİ

Silindi
  13. FeyoChama

SİLİNDİ

hoş buldum evet tabiiki de muhabbet ederiz ben geldikçe
  14. FeyoChama

SİLİNDİ

Silindi
  15. FeyoChama

SİLİNDİ

Silindi
  16. FeyoChama

SİLİNDİ

Silindi
  17. FeyoChama

Merhaba ben Chika-Pi :)

rica ederiiiim
  18. FeyoChama

Merhaba ben Chika-Pi :)

hehe evet :3 rica ederimm şey. higurashi 4 bölümde bir kendini tekrar edecek ama loop olduğu için öyle. bunu bilmeyen bazıları bırakıyor o yüzden baştan söyleyeyim dedim^^ higurashiyi eskiden yeniye doğru izle. bazıları remake diye gou'dan başlıyor ama gou aslında devam sezonu. sonra da setsu çıkacak. bunu bilerek izle^^ umineko'yu da izlemeni öneririm çünkü iki animenin de yapımcısı aynı ve iki animenin de birbiriyle bağlantılı olduğu hakkında teoriler var. ama umineko'nun daha 2. sezonu çıkmadı. higurashi sotsudan sonra yaparlar diye düşünüyorum ben. ingilizcen iyiyse ve paran varsa steamden görsel roman oyunlarını alabilirsin. (higurashi gou ve higurashi sotsu oyunlarda yok o yüzden oyunları oynasan bile bu 2 sezonu kesinlikle izlemelisin)
  19. favori anime karakterlerimden birini bırakayım o zaman :D spo içine alacam yani okursanız spo yersiniz ona göre okuyun :D sakata gintoki (anime: gintama)
  20. frederica bernkastel, imai nobume, kirigiri kyouko, akemi homura, hitagi senjougahara çok iyi anlaşırlardı çünkü hepsi kuudere. suzuya juuzou, ikishima midari çok iyi anlaşırdı çünkü ikisi de mazoşist psikopatlar. gintamadaki shinsengumi grubu ve hakuokideki shinsengumi grubu çok iyi anlaşırdı çünkü ikisi de shinsengumi sdkldlkd takasugi shinsuke ve uchiha sasuke çok iyi anlaşırdı çünkü ikisi de emo ve saçları benziyor(ama takasugiyi havada karada tek geçerim) gintamadaki umibozu ve one puch mandeki saitama çok iyi anlaşırdı çünkü ikisi de yumruklarıyla dövüşen güçlü keller aklıma daha çok şey gelirdi ama bu kadar yeter bonus: komşum totoro ve komşum hedoro
  21. does - douraku shinjou (japonca rock şarkıları çok severim özellikle doesi çok başarılı buluyorum)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.