Jump to content

FeyoChama

Üyeler
  • İçerik sayısı

129
  • Son ziyareti

FeyoChama kullanıcısının paylaşımları

1. FeyoChama

Anime klişeleri

cidden. geçen gün charlotte izleyeyim dedim, onda da öyle oldu.
  2. FeyoChama

Anime klişeleri

hmm. herkes japonca konuşur.. sdlkkldklds
  3. FeyoChama

Türk yapımı Light Novel?

çok iyiymiş. ben de istiyorum ama üniversiteye hazırlandığım için fırsat bulamadım. eğer soruların olursa sorabilirsin, belki 1-2 yardımım dokunur.
  4. çok güzel duruyor. paylaştığın için teşekkürler^^
  5. bu nedense bana jibaku shounen hanako kun'u hatırlattı.
  6. FeyoChama

Anime Altyazı Çevirmenliği(ücretli?)

ben japonca üniversitesi okuyup mütercüman olduğum zaman, buraya başvurup anime ve manga çevirmek istiyorum. ama daha çokk yolum var.
  7. hmm emin değilim. telefonu kapatıp baştan açmayı denedin mi? yada belki doğrulama şeysi olacaktır, onu beklemen gerek sanırım. emin değilim ama.
  8. çizim konusunu pek bilmiyorum ama benim "yeni başlayanlar için manga" diye bir kitabım var türkçe. anime/manga karakterlerini çizmeyi öğretiyor. onu alırsan belki biraz faydası dokunabilir sana ^^
  9. FeyoChama

Selamlar

anime konuşmak istersen kendin konu açabilirsin ama kuralları okumanı öneririm öncelikle
  10. FeyoChama

Selamlar

hoşgeldin :3 iyi anime izlemeler.
  11. FeyoChama

Merhaba çizimlerime bir bakabilir misiniz

bana da birkaç tavsiye verirsen çok mutlu olurum^^ belki ben de ileride senin gibi çizebilirim.
  12. FeyoChama

Merhaba çizimlerime bir bakabilir misiniz

vay bee baya mükemmel olmuşlar. sosyal medya hesabım olsa takip ederdim. keşke ben de böyle iyi resim yapabilsem, çok özendim*-* ellerine sağlık.
  13. FeyoChama

Anime İstek ve Önerileri

eski bir shoujo animesi gibi bir şey olsun. ana karakter kız olsun yada erkekse de onun sevdiği yada arkadaşı filan kız olsun tlkkldsds işte o kız hayvana dönüşebilsin asa ile ve hayvandan da insana dönüşebilsin asa ile. bide kız pembe uzun saçlı olsun. buna en benzeyenleri önerirseniz sevinirim.
  14. https://myanimelist.net/profile/Feyochama güncel tutmaya çalışıyorum
  15. FeyoChama

Anime İstek ve Önerileri

hmm gintama öyle. ana karakter yeni kişilerle tanışıp değişik bir ortam kuruyor
  16. FeyoChama

Animelerde İlişkisini En Sevdiğiniz İkililer?

benim de kesinlikle okita ve kagura o kadar bayılıyorum ki rüyalarıma bile giriyor kldkldklf
  17. kagurayla kamuiyi çağırmam her şeyi elektrik süpürgesi gibi 30 snde bitirmiş olurlar
  18. kakeguruiden ikishima midari
  19. FeyoChama

Sizi En Gıcık Eden Anime Karakteri?

bleachteki inoue, narutodaki sakura, evengeliondaki turuncu saçlı kız, mirai nikkideki pembe saçlı kız (hafızam gitti yaaa) öyle yanii lsdklkld başka da vardır da aklıma gelmiyor şuan
  20. FeyoChama

Birisiyle Evlensen Hangi Animeden Olur

gintamadaki sougo/gintoki/kamui/hijikata/takasugi/oboro. bunlardan birisi şklsddklkl aslında sougo olabilir zaten gintamada olsam kagura olmak isterdim bir de sougo polis hehe
  21. gintamadaki tüm erkekler*-*
  22. gintadama olup kagura olmak isterdim hehe
  23. FeyoChama

Anime İstek ve Önerileri

komedi tarafını istemiyorsan ve sarması için birkaç on bölüm beklemek istemiyorsan eğer; 10 dk filan karakter tanıtımlarını okuyup bütün aksiyon arclarını ard arda izleyebilirsin. aradaki bölümler fiil gibi olduğu için kopukluk olmaz karakterleri de bilmiş olacaksın zaten. dilersen aksiyon arclarını da ben atarım sana, elimde liste var.
  24. FeyoChama

Anime İstek ve Önerileri

gintama var dororodan çok daha iyi tarihi samuray animesi ama aslında komedi animesi ve sarması için birkaç on bölüm bitirmen lazım çünkü başları sıkıcı sonradan güzelleşiyor ama hikayesi dramı aksiyonları karakterleri çok iyi. ama karakterlerin geçmişini en başından bilmiyor, sonra aksiyon arclarında parça parça öğreniyorsun ve her şey o zaman anlam kazanıyor. bitirdiğin zaman dororodan kat kat daha çok etkilenmiş olacağına eminim.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.