Jump to content

canatan

Üyeler
  • İçerik sayısı

206
  • Son ziyareti

Durum yanıtları bölümüne canatan kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Bu bir değer hatırlatmasıdır. :)

Burada tanıştığım ve konuştuğum her kişiye değer veriyorum iyi ki varsınız, iyi ki sizinle muhabbet etme imkanım olmuş :)

Buraya yazmayı unuttuğum varsa affola, ben unutkan bir insanımdır aklıma geldikçe yazmaya çalıştım bu size değer vermediğimden değil sadece benim unutkanlığımdan hani daha sonrasında vay be bende mi demeyin maalesef unutuyorum.

Yazdığım ve yazmadığım burada benimle konuşan herkesi çok seviyorum ve teşekkür ediyorum :muajajaja__how_funny__onion_by_elcerbero:

Spoiler

Hepinizi sevdiğimi söylemiş miydim? :onion_yep_by_7anime7drawer7:

Not: Siz kendinize değer vermesenizde sizin ne kadar değerli olduğunuzu bilen insanlar var, merak etmeyin sizi seven birileri hep vardır, o yüzden sizde kendiniz haksızlık etmeyin :good-job-onion-head-emoticon:

2. Arkadaşlar bu hafta vinlan saga izlenecek haftaya pazartesi gününe kadar izleyelim sonrada incelemesini yazarız.:bye1-onion-head-emoticon:

3. drama movieleri > bütün anime evreni

1. canatan

canatan

nisekoi izlediysen bilirsin draması yok ama romantizm o tarz olabilir mesela 

2. (See 10 other replies to this status update)

4. drama movieleri > bütün anime evreni

1. canatan

canatan

mutlu anime ne var aşırı komedi olunca çocuk dizisi gibi geliyor bana

5. drama movieleri > bütün anime evreni

1. canatan

canatan

depresyondaydım zaten ama golden time izleyince komple kendimi depresyona soktum :homelessonionplz:

6. drama movieleri > bütün anime evreni

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.