Jump to content

canatan

Üyeler
  • İçerik sayısı

206
  • Son ziyareti

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    canatan got a reaction from Kadir- for bir durum güncellemesi, .   
    .

2. Beğen
    canatan got a reaction from Beytize for bir durum güncellemesi, .   
    .

3. Beğen
    canatan reacted to pegasusejder for bir durum güncellemesi, Bu bir değer hatırlatmasıdır. :) Burada tanıştığım ve konuştuğum her kişiye değer ver   
    Bu bir değer hatırlatmasıdır. :)

Burada tanıştığım ve konuştuğum her kişiye değer veriyorum iyi ki varsınız, iyi ki sizinle muhabbet etme imkanım olmuş :)

Buraya yazmayı unuttuğum varsa affola, ben unutkan bir insanımdır aklıma geldikçe yazmaya çalıştım bu size değer vermediğimden değil sadece benim unutkanlığımdan hani daha sonrasında vay be bende mi demeyin maalesef unutuyorum.
    Yazdığım ve yazmadığım burada benimle konuşan herkesi çok seviyorum ve teşekkür ediyorum 
    Hepinizi sevdiğimi söylemiş miydim? 

Not: Siz kendinize değer vermesenizde sizin ne kadar değerli olduğunuzu bilen insanlar var, merak etmeyin sizi seven birileri hep vardır, o yüzden sizde kendiniz haksızlık etmeyin 
  4. Üzgün
    canatan got a reaction from BURUN for bir durum güncellemesi, Artık romantizm+drama animeleri hariç anime sarmıyor isekai izleyen ne bileyim   
    Artık romantizm+drama animeleri hariç anime sarmıyor isekai izleyen ne bileyim 
  5. Üzgün
    canatan got a reaction from Mutaika for bir durum güncellemesi, Artık romantizm+drama animeleri hariç anime sarmıyor isekai izleyen ne bileyim   
    Artık romantizm+drama animeleri hariç anime sarmıyor isekai izleyen ne bileyim 
  6. Beğen
    canatan got a reaction from KRHerusaizu for bir durum güncellemesi, Şu hayatta isekai olmasa animenin varlığı umrumda olmaz..   
    Şu hayatta isekai olmasa animenin varlığı umrumda olmaz..
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.